• Cena usługi Ekskluzywne ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Szukasz fotografa, który uchwyci naturalność i spontaniczność ? Mikaël Teneur jest częścią nowej generacji artystów, którzy uprzywilejowują autentyczne zdjęcia i uwieczniają prawdziwe emocje.

Pasjonat fotografii od zawsze jest profesjonalistą, który przygotowywał reportaż ślubny ze swojej specjalności. Jego talent i doświadczenie doprowadziły go do realizacji artystycznych stereotypów , prawdziwych dzieł, które na zawsze zagłębią się w dniu, w którym powiedziałeś „tak”.

Pod wpływem wielu podróży Mikaël udoskonalił oczy i wyostrzył refleks, pozwalając mu zawsze uchwycić moment, który się liczy i   ukryta emocja. Oferuje wyjątkowe usługi na miarę. Od intymności przygotowań do przybycia konnego utworu, będzie uważny, dyskretny, ale obecny za każdym razem, aby uwiecznić swoje najpiękniejsze chwile.

Z siedzibą w Lille, podróżuje po Francji według projektów i łatwiej w regionie północnym i regionie Paryża. Dwujęzyczny, będzie mógł śledzić cię w dowolnym miejscu na świecie, w zależności od twoich potrzeb

Nie wahaj się z nim skontaktować, aby uzyskać więcej informacji, odpowie z przyjemnością na wszystkie pytania i zorganizuje pierwsze spotkanie, aby ustalić swoje oczekiwania i stworzyć więź zaufania, niezbędną do udanego raportu.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Mikaël Teneur Photographies i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Mikaël Teneur Photographies

5.0 33 opinii
Autor: Adrien
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mickael jest bardzo uważny, sympatyczny i wiedział, jak uspokoić wszystkich.
Śledził nas przez cały dzień i był w stanie uchwycić ważne chwile. Dał nam świetne albumy.
Zdjęcia są piękne i szybko dostępne.
Gorąco polecamy i nie zawahamy się do niego ponownie zadzwonić!

Zgłoś nadużycie
Autor: Mélanie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Profesjonalny i sympatyczny fotograf, potrafi być bardzo dyskretny i podkreślać magiczne chwile. Nasi goście docenili jego życzliwość i życzliwość. Wszyscy czuli się komfortowo (łącznie z nami) i mamy wspaniałe pamiątkowe zdjęcia! Wysoka jakość pracy, co jest ważne, ponieważ dzień ślubu mija tak szybko i jeśli zdjęcia zostaną pominięte, nie można ich odzyskać…

Zgłoś nadużycie
Autor: Camille
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mikael uwiecznił nasz dzień ślubu talentem! Jesteśmy pod urokiem tych zdjęć!

Był obecny przez cały ten dzień i uchwycił wszystkie wyjątkowe chwile tego dnia! Nikt nie został zapomniany! Jakie miłe niespodzianki, gdy oglądamy relację, która z emocjami pogrążyła nas z powrotem w naszym małżeństwie!

Oprócz tego, że jest najlepszym fotografem, Mikael jest niezwykle miły i bardzo szybko stał się wspólnikiem z nami obojgiem, co wprawia nas w zachwyt! Żadnych narzuconych póz i innych, tylko spontaniczność i cenne chwile!

Jeszcze raz tysiąc razy dziękujemy za hojność, spontaniczność, profesjonalizm i zamiłowanie do fotografii!

Polecamy ++++++

Bisesss

Camille i Alex

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Do której godziny trwa usługa?
1:00
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Virement bancaire ou chèque
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Mon leitmotiv est de mêler l'art au reportage. Le plus important pour moi est de saisir les émotions et les moments forts afin de raconter le plus joliment possible votre histoire. J'attache également beaucoup d'importance au traitement des images ; je ne livre jamais de photos brutes, je les travaille avec un style personnel, une par une. N'hésitez pas à visiter mon site afin de vous faire une idée plus précise de mon travail : www.mikaelteneur.com, et surtout n'hésitez pas à me contacter, le feeling est primordial dans le choix de votre photographe.
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Je travaille seul. Au besoin, possibilité d'adapter à vos besoins avec un second shooter. Si nécessaire, je peux également vous orienter vers des vidéastes de talent spécialisés dans le mariage.

Adres

Miasto:
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Ekskluzywne ceny
  • Fotografia
  • Fotografia reporterska