My M&M's® Polska

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

My M&M's® Polska

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Chcecie zaskoczyć gości oryginalnym i słodkim prezentem? My M&M’S proponuje stworzenie spersonalizowanych cukierków, dzięki którym każdy, kto będzie na Waszym ślubie, otrzyma czekoladową pamiątkę. Spersonalizowane M&M'S to drobiazg, który zrobi na gościach ogromne wrażenie! Cukierki te można kupić przez Internet. Wysyłamy je w każde miejsce w Polsce i za granicą.

Wyspecjalizowany zespół My M&M'S będzie Was stale wspierał. Będziecie mogli omówić z nim swój projekt i stworzyć tylko Wasze M&M’S, wybierając własny element graficzny. Będziecie też mogli wybrać kolory cukierków spośród 15 dostępnych odcieni. My M&M'S umożliwia swobodny wybór elementu graficznego zamieszczonego na czekoladkach. Mogą to być Wasze imiona, data Waszego ślubu albo Wasze wspólne zdjęcie. Pomyśleliśmy też o opakowaniu, które sprawi, że Wasz prezent będzie elegancki i wyszukany. Ten spersonalizowany, pyszny podarek zaskoczy Waszych gości!

Oczywiście, możecie również wybrać M&M'S w dystrybutorze lub udekorować nimi stół. Oryginalność, kreatywność i wyrafinowanie gwarantowane!

Chcecie wręczyć pyszny prezent niepodobny do zwykłych cukierków? Wybierzcie spersonalizowane M&M'S – wyjątkową pamiątkę, którą docenią dzieci i dorośli.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Karta płatnicza (MasterCard® i VISA®) Przelewy
Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Sklep internetowy
Jakie są Państwa godziny pracy?
Nasze centrum telefonicznej obsługi klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00–12.00 oraz 14.00–17.00. Zapraszamy do składania zamówień na stronie www.mms.com
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2007

Opinie o My M&M's® Polska

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt