Karol Augustyniak - Fotografia Ślubna

5

Opis

Czemu fotografia? Dlaczego fotografia ślubna? Czemu ja jestem dobrym kandydatem do wykonania reportażu z Waszego ślubu? Hmm… Pomyślmy…

Przygodę z fotografią rozpocząłem jeszcze w liceum. Klimat spotkań członków kółka fotograficznego w rawickim Domu Kultury w tamtych czasach, zabawa z koreksem, powiększalnikiem pod czujnym okiem prowadzącego spotkania, to coś czego nie da się opisać. Od tego czasu, a jestem po 30stce:), nadal doskonalę warsztat, tyle że teraz do dobrego oka dołączyły najnowsze rozwiązania fotografii cyfrowej, które co prawda nie zrobią zdjęć za mnie ale przy umiejętnym ich wykorzystaniu ułatwiają mi życie oraz owocują efektami końcowymi, które kiedyś były niespotykane. Sam sprzęt z górnej półki, czy też umiejętne wykorzystanie programów do obróbki to nie wszystko. Fotografuję bo lubię to robić i zależy mi aby efekt pracy cieszył Was w co najmniej takim samym stopniu jak mnie. To chyba pasja czy też uzależnienie – sami to oceńcie.

Są takie chwile w życiu, które chcemy zachować na dłużej lub wręcz na zawsze. Zaręczyny, ślub, ciąża, narodziny dziecka, i wiele innych. Skupiłem się głównie na fotografii ślubnej. Ślub to chyba ten dzień w życiu, który wypełniony jest emocjami tak wielkimi jak te, które towarzyszą rodzicom podczas narodzin dziecka.) Utrwalanie tych emocji sprawia mi wielką przyjemność.

Aby móc wspomniane emocje uwiecznić na swoich zdjęciach już podczas rozmowy z Wami będę starał się Was jak najlepiej poznać, zasięgnąć informacji o Waszych pasjach i wszystkim co dla Was i Waszego związku jest ważne, by móc to potem pokazać na zdjęciach podczas reportażu ślubnego, czy też sesji plenerowej lub narzeczeńskiej.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  2000
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Inne
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Fotografia reporterska
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Termin rezerwuję na podstawie wpłaty zadatku i podpisania umowy.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  3 miesiące
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  9 lat
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Pracuję sam. Podpisujecie umowę ze mną i ja fotografuję Wasz ślub.
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  60 dni roboczych.

Opinia/i (15)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 15 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

  Karol to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Ma zdecydowanie powołanie do zajęcia jakim jest fotografowanie uroczystości zaślubin i zabawy weselnej. Wyróżnia go fajne podejście do Pary Młodej; można na niego liczyć w razie "W", ale jest nienachalny w swojej obecności. Zdecydowanie rozluźnia atmosfere, kiedy pojawia się zbędny stres i napinka. W końcu dobry humor i właściwy nastrój to połowa sukcesu w tak ważnym dniu. Osobiście nie mamy się do czego przyczepić. Nie ma najmniejszego problemu z komunikacją i zaplanowaniem usługi. Nawet jeśli los, pogoda płata figle w kwestii sesji plenerowej, to wszystko fajnie udaje się zaplanować w efekcie czego mamy cudną pamiątkę. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani jakością zdjęć i pracą jaką wykonał Karol. Goście również byli pod wrażeniem pracy tego fotografa. Podsumowując- tak zwyczajnie cieszymy się, że poznaliśmy Karola. Świetny człowiek, świetny fotograf. 

Zgłoś nadużycie
Przez kasia.teclaws
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecamy z całego serca!
Profesjonalizm, zarówno podczas ślubu, wesela oraz sesji plenerowej. 
Dziękujemy za piękne ujęcia,
niezliczone ilości pomysłów,
kadrów,
cierpliwość,
dbałość o szczegóły,
atmosferę,
uśmiech:)
oraz za cudowną pamiątkę tak ważnego dla nas dnia! 

Zgłoś nadużycie
Przez entliks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dzień ślubu był dla nas szczególny! Karol upamiętnił nam te wyjatkowe chwile przecudnie! Jesteśmy zachwyceni zdjęciami! Zresztą nie tylko my cała rodzina była zauroczona! Pełna profeska! Super współpraca!  Jednym słowem MAJSTERSZTYK!

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Karola "wypatrzyłam" na ślubie koleżanki. Fotograf idealny - nie zagląda w talerze, nie krępuje weselników swoją obecnością, wtapia się w tłum. Pomyślałam: muszę go mieć! Okazało się, że jest jeszcze lepszy niż oczekiwałam. Fantastycznie rozładowywał napięcie w każdym stresującym momencie, a było ich mnóstwo! Dał z siebie 200%, a może i więcej! Zdjęcia z ślubu i wesela świetne! Plener w upale, ale wszyscy daliśmy radę :) Zdjęcia jak z bajki. Karol potrafi nawet z takiej kłody jak ja wydobyć emocje ;) I oczywiście kontakt z nim jest baaaaardzo sympatyczny :) Coś jeszcze? Cierpliwość ma anielską :) Polecam!

Zgłoś nadużycie
Przez webbanita06s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu


Technicznie dobry fotograf ślubny jest do znalezienia wszędzie, co wyróżnia Karola od innych to to jakim jest CHARAKTEREM!;-) Karol ma charakter profesjonalisty,i jest pełen pasji, jest człowiekiem z którym łatwo nawiązać dobry kontakt i to decyduje, jak fantastycznie wychodzą zdjęcia gdy atmosfera współpracy jest bajeczna i pełna uśmiechu!Jeśli decydujecie się na Karola możecie być spokojni o efekt zdjęć ślubnych!- bedą szalowe!!!

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Karol Augustyniak - Fotografia Ślubna w Wielkopolskie:

63-900 Rawicz +48 604471592
 • #Średnie ceny
 • #Fotografia reporterska