Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą o Klientach indywidualnych nie tylko z Gostynina.

Morie-Stylee jest doświadczonym i wykwalifikowanym zespołem młodych ludzi, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży krawieckiej.

Współpracujemy z Polskimi czołowymi firmami z branży ślubnej. Jeżeli planujesz zakup sukni ślubnej w Gostyninie to znalazłaś największy wybór sukien. Naszymi Klientami są osoby zarówno z okolicy jak i z całej Polski. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie.

Pracownia nasza znajduje się w Gostyninie, przy ulicy ZAMKOWEJ 9a. Liczba naszych Klientów systematycznie wzrasta, co kwalifikuje nasz na czołowym miejscu w naszym mieście.

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza. Dlatego dużo czasu poświęcamy na rozwój naszej oferty, tak aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Oferujemy największą ofertę sukien ślubnych w Gostyninie, oraz konkurujemy z miastami w najbliższej okolicy: Kutnie, Gąbinie, Żychlinie, Płocku…

Suknie naszych dostawców wyróżnia:

nowoczesność

unikalność

indywidualny charakter

wysoka jakość i estetyka wykonania

atrakcyjność

szeroka gama dodatków ślubnych, weselnych oraz konkurencyjne ceny

Jesteśmy firmą, która łączy wiedzę z różnych, specjalistycznych dziedzin. Dzięki połączeniu tych kluczowych elementów stworzyliśmy dobrą markę Morie-Stylee. Zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług ślubnych w Gostyninie.

Pozdrawiam

właściciel; Magdalena Móżdżyńska-Rękawieca

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj MORIE-STYLEE i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o MORIE-STYLEE

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 09500

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą