Long Island Bar - Agencja Barmańska

Barman na weselu to atrakcja, która sprawi Wam i waszym gościom ogromną radość! Bo co jest lepszego niż orzeźwiający drink? Lepszy od tego jest efektownie i profesjonalnieprzygotowany drink!

Dzisiejsze wesela nie są już takie jak kiedyś. Coraz częściej przybierają formę eleganckiego przyjęcia, niż przaśnej biesiady. Zmienia się także kultura picia alkoholu wśród ludzi. Rezygnujemy z picia mocnych alkoholi na rzecz wina, czy drinków.

Dzisiaj już nikogo nie dziwi obecnośćbarmana na weselu, który sprosta każdemu wyzwaniu i trafi w każdy gust. Ale barman, tak jak kucharz… Może być mistrzem w swoim fachu, lub po prostu przeciętnym fachowcem bez polotu.

Proponujemy Wam profesjonalną obsługę barmańską Waszego wesela, z której będziecie naprawdę zadowoleni, a Wasi goście pogratulują świetnego pomysłu! Bo kto nie chciałby się napić efektownie przygotowanego Mojito, czy Pina Colady?

Efektownie przygotowanego? No tak, nie napisałem, że nasi barmani pracują w efektownym stylu flair, co znaczy, że podczas przygotowania drinka może Was zaskoczyć lecąca w górę butelka, czy przelatujący za plecami shaker. Jeżeli chcecie coś jeszcze bardziej mocnego i wystrzałowego, możemy zrobićprofesjonalny pokaz barmański w stylu flair!

Nasza oferta skierowana jest dla Par, które cenią sobie wygodę i wysoki standard usług, dlatego naszym Klientom proponujemy zawsze pełną usługę, łącznie z wypożyczeniem modułów barowych, zakupem alkoholi i innych produktów, na lodzie do drinków i profesjonalnym szkle kończąc.

Przygotujemy specjalną kartę drinków, w której możecie dowolnie nazwać każdy cocktail! Ustawimy elegancki mobilny bar, błyszczące szkło i dużo, dużo lodu w kostkach! A specjalnie do Mojito przywieziemy górę lodu kruszonego!

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Long Island Bar - Agencja Barmańska i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Long Island Bar - Agencja Barmańska

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto:

Podobne firmy

Barman i napoje | Opole
Szybka
odpowiedz
6

Jedna z pierwszych w Polsce i najdłużej działających agencji barmańskich zajmujących się profesjonalną organizacją pokazów barmańskich flair, kompleksową obsługą barmańską eventów, imprez firmowych oraz przyjęć weselnych. Posiadamy eleganckie mobilne bary, szkło do drinków, sprzęt barmański oraz lodówki... See +