Liven Photography

  • Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Liven Photography to firma założona przez młody zespół fotografów, absolwentów architektury, perfekcjonistów i entuzjastów. Od lat profesjonalnie zajmują się fotografią ślubną i wyróżniają się jakością techniczną i kompozycyjną swoich zdjęć. Rozumieją fotografię jako sposób łączenia się z ludźmi, pomost, sposób, który pozwala im uchwycić i wyrazić emocje.

To zespół, który ma najnowszą technologię w profesjonalnej fotografii, która gwarantuje parze jakość usług i jasność, nawet w niesprzyjających warunkach oświetleniowych. Oferują inny, świeży i spontaniczny film ślubny, który gromadzi najważniejsze momenty dnia w rytm starannie dobranej muzyki !!

Kluczem do sukcesu jest ich pasja do tego, co robią. Aby osiągnąć naturalny wynik, przeprowadzają wstępne badanie wszystkiego, co dotyczy linku, od miejsca po gości, którzy wezmą udział. Jego głównym celem jest wyjście poza zwykłe zgłaszanie, starając się uchwycić osobowość ludzi w sposób jak najbardziej naturalny w każdej migawce. Nie są zwolennikami wymuszonych pozycji lub sztucznych wyrażeń, ale stawiają na spontaniczność każdej chwili!

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Liven Photography i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Liven Photography

4.9 17 opinii
Autor: Teresa
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Powaga, dobre rady i kilka niesamowitych zdjęć.

Zgłoś nadużycie
Autor: Ana
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bez wątpienia wybór LIVEN na najbardziej wyjątkowy dzień w życiu jest sukcesem. Traktowanie całego zespołu jest bezkonkurencyjne od początku do końca, tak bardzo, że pod koniec dnia chcesz, aby zostali i bawili się z tobą. Oprócz tego, że są świetnymi profesjonalistami, są przyjaźni, serdeczni, wykształceni, zawsze są świadomi wszystkiego ...

Zgłoś nadużycie
Autor: Maria
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ich profesjonalizm i „umiejętność uchwycenia każdej chwili” sprawiają, że bez wątpienia są najlepszymi fotografami. Oni są artystami!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Kamerzysta na wesele, Transmisja w Internecie, Inne
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
LIVEN photography somos un equipo de fotógrafos jóvenes, licenciados en arquitectura y especializados en la fotografía artística de bodas. Por nuestra formación, damos mucha importancia a la calidad técnica y compositiva de nuestro trabajo. Nuestro principal objetivo es plasmarlo todo intentando pasar lo más desapercibidos posible y evitando interrumpir un día tan especial, dando un recuerdo fresco, natural, elegante y cercano del día de la boda.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2012

Adres

Miasto: 28010
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Średnie ceny
  • Fotografia
  • Videofilmowanie
  • Transmisja w Internecie
  • Styl artystyczny