Momento Cativo

  • Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

To, czego można oczekiwać od Vanessy i Ivo, to ekstremalne poświęcenie i miłość do koszulki. Znają wagę, jaką ten dzień będzie miał w twoim życiu i zobowiążą się do uczynienia możliwego i niemożliwego, aby twoje wspomnienia fotograficzne odpowiadały i przekazywały w uczciwy sposób każdą łzę, każdy uścisk, każdy uśmiech ...
Filozofia Momentu Więziennego jest dość prosta, nie chcą być tylko kolejnymi kontrahentami, chcą relacji opartej na zaufaniu, ponieważ mogą oczekiwać od nich czegoś więcej niż usługi fotograficznej, ale narracja o intymności rodziny jest tym, dlaczego więcej niż polubienie wyniku to ważne jest, aby odczuć wzajemną empatię, która pozwoli im zaoferować spersonalizowaną i prawdziwą pracę. Nie krępuj się uśmiechać, płakać, być sobą. Obiecują, że nie będą patrzeć na zegar, ani żądać dodatków za dodatkowy czas, w którym zostaną poproszeni o pobyt, chociaż w perspektywie tego zespołu nie służyło to zbytnio ostatecznemu wynikowi, ale wierzą, że jeśli mają filozofię relacji współudziału, a nie klient powinien również stosować się do przydzielania razem decydować, kiedy jest najlepszy czas na zakończenie dnia.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Momento Cativo i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Momento Cativo

4.9 4 opinii
Autor: Elodie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Po roku teraz przeglądam nasze zdjęcia i nie mogę nie przyjść tutaj, aby napisać recenzję! Naprawdę nie mogłem wybrać lepszych fotografów, są niesamowici! Te fotografie są na zawsze moją pamięcią mojego wyjątkowego dnia i zapierają dech w piersiach. PIĘKNE! Naprawdę było warto! Jestem im winien wielkie podziękowania!

Zgłoś nadużycie
Autor: Sílvia
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Zespół doskonałości na wszystkich poziomach. Oprócz tego, że są profesjonalistami, stworzyli dla nas wielką empatię. Poza oczywistą jakością obrazu, która jest pożądana w tak wyjątkowym dniu, poszukuje się przede wszystkim połączenia, które tworzy przyjemną atmosferę przyjaźni i wymiany uśmiechów, aby wszystko było bardziej spontaniczne i naturalne. The Captive Moment spełnia wszystkie te cechy.
Specjalna para, którą powinieneś wziąć pod uwagę przy wyborze.
Dla nich po prostu musimy powiedzieć: DZIĘKUJĘ! ;)

Zgłoś nadużycie
Autor: Costa
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Z najlepszych fotografów, jakich kiedykolwiek spotkałem ...... spektakularne zdjęcia.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży

Adres

Miasto: 4000