Mariusz Wawoczny Fotografia Ślubna

Mariusz Wawoczny Fotografia Ślubna

  • Cena od: 4 800 zł

Cześć,
tutaj Monika i Mariusz. Bardzo nam miło, że zawitaliście w nasze progi. Skoro tutaj trafiliście, to znaczy, że bliska jest Wam chęć otaczania się pięknem i wspaniałymi wspomnieniami. My mamy tak samo. Fotografujemy od lat, to nasza największa pasja. Poprzez zdjęcia opowiadamy historie, dzielimy się najważniejszymi momentami, zaczarowujemy rzeczywistość. Pragniemy oddać ducha chwili i prawdziwe uczucia. Skupiamy się na tym, co ważne, na bliskości i autentyczności relacji. Ich szukamy, je pokazujemy.

Kim jesteśmy?
Szczęśliwymi ludźmi, dla których szklanka jest zawsze do połowy pełna. Cieszymy się małymi rzeczami i wierzymy, że ciężką pracą i chęciami można w życiu osiągnąć każdy cel.
Mieszkamy kilka kilometrów od Katowic z małą Mają i labradorem Neo. Lubimy wspólne wycieczki rowerowe, lody rzemieślnicze, włoską kawę oraz dobre seriale kryminalne.

Co możemy dla Was zrobić?
Zajmujemy się fotografią ślubną i fotografowaniem miłości. Wykonujemy naturalne i pełne emocji reportaże oraz lekkie i piękne sesje w plenerze. Uwieczniamy najważniejsze momenty w Waszym życiu po to, byście mogli wracać do nich w przyszłości. Wspominać, cieszyć się, być wdzięcznym. Wierzymy w to, że miłość zawsze zwycięży.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
4 800 zł
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz wpłacenie 30% zadatku.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
8
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Mariusz Wawoczny Fotografia Ślubna i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Mariusz Wawoczny Fotografia Ślubna

5.0
75 opinii
75 opinii
Profesjonalizm
(75)
Jakość/cena
(75)
Polecasz to?
(75)
pilarz.mv
Autor: pilarz
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mariusz to osoba, która w swoją pracę wkłąda całe serce. Podjęcie współpracy z Mariuszem był strzałem w dziesiątkę. Świetny kontakt, bardzo dobre podejście do klienta, znakomita organizacja i przede wszystkim cudowna atmosfera dzięki, której poziom stresu tego dnia znacznie zmalał. Choć nasze wesele odbyło się równo rok temu to nadal z ciepłem na sercu przeglądamy fotografie wspominając nasz dzień. Serdecznie polecamy! <3

Zgłoś nadużycie
owczarek_iwona
Autor: Iwona
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dobry kontakt, wspaniała współpraca i efekt pracy na najwyższym poziomie. Mariusz to prawdziwy profesjonalista w swojej dziedzinie. Stworzył cudowną atmosferę zarówno w dniu naszego ślubu jak i podczas sesji plenerowej. Niesamowicie uwiecznił najważniejsze momenty ze ślubu i wesela, przygotowując przepiękny reportaż z tego ważnego dla nas dnia. Podczas sesji plenerowej posiadał wiele pomysłów, ale był także otwarty na wszystkie nasze sugestie i życzenia (w tym ujęcia z naszym  czworonogiem). Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru fotografa i z całego serca polecamy! Iwona i Tomasz.

Zgłoś nadużycie
silowiczanka
Autor: Nicole
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z całego serca polecamy współpracę z Mariuszem. Nasz ślub odbył się w listopadzie. Jego pracę cechuje pełny profesjonalizm,spokojna atmosfera oraz ogrom wsparcia. Bardzo dobry i szybki kontakt . Jeśli jesteście osobami "sztywnymi" i macie obawy jak będą wyglądały Wasze zdjęcia to u jego boku możecie być całkowicie spokojni bo jest najlepszym Sherlockiem pięknych ujęć. Gorąco polecamy Nicole& Bartłomiej

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 40-121

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą