• Cena od: 2 000 zł
  • Wartość główna: uważność na momenty i detale

Niepowtarzalne momenty, wyjątkowe ujęcia, magia chwili –  fotografia ślubna mojego autorstwa to właśnie oferuje. Jesteście w dobrych rękach! Profesjonalnie, z pasją w sercu, zawsze z uśmiechem- takie jest moje podejście do fotografii. Na dobre zdjęcia składa się wiele czynników ale najważniejszym z nich są ludzie. Możecie skupić się na przeżywaniu, podczas gdy ja uwiecznię dla Was wszystkie znaczące detale a następnie pomogę godnie je oprawić. Fotografia to całe moje życie- zdjęcia wykonuję i obrabiam nawet we śnie ;- )  Dojadę dla Was wszędzie. Jest wiele pięknych zakątków, gdzie możemy razem wyczarować najpiękniejsze kadry.

Zawodowo fotograf, prywatnie mama żywiołowego sześciolatka. Zawsze jeżdżę z plecakiem pełnym sprzętu i bagażnikiem wypełnionym dodatkami do sesji dziecięcych. Jeśli mam wolne, jeżdżę w plener ze znajomymi lub z rodziną. Dlaczego mielibyście wybrać mnie na swojego fotografa, skoro dziś każdy robi zdjęcia? Z kilku powodów.

Po pierwsze: jakość– nawet z telefonu za kilka tysięcy w druku nie uzyskacie aż takiej jakości, jak z dobrego aparatu i odpowiedniego obiektywu.

Po drugie: autorska obróbka. Jestem z zawodu „technikiem fotografii i multimediów”. Od pięciu lat zdjęcia obrabiam każdego dnia. Dosłownie każdego. Nawet we śnie ; ) Szukałam długo swoich ulubionych kolorów i stylu, ale w końcu znalazłam to. Zdjęcia są spójne, odpowiednio nasycone i naturalne.

Po trzecie: doświadczenie. Cały czas tworzę, oglądam, oddycham fotografią. Od samego początku chciałam mówić o sobie: fotograf ślubny. Jeżdżę na plenery, warsztaty. Porzuciłam inne pasje dla tej jedynej! Możecie mi zaufać. Pomagam moim klientom poczuć się swobodnie przed obiektywem i przede wszystkim- dobrze się bawić. To klucz do dobrych kadrów!

Jeśli wpisaliście w wyszukiwarkę hasło fotograf Bydgoszcz lub fotografia ślubna, jesteście w dobrym miejscu. Oczywiście dla Was dojadę na koniec świata- podróże to także coś, co uwielbiam!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
2 000 zł
Krótko podaj, jaką główną cechę Twojej firmy chciałbyś podkreślić?
uważność na momenty i detale
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
1 miesiąc
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest określona godzina zakońćzenia wesela?
1:00
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Zadatek zależny od pakietu.
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Niskie ceny
Jak długo działają Państwo w tej branży?
4
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Karolinakujawa.pl i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Karolinakujawa.pl

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 85-722

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą