• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Mapet4u to firma numer jeden na rynku animacji województwa lubelskiego. Jesteśmy najdłużej działającą firmą w regionie, a zarazem najnowszą na tym portalu ;) O naszej jakości nich świadczy fakt, że od ponad 6 lat (!) pozostajemy bez zmian liderem w branży. Przez ten czas obsłużyliśmy setki wesel. 

!UWAGA! Wcześniejszy kontakt i rezerwacja gwarantuje wolny termin!!!

Każda usługa jest dla nas niesamowitym i unikatowym doświadczeniem, co przekłada się na najwyższą jakość naszego energicznego i kreatywnego zespołu animatorów, którzy dokładają wszelkich starań aby dzieci spędziły niezapomnianą noc, a goście mogli spokojnie oddać się zabawom weselnym. 

O co chodzi? 

Przygotowujemy kącik zabaw w domu weselnym, gdzie mapety wspólnie z dziećmi spędzają czas. Rodzice mają ciągły wgląd, Panna Młoda nie musi martwić się o zadeptaną lub poszarpaną sukienkę :)

Dziecko - prawdziwy skarb każdego rodzica, ale co zrobić ze swoją pociechą w trakcie wesela? Zostawić u babci? Wynająć opiekunkę? Nic z tych rzeczy! Dzieci na zabawie weselnej wprowadzają rodzinną atmosferę, dużo uśmiechu i radości. Nie pozwól by ich zabrakło! Im też można zorganizować wspaniałą zabawę. 

Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi zapewniając im jednocześnie rozrywkę jak i dbamy by poprzez gry i zabawy edukacyjne nabierały pozytywnych wzorców. Zaoszczędź problemu swoim Gościom i spraw by Twoje wesele nabrało nowej jakości!

100% GWARANCJA ZADOWOLENIA Z USŁUGI!

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Grzegorz Smoła i wygrana do 12 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinia/i

4.8 1 opinia
Autor: gelo08
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo dobry kontakt przed i po weselu. Świetna realizacja animacji. Polecamy wszystkim i wszędzie :))

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Oferta cenowa obowiązująca na sezon 2018: Pakiet I - 3h zabaw i atrakcji - 499 zł Pakiet II - 4h zabaw i atrakcji - 599 zł Pakiet III - 5h zabaw i atrakcji - 699 zł Pakiet IV 6h zabaw i atrakcji - 799 zł Pakiet 2 dniowy z poprawinami - 1399 zł! Realizujemy swoje usługi na terenie całego województwa!
Jakie rozrywki i atrakcje Państwo oferują?
Dzieci, Humor, Taniec, Cyrk
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Ile czasu trwa Państwa pokaz?
Minimalny czas zamówienia to 3 godziny
Jaka jest cena Państwa usług?
od 499 zł, więcej: http://mapet4u.pl/#oferta
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Jesteśmy najlepszym zespołem animacji dzieci na weselach :)
Jak długo działają Państwo w tej branży?
6 lat

Adres

Miasto: 21-010

Podobne firmy

Winyl Party - DJ/Wodzirej + Retro Zespół Top

Winyl Party - DJ/Wodzirej + Retro Zespół

DJ | Lublin
6

Jeśli organizujesz przyjęcie weselne i zadajesz sobie pytanie kogo wybrać "DJ-a czy Zespół" to sprawdź naszą wyjątkową ofertę! Trzy muzyczne opcje. Do wyboru do koloru. Dj + Live Act - conga, bongosy, marakasy, gitara  Dj/Wodzirej - przyjęcia weselne wypełnione zabawami i animacjami, które... See +

Zespół weselny Lublin - Romans Band

Zespoły muzyczne | Lublin

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty zespołu muzycznego "Romans Band".  Wybierając nasz zespół na swoją uroczytsość stawiasz na doskonałą zabawę przy największych hitach polskiej i światowej muzyki rozrywkowej!  Zawodowi muzycy – gwarancja udanej imprezy! Bogaty repertuar, markowe nagłośnienie,... See +

WSZYSTKO GRA ARKADIUSZ JAROSIEWICZ

DJ | Lublin
1

Oto My. Nie zmuszamy do zabawy, ale zachęcamy. Nie namawiamy do picia alkoholu i sami nie pijemy; nie obrażamy; nie robimy zabaw z podtekstem erotycznym; nie gramy monotematycznie; nie marudzimy i nie przynudzamy; Przede wszystkim, dbamy o dobry klimat imprezy. Prowadzimy ją tak, aby każdy... See +

Zespół muzyczny Night Light

Zespoły muzyczne | Lublin

Night Light to Kapela z Lublina, swojej działalności muzycznej nie ograniczamy tylko do województwa lubelskiego, gramy również w mazowieckim, świętokrzyskim i podkarpackim. Dojeżdżamy zawsze w ustalone miejsce o odpowiedniej godzinie Jako orkiestra weselna grywamy w najczęściej w miejscowościach: Lublin,... See +

Powiązane tagi:
  • Animacje ślubne
  • Średnie ceny
  • Dzieci
  • Humor
  • Taniec
  • Cyrk