M.S. FILMOWA FOTOGRAFIA EMOCJI

M.S. FILMOWA FOTOGRAFIA EMOCJI

  • Cena od: 3 000 zł

„Fotografując, staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył”.

Witajcie w świecie pięknych chwil i emocji. Nazywam się Marcin Sidor i jestem fotografem. Wierzę, że każdemu mogę zrobić zdjęcie, na którym będzie się sobie podobać. Pracuję na dwóch pełnoklatkowych body z jasnymi obiektywami. Posiadam legitymację z Kurii uprawniającą do fotografowania w obiektach sakralnych.

Fotografując - obserwuję i komponuję - buduję Waszą historię. Pracuję dyskretnie i nie rzucam się w oczy, dzięki czemu możecie czuć się naturalnie i swobodnie. Poniżej możecie przeczytać opinie par, z którymi pracowałem. Oferuję Wam swoją pracę przez cały dzień ślubny. Przekazuję Wam komplet starannie wyselekcjonowanych i obrobionych fotografii, a także prywatną galerię online. Jeśli interesują Was albumy, fotoksiążki, fotoobrazy, wydruki oraz inne sesje fotograficzne - dajcie znać - mogę wykonać wszystko czego potrzebujecie.

Stworzę dla Was fotograficzny pamiętnik z tego Ważnego Dnia w Waszym życiu. Napiszcie do mnie (kontakt@marcinsidor.pl) lub skontaktujcie się ze mną telefonicznie (698910490) - dopasujemy wszystko do Waszych potrzeb. Zapraszam na niezobowiązujące przyjazne spotkanie, na którym będziemy mogli spokojnie porozmawiać o szczegółach i obejrzeć moje prace. Do zobaczenia! (www.marcinsidor.pl)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
3 000 zł
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj M.S. FILMOWA FOTOGRAFIA EMOCJI i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o M.S. FILMOWA FOTOGRAFIA EMOCJI

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą