Karol Augustyniak - Fotografia Ślubna

  • Cena usługi Średnie ceny

Czemu fotografia? Dlaczego fotografia ślubna? Czemu ja jestem dobrym kandydatem do wykonania reportażu z Waszego ślubu? Hmm… Pomyślmy…

Przygodę z fotografią rozpocząłem jeszcze w liceum. Klimat spotkań członków kółka fotograficznego w rawickim Domu Kultury w tamtych czasach, zabawa z koreksem, powiększalnikiem pod czujnym okiem prowadzącego spotkania, to coś czego nie da się opisać. Od tego czasu, a jestem po 30stce:), nadal doskonalę warsztat, tyle że teraz do dobrego oka dołączyły najnowsze rozwiązania fotografii cyfrowej, które co prawda nie zrobią zdjęć za mnie ale przy umiejętnym ich wykorzystaniu ułatwiają mi życie oraz owocują efektami końcowymi, które kiedyś były niespotykane. Sam sprzęt z górnej półki, czy też umiejętne wykorzystanie programów do obróbki to nie wszystko. Fotografuję bo lubię to robić i zależy mi aby efekt pracy cieszył Was w co najmniej takim samym stopniu jak mnie. To chyba pasja czy też uzależnienie – sami to oceńcie.

Są takie chwile w życiu, które chcemy zachować na dłużej lub wręcz na zawsze. Zaręczyny, ślub, ciąża, narodziny dziecka, i wiele innych. Skupiłem się głównie na fotografii ślubnej. Ślub to chyba ten dzień w życiu, który wypełniony jest emocjami tak wielkimi jak te, które towarzyszą rodzicom podczas narodzin dziecka.) Utrwalanie tych emocji sprawia mi wielką przyjemność.

Aby móc wspomniane emocje uwiecznić na swoich zdjęciach już podczas rozmowy z Wami będę starał się Was jak najlepiej poznać, zasięgnąć informacji o Waszych pasjach i wszystkim co dla Was i Waszego związku jest ważne, by móc to potem pokazać na zdjęciach podczas reportażu ślubnego, czy też sesji plenerowej lub narzeczeńskiej.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Karol Augustyniak - Fotografia Ślubna i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Karol Augustyniak - Fotografia Ślubna

4.9 22 opinii
Autor: Kasia
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecamy! Profesjonalizm! Rzetelność! Komunikatywność! Terminowość! A nade wszystko ZDJĘCIA!!! Świetne ujęcia,  rewelacyjna jakość, genialne podejście do tematu, piękny reportaż fotograficzny! Nasze najpiękniejsze chwile "złapane" na zawsze, pełne uczuć i emocji!  ️ 

Karol Augustyniak spełnia marzenia!!! 

Zgłoś nadużycie
Autor: Julia Rojda
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Karol jesteś mistrzem!

Bez wątpienia świetny fotograf. Profesjonalny, z wyczuciem i wyjątkowym stylem, a przede wszystkich jego zdjęcia są doskonałe! Cierpliwy (dla takich klientek, które są wiecznie niezdecydowane jak ja :D), zaangażowany w swoją pracę. Bardzo miły i kontaktowy człowiek, a jednocześnie w pełni skupiony na swojej pracy. Kreatywny (nie zna nudy), wszechstronny, konkretny. Same superlatywy.
Z pełna odpowiedzialnością polecam !!! 

Zgłoś nadużycie
Autor: Nataliah
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ode mnie 5 ⭐. Fotograf pierwsza klasa Zdjęcia ślubne sztosik, świetna jakość Dobra współpraca, sami wybieramy co chcemy w pamiątce ślubnej. Polecam!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
2000
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Inne
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Termin rezerwuję na podstawie wpłaty zadatku i podpisania umowy.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
3 miesiące
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Jak długo działają Państwo w tej branży?
9 lat
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Pracuję sam. Podpisujecie umowę ze mną i ja fotografuję Wasz ślub.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
60 dni roboczych.

Adres

Miasto: 63-900
Powiązane tagi:
  • Fotograf ślubny
  • Średnie ceny
  • Fotografia reporterska