Magic Day Wedding & Event Planner Ilona Jabłońska

Magic Day Wedding & Event Planner Ilona Jabłońska

"Organizacja ślubu to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja i styl życia :) Dopięcie wszystkich szczegółów na ostatni guzik często wiąże się z ogromnym stresem, który spada na Parę Młodą. 
Chętnie zdejmę ten ciężar z Waszych ramion i zorganizuję ślub oraz wesele Waszych marzeń! Tak, abyście mogli skupić się na przeżywaniu najważniejszego w życiu dnia z uśmiechem na ustach. 
Moje doświadczenie i pomysłowość 
to Wasza gwarancja, że tego dnia wszystko przebiegnie idealnie.

Każdą uroczystość traktuję jak jedyną i niepowtarzalną historię. Niezależnie od tego, czy marzycie o wielkim, hucznym weselu czy o kameralnym przyjęciu 
w gronie najbliższych – możecie na mnie liczyć. Unikalne rozwiązania dopasowane do Waszych potrzeb to mój sposób na sukces.

Co zyskujecie powierzając mi organizację swojego ślubu ??

brak stresu związanego z samodzielnymi poszukiwaniami i planowaniem​
kontrolę nad Waszymi ślubnymi finansami i zawieranymi umowami​
nieograniczoną ilość sprawdzonych rozwiązań i przydatnych rad​
rekomendowanych i najlepszych w branży podwykonawców
oszczędność czasu i pieniędzy
kreatywne rozwiązania

Porozmawiajmy podczas bezpłatnego i zupełnie niezobowiązującego spotkania przy kawie. Przekonacie się, że oddając Wasz ślub w moje ręce, będziecie mogli spać spokojnie. 


To będzie wyjątkowy dzień!"Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Zgodnie z zawieraną umową.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Magic Day Wedding & Event Planner Ilona Jabłońska i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Magic Day Wedding & Event Planner Ilona Jabłońska

4.8
3 opinii
3 opinii
Profesjonalizm
(3)
Jakość/cena
(3)
Polecasz to?
(3)
anetawrona1993
Autor: Aneta
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ciężko jest opowiedzieć o weselu i stresie w Tym ważnym dla nas dniu. Za sprawą Ilony nasz dzień był jak z bajki. Wszystko w tym najpiękniejszym dla nas dniu było dopięte na ostatni guzik i niczym nie musieliśmy się martwić ani stresować. Czerpaliśmy z tego dnia jak najwięcej. Bo wiedzieliśmy, że wszystko będzie dopilnowane i pójdzie według planu. 

Ilona jest naprawdę profesjonalna i bardzo kontaktowa. Świetnie rozumie wszystkie potrzeby przyszłych małżonków i potrafi im sprostać. Z taką pomocą można brać ślub co weekend. Polecamy wszystkim przyszłym parom młodym!

Ściskamy i cieplutko pozdrawiamy!!Aneta i Rafał

Zgłoś nadużycie
thisdaypl-fotografia
Autor: Piotr
5
Znam tego usługodawcę zawodowo

Ilona to niesamowita Wedding Plannerka z okolic Olsztyna! Fotografowałem Parę, której Konsultantką była. Niesamowicie przygotowany dzień, dbałość o detale, otwartość na kreatywne pomysły i świetna osobowość! Oby jak najwięcej ślubów organizowanych przez Ilonę!

Zgłoś nadużycie
alekmac
Autor: Aleksandra
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Tobie i Twojej wspaniałej ekipie za sprawienie, że dzień naszego ślubu i wesela był naprawdę niezwykły! Cytując mamę: „byłaś naszym dobrym duszkiem”.  Ilona to świetny ekspert w swojej dziedzinie. Udało jej się zadbać o wszystkie detale. Tego dnia mogliśmy skupić się na sobie, emocjach i wszystkich bliskich nam osobach. Była z nami przez kilka miesięcy, od pierwszego dnia aż do końca wesela. Przez cały czas z pozytywnym i radosnym nastawieniem, zawsze gotowa do pomocy.

Od wyszukiwania i doradzania po podpowiedzi przypominanie, nie wspominając o dostępności, byłaś Najlepszą Przyjaciółką Panny Młodej.

Czuwałaś nad każdą sekundą, tak szybko uciekającego w tym dniu czasu! Twoje doświadczenie i pozytywna energia sprawiła, że nasz ślub na zawsze będzie wspominany z łezką wzruszenia w oku…

A&B Adamczyk

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 10

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą