• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Czemu fotografia? Dlaczego fotografia ślubna? Czemu ja jestem dobrym kandydatem do wykonania reportażu z Waszego ślubu? Hmm… Pomyślmy…

Przygodę z fotografią rozpocząłem jeszcze w liceum. Klimat spotkań członków kółka fotograficznego w rawickim Domu Kultury w tamtych czasach, zabawa z koreksem, powiększalnikiem pod czujnym okiem prowadzącego spotkania, to coś czego nie da się opisać. Od tego czasu, a jestem po 30stce:), nadal doskonalę warsztat, tyle że teraz do dobrego oka dołączyły najnowsze rozwiązania fotografii cyfrowej, które co prawda nie zrobią zdjęć za mnie ale przy umiejętnym ich wykorzystaniu ułatwiają mi życie oraz owocują efektami końcowymi, które kiedyś były niespotykane. Sam sprzęt z górnej półki, czy też umiejętne wykorzystanie programów do obróbki to nie wszystko. Fotografuję bo lubię to robić i zależy mi aby efekt pracy cieszył Was w co najmniej takim samym stopniu jak mnie. To chyba pasja czy też uzależnienie – sami to oceńcie.

Są takie chwile w życiu, które chcemy zachować na dłużej lub wręcz na zawsze. Zaręczyny, ślub, ciąża, narodziny dziecka, i wiele innych. Skupiłem się głównie na fotografii ślubnej. Ślub to chyba ten dzień w życiu, który wypełniony jest emocjami tak wielkimi jak te, które towarzyszą rodzicom podczas narodzin dziecka.) Utrwalanie tych emocji sprawia mi wielką przyjemność.

Aby móc wspomniane emocje uwiecznić na swoich zdjęciach już podczas rozmowy z Wami będę starał się Was jak najlepiej poznać, zasięgnąć informacji o Waszych pasjach i wszystkim co dla Was i Waszego związku jest ważne, by móc to potem pokazać na zdjęciach podczas reportażu ślubnego, czy też sesji plenerowej lub narzeczeńskiej.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.9 18 opinii
Autor: madziasoltysiak
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Gorąco polecamy Karola! Bardzo miły, sympatyczny z ogromnym poczuciem humoru fotograf, który kocha to, co robi, ale przede wszystkim robi to profesjonalnie. Dziękujemy za atmosferę na sesji, a jeśli myślicie, że sesja ślubna będzie stresująca czy krępująca to się grubo mylicie! Nie z nim! :) Podczas sesji, mimo męczącego upału było przesympatycznie, dziękujemy za czujne oko, za ogromną cierpliwość :) , za UŚMIECH :) i za przepiękny album, który podczas każdego oglądania wywołuje wzruszenie i zachwyt. Karol to profesjonalista, kontakt z nim jest ekspresowy, bez problemu odpowie na każde pytanie, doradzi i wyjaśni. Jeśli szukacie fotografa, który uchwyci najpiękniejsze chwile Waszego życia – to świetnie trafiliście i nie szukajcie dalej! :)

Zgłoś nadużycie
Autor: krawczykirmina
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jeśli ktoś kiedykolwiek powie mi, że nie można uchwycić emocji na zdjęciach to od razu odeślę go do Karola :)

Karol na zdjęciach łapie momenty, które są najpiękniejszymi wspomnieniami i do których będziemy wracali przez długie lata. Profesjonalista w każdym calu - od oferty, po realizację reportażu i pleneru, aż do odróbki i odbioru zdjęć. Gotowy odpowiedzieć na każde pytanie. Wprowadza miłą atmosferę, a jego żarciki sprawiają, że nawet stres, który towarzyszy każdej Parze Młodej, maleje z każdą minutą. Co najważniejsze - goście nie krępują się Karola aparatu. Ba! Nawet wspominają naszego pozytywnego fotografa ;)
Każdy oglądając nasze zdjęcia mówi "łał", a my doskonale wiemy czyja to zasługa :) Radość rodziców, łza kuzynki, stres w oczach cioci, zaskoczenie wujka, nasza ekscytacja i jeszcze więcej udało się uchwycić Karolowi. I oczywiście najważniejszy moment, kiedy Przyszły Mąż widzi mnie po raz pierwszy w sukni ślubnej! Cudowna pamiątka :) Ze swojego ślubu i wesela nie pamięta się wszystkiego, a oglądając zdjęcia czujemy się jak moglibyśmy przeżyć to jeszcze raz. Zapomniałabym wspomnieć o zdjęciach z pleneru, które dla mnie są perfekcyjne i mogłabym oglądać je godzinami! Nasz plener potwierdza tylko regułę, że nie warto szukać daleko, bo Karol nawet zwykłe miejsce potrafi zamienić w takie jak z bajki.

Karola polecam każdemu! Współpraca z nim to czysta przyjemność, a jej efekty przekroczyły nasze wyobrażenia.
Wiem, że jeśli będę potrzebowała profesjonalnych zdjęć na pewno udam się do niego.

DZIĘKUJEMY! 

Zgłoś nadużycie
Autor: barbaraw91
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jedyny w swoim rodzaju polecam z całego serca;-)  

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
2000
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Inne
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Do której godziny trwa usługa?
1:00
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Termin rezerwuję na podstawie wpłaty zadatku i podpisania umowy.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
3 miesiące
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
9 lat
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Pracuję sam. Podpisujecie umowę ze mną i ja fotografuję Wasz ślub.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
60 dni roboczych.

Adres

Miasto: 63-900
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Średnie ceny
  • Fotografia reporterska