• Cena od: 2 000 zł
  • Wartość główna: uważność na momenty i detale

Niepowtarzalne momenty, wyjątkowe ujęcia, magia chwili –  fotografia ślubna mojego autorstwa to właśnie oferuje. Jesteście w dobrych rękach! Profesjonalnie, z pasją w sercu, zawsze z uśmiechem- takie jest moje podejście do fotografii. Na dobre zdjęcia składa się wiele czynników ale najważniejszym z nich są ludzie. Możecie skupić się na przeżywaniu, podczas gdy ja uwiecznię dla Was wszystkie znaczące detale a następnie pomogę godnie je oprawić. Fotografia to całe moje życie- zdjęcia wykonuję i obrabiam nawet we śnie ;- )  Dojadę dla Was wszędzie. Jest wiele pięknych zakątków, gdzie możemy razem wyczarować najpiękniejsze kadry.

Zawodowo fotograf, prywatnie mama żywiołowego sześciolatka. Zawsze jeżdżę z plecakiem pełnym sprzętu i bagażnikiem wypełnionym dodatkami do sesji dziecięcych. Jeśli mam wolne, jeżdżę w plener ze znajomymi lub z rodziną. Dlaczego mielibyście wybrać mnie na swojego fotografa, skoro dziś każdy robi zdjęcia? Z kilku powodów.

Po pierwsze: jakość– nawet z telefonu za kilka tysięcy w druku nie uzyskacie aż takiej jakości, jak z dobrego aparatu i odpowiedniego obiektywu.

Po drugie: autorska obróbka. Jestem z zawodu „technikiem fotografii i multimediów”. Od pięciu lat zdjęcia obrabiam każdego dnia. Dosłownie każdego. Nawet we śnie ; ) Szukałam długo swoich ulubionych kolorów i stylu, ale w końcu znalazłam to. Zdjęcia są spójne, odpowiednio nasycone i naturalne.

Po trzecie: doświadczenie. Cały czas tworzę, oglądam, oddycham fotografią. Od samego początku chciałam mówić o sobie: fotograf ślubny. Jeżdżę na plenery, warsztaty. Porzuciłam inne pasje dla tej jedynej! Możecie mi zaufać. Pomagam moim klientom poczuć się swobodnie przed obiektywem i przede wszystkim- dobrze się bawić. To klucz do dobrych kadrów!

Jeśli wpisaliście w wyszukiwarkę hasło fotograf Bydgoszcz lub fotografia ślubna, jesteście w dobrym miejscu. Oczywiście dla Was dojadę na koniec świata- podróże to także coś, co uwielbiam!

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj karolinakujawa.pl i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o karolinakujawa.pl

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Niskie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Do której godziny trwa usługa?
1:00
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Zadatek zależny od pakietu.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
1 miesiąc
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
4 lata
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Pracuję sama lub w duecie, pomogę znaleźć, kamerzystę, dja / wodzireja.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
od 30 do 90 dni.
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
2000
Krótko podaj, jaką główną cechę Twojej firmy chciałbyś podkreślić?
uważność na momenty i detale

Adres

Miasto: 85-722