Jako wodzirej, DJ i konferansjer z pasją zajmuje się artystyczno-muzyczną obsługą imprez. Swoją osobą oraz specjalnymi tańcami. rekwizytami i zabawami sprawia ,że goście zaczynają otwierać się na siebie i dobrze się bawią.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Wodzirej Miron i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Wodzirej Miron

4.4 2 opinii
Autor: Sławomir
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Witam,

szczerze odradzam tego człowieka.... Byłem na weselu kuzynki i mało nie pobili wodzireja... Nie potrafi zabawić ludzi, ma sztywny program którego się trzyma, na początku robi jakieś dziwne konkursy i na siłę wyciąga gości do zabawy...

jedyny plus to polonez na powitanie i to wszystko , za 3500zł można znaleść coś znacznie lepszego i tyańszego...

Zgłoś nadużycie
Autor: agata
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Witam

Nasz ślub odbył się 21.09.2013 , skorzystaliśmy z usług Mirona i ''jego Dj'' i śmiało mogę powiedzieć że nie zamieniłabym go za nic w świecie. Bawiliśmy się rewelacyjnie a goście byli zachwyceni! Potrafił dostosować się do każdego rodzaju gości i ma wspaniałe podejście do dzieci , a jego dj jest świetny , zza konsoli ''wysyłał tyle energii'' że patrząc na niego chciało się jeszcze bardziej tańczyć:) mieliśmy obawy że nie wybraliśmy tradycyjnej orkiestry tylko wodzireja i dj –a , ale po pierwszej godzinie wesela stwierdziliśmy że wybór był strzałem w 10! . Jego usługa moim zdaniem nie jest droga a zabawa jest przednia !! Gorąco polecam !!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: 66300