Zanim zdecydujecie się na nasze usługi powinniście wiedzieć o nas kilka rzeczy ;) Kochamy kwiaty. Cenimy odwagę, świeże pomysły, nietypowe dekoracje i alternatywne rozwiązania. Nie lubimy sztampy, błyszczącej organzy i kilometrów materiałów.

Nie mamy wykształcenia dekoratorskiego czy florystycznego. To co robimy, robimy amatorsko - tak po prostu, uwielbiamy tworzyć i wymyslać dla Was piękne rzeczy, kochamy pracę z kwiatami i ten dreszczyk, kiedy z niczego powstaje coś. Wszystkie realizacje możecie podglądnąć na stronie czy też facebooku.

Planujecie ślub i wesele? Skontaktujcie się z nami. Umówimy się na spotkanie, porozmawiamy a przy okazji wypijemy pyszną kawę. Kto wie, może tym razem to właśnie dla Was będziemy mogły stworzyć coś pięknego? ;)

Pozdrawiamy ciepło

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Krem i Biel i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Krem i Biel

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: 38-242

Podobne firmy

Kwiaciarnia "Tropikalny Ogród"

Bukiet i dekoracje kwiatowe | Rzeszów

Zapewniamy miłą obsługę z doświadczeniem z zakresu florystyki i bukieciarstwa. Jesteśmy niezawodni i profesjonalni. Posiadamy piękne i świeże kwiaty w atrakcyjnych cenach. Nasze kompozycje tworzymy z kwiatów najwyżej jakości. Dostarczamy zamówienia na terenie Rzeszowa gratis. Poza Rzeszowem... See +

Kwiaciarnia VIOLA

Bukiet i dekoracje kwiatowe | Rzeszów

Kwiaciarnia VIOLA See +