• Odwiedź Stronę Www

Filmowanie i fotografowanie ślubów. Produkcja reklam telewizyjnych i filmów promocyjnych. Wedding photo- and videography. TV commercials. Company promotional movies.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.9 5 opinii
Autor: justynakaa
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Na wstepie bardzo ale to bardzo dziekujemy za prace i wysilek jaki wlozyliscie w nasz film. Wszystko wyszlo przecudnie, jestesmy bardzo zadowoleni z efektu, poniewaz jest lepiej niz sobie wyobrazalismy. Dziekujemy jeszcze raz i z czystym sercem polecac was bedziemy kazdemu. Chyba najwiekszy komplementem jest to ze nasz 2,5 letni synek moglby bez konca ogladac nasz film slubny tak mu sie podoba. Dziekujemy i pozdrawiamy

Zgłoś nadużycie
Autor: ucdaria
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dziękujemy Media 24 za profesjonalizm, entuzjazm i uchwycenie tych najpiękniejszych chwil, które dzięki wam będą trwały z nami wiecznie :)

Zgłoś nadużycie
Autor: karoo1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo dziękuję ekipie Media24 za stworzenie dla nas wspaniałej pamiątki w postaci pięknego filmu ślubnego. Dziękuję za wszystkie wskazówki oraz pełen profesjonalizm, ponieważ Ten Film będzie nam towarzyszył przez całe życie. Dziękujemy. Muito obrigado:)

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Kamerzysta na wesele
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Jedną z cech charakterystycznych naszych produkcji są kolory. Staramy się aby nasze kolory były ponadczasowe, aby podobały się Parze Młodej gdy odbiera gotowy materiał, ale także po latach. Poza tym naszą firmę wyróżnia to, że jest małym rodzinnym przedsięwzięciem, a nie "hurtownią filmów ślubnych", a co za tym idzie stawiamy na powtarzalność wysokiej jakości dzięki stałej i zgranej ekipie.

Adres

Miasto: 05

Podobne firmy

Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Fotografia
  • Videofilmowanie
  • Styl artystyczny