Strona główna Fotograf i kamerzysta Fotograf i kamerzysta Setúbal Fotograf i kamerzysta Charneca da Caparica

More than love

  • Cena od: 1 700 zł
  • Wartość główna: Paixão pelo que fazemos
  • Odwiedź Stronę Www
przetłumacz

Chodzi o ... Twoje marzenia...

Lubimy wierzyć, że jesteśmy „łowcami”. Łowcy emocji, łowcy momentów, łowcy opowieści, inspiracje i marzenia…

Nasza pasja daje nam możliwość stania się wiecznymi, chwile, które nigdy się nie powtórzą… małe kadry, małe obrazy, które dają nam tak wiele z Was, ale które są również bardzo nami obciążone…

W każdym obrazie umieszczamy pasjonujący sposób, w jaki widzimy i przeżywamy życie. Lubimy utrwalać w czasie to, co pamięta tylko pamięć. Fotografia i kino wykraczają daleko poza zawód, to pasja, która żyje w nas w każdej chwili i jesteśmy bardzo wdzięczni, że możemy być częścią tak mocnych historii. Nieustannie poszukujemy szczegółów, uśmiechu, wyglądu, dotyku… tylko w ten sposób możemy sprawić, by każda płyta miała Twoją esencję.

Nazywamy się José Teixeira i Catarina Gonçalves i razem jesteśmy łowcami historii i marzeń…

Lubimy wierzyć, że jesteśmy „łowcami”. Łowcy emocji, łowcy chwil, łowcy opowieści, inspiracji i marzeń… Nasza pasja daje nam możliwość tworzenia wiecznych chwil, które nigdy się nie powtórzą… małe kadry, małe obrazy, które dają nam tak wiele z Was, ale które są również wypełnione z nami…

Na każdym obrazie umieszczamy pasję, jaką wyobrażamy sobie i przeżywamy życie. Lubimy utrwalać w czasie to, co rejestruje tylko pamięć.

Fotografia i kino to znacznie więcej niż zawód, to pasja, która żyje w nas w każdej chwili i jesteśmy bardzo wdzięczni, że możemy brać udział w tak mocnych historiach. Nieustannie poszukujemy szczegółów, uśmiechu, wyglądu, dotyku… tylko w ten sposób udaje nam się, aby każda rejestracja zawierała Twoją esencję.

Nazywamy się José Teixeira i Catarina Gonçalves i razem jesteśmy łowcami historii i marzeń…

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj More than love i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o More than love

5.0 12 opinii
Autor: Lília
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu
przetłumacz

Już od pewnego czasu śledzę pracę Catariny i José w sieciach społecznościowych, zanim się pobraliśmy, i zawsze myślałem: „pewnego dnia, jeśli się ożenię, chcę, aby na zawsze zapamiętali wspomnienia z tego, co będzie najszczęśliwszym dniem naszego życia” i tak było .. !! Niczego nie żałujemy, często mówię, że nic nie dzieje się przez przypadek, a oni przyszli naszą drogą również uważam, że nie był to przypadek ... od przywiązania, zaufania i chęci pomocy, wykazanych od pierwszego spotkania do spotkania, aż do łatwość, z jaką nas postawili podczas sesji randkowej, wszystkie działania następcze i zmartwienia aż do nadejścia wielkiego dnia i efekt końcowy zdjęć, które… opuściły nas i wciąż pozostawiają wiele łez w oczach tylu pełne, które robi serce za każdym razem, gdy widzisz wspomnienia o tym, co zawsze będzie dnia !!

Nadal bądźcie „łowcami” opowieści, marzeń i emocji… !! ;)

Z naszej strony dziękuję bardzo za wszystko !! ;)

Lília i Ricardo

Zgłoś nadużycie
Autor: Diana
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub
przetłumacz

Super profesjonalny i uważny na nasze prośby, polecam;)

Zgłoś nadużycie
Autor: Inês
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu
przetłumacz

Nasz dzień nie byłby taki sam bez Catherine i Josepha, którzy zrobili wszystko dużo, ale o wiele bardziej fantastycznie. Po pierwsze, zapisz datę była cudowna. Byliśmy dość zawstydzeni, ale Catherine i Joseph zostawili nas w spokoju. Wynik był przez nas chwalony i komentowany przez wszystkich naszych przyjaciół, którzy go kochali. Sesja randkowa była niewiarygodna, a Catherine i Jose mieli tak wiele, ale tyle cierpliwości z nami. Rezultat był piękny, nie tylko na zdjęciach, ale także w odniesieniu do wideo. W dniu ślubu Jose i Catherine rozstali się: Catherine była ze mną cały czas, a Jose z mężem. Z tego powodu, w połączeniu z jakością pracy i poświęcenia, wyszły fantastyczne fotografie, w których rejestrują ruchy wszystkich, nie zauważając nikogo. Nie można wybrać 200 zdjęć, które lubimy najbardziej, lubimy je wszystkie! Filmy i zdjęcia tchną miłością i uczuciem nie tylko po naszej stronie, ale także po stronie Catariny i José oraz reszty zespołu, którzy wyraźnie wkładają wszystko, co robią, w swoją pracę. Nie jesteśmy w stanie opisać, jak bardzo podobało nam się nasze małżeństwo. Dziękuję z głębi serca. JESTEŚ FANTASTYCZNY!

Inês i Rui <3

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Kamerzysta na wesele, Inne
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Do której godziny trwa usługa?
23:30
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Sob consutla
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2012
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Somos uma equipa de 8 elementos formados pela It's all about. Não subcontratamos freelancers. Todo o registo é feito pela equipa It's all about
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Nas épocas consideradas altas pode chegar até um máximo de 6 meses
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
1700
Krótko podaj, jaką główną cechę Twojej firmy chciałbyś podkreślić?
Paixão pelo que fazemos

Adres

Miasto:
Miasto: