• Odwiedź Stronę Www

Barman na weselu to atrakcja, która sprawi Wam i waszym gościom ogromną radość! Bo co jest lepszego niż orzeźwiający drink? Lepszy od tego jest efektownie i profesjonalnieprzygotowany drink!

Dzisiejsze wesela nie są już takie jak kiedyś. Coraz częściej przybierają formę eleganckiego przyjęcia, niż przaśnej biesiady. Zmienia się także kultura picia alkoholu wśród ludzi. Rezygnujemy z picia mocnych alkoholi na rzecz wina, czy drinków.

Dzisiaj już nikogo nie dziwi obecnośćbarmana na weselu, który sprosta każdemu wyzwaniu i trafi w każdy gust. Ale barman, tak jak kucharz… Może być mistrzem w swoim fachu, lub po prostu przeciętnym fachowcem bez polotu.

Proponujemy Wam profesjonalną obsługę barmańską Waszego wesela, z której będziecie naprawdę zadowoleni, a Wasi goście pogratulują świetnego pomysłu! Bo kto nie chciałby się napić efektownie przygotowanego Mojito, czy Pina Colady?

Efektownie przygotowanego? No tak, nie napisałem, że nasi barmani pracują w efektownym stylu flair, co znaczy, że podczas przygotowania drinka może Was zaskoczyć lecąca w górę butelka, czy przelatujący za plecami shaker. Jeżeli chcecie coś jeszcze bardziej mocnego i wystrzałowego, możemy zrobićprofesjonalny pokaz barmański w stylu flair!

Nasza oferta skierowana jest dla Par, które cenią sobie wygodę i wysoki standard usług, dlatego naszym Klientom proponujemy zawsze pełną usługę, łącznie z wypożyczeniem modułów barowych, zakupem alkoholi i innych produktów, na lodzie do drinków i profesjonalnym szkle kończąc.

Przygotujemy specjalną kartę drinków, w której możecie dowolnie nazwać każdy cocktail! Ustawimy elegancki mobilny bar, błyszczące szkło i dużo, dużo lodu w kostkach! A specjalnie do Mojito przywieziemy górę lodu kruszonego!

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

0.0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: