Karczma u Marty

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Karczma u Marty

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Karczma "U Marty" położona jest w Krasiczynie k/Przemyśla na terenie Zespołu Domków Turystycznych "Juvena" przy uroczym zakolu rzeki San.

Oddana do użytku w marcu 2007 roku wyróżnia się niepowtarzalnym wystrojem, z drewnianymi meblami, rzeźbami, wykończeniami z drewna i kolorowego piaskowca oraz stylowym kominkiem i grillem.

Do dyspozycji gości mamy trzy klimatyzowane sale na 2 poziomach (organizujemy imprezy do ok. 150 osób), z trzema tarasami.

Jest to świetne miejsce zarówno na rodzinny obiad (nasi goście nie palą wewnątrz całego budynku), jak i na spotkanie integracyjne, biznesowe lub imprezę okolicznościową (wesela, komunie, itp.). Serwujemy swojskie dania z kuchni polskiej, przy czym szczególnie polecamy placek po Krasiczyńsku, pierogi, kiszkę ziemniaczaną i kartacze.

Karczma "U Marty" w Krasiczynie to doskonałe miejsce na organizację wymarzonego przyjęcia weselnego.

Realizując każde przedsięwzięcie opracowujemy koncepcję aranżacji stołów, układamy oryginalne menu oraz wybieramy taką formę obsługi, aby całość odpowiadała Państwa potrzebom, charakterowi miejsca oraz okoliczności.

Podajemy potrawy przyrządzone wyłącznie w naszej kuchni, korzystając z produktów najwyższej jakości, a wszystkim naszym przyjęciom nadajemy niepowtarzalny klimat.

 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są główne cechy obiektu?
Miejsce na ceremonię, Parkiet

Opinie o Karczma u Marty

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 37-741

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt