Strona główna Fotograf i kamerzysta Fotograf i kamerzysta Barcelona Fotograf i kamerzysta Sant Feliu de Llobregat
  • Cena od: 1 363 zł

Jordi Tudela jest fotografem z Sant Feliu de Llobregat w Barcelonie , który będzie Ci towarzyszył w każdej chwili obchodów tego wyjątkowego dnia. Ich praca zaczyna się przez cały okres przygotowań, aby osiągnąć większą bliskość, a rezultatem są pewne naturalne fotografie, które odzwierciedlają istotę pary.

Po tym pierwszym podejściu Jordi Tudela żyje weselami od wewnątrz, rejestrując każdą część uroczystości i każde uczucie. Jego jedynym celem jest, aby zdjęcia były eleganckie, unikalne i magiczne. Niezatarte wspomnienie „Tak, chcę”.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Jordi Tudela i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Jordi Tudela

4.9 9 opinii
Autor: Mercè
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kiedy zaczęliśmy planować ślub, zdaliśmy sobie sprawę, że dla niektórych dostawców byliśmy kilkoma klientami, o kilka więcej niż tylko ślubem. Jednak dla Jordi 15 czerwca byliśmy nie tylko parą, byliśmy Dídac i Mercè i od dnia naszego spotkania czuliśmy się wyjątkowo. Jordi przekazuje tyle pasji do swojej pracy, że za każdym razem, gdy przeprowadzamy ze sobą wywiad, nie możemy się doczekać naszego wspaniałego dnia. W dniu imprezy zarówno on, jak i jego zespół byli bardzo dyskretni i nie mieliśmy wrażenia, że jesteśmy fotografowani. Wreszcie Jordi bardzo punktualnie wykonuje nienaganną pracę. Byliśmy zaskoczeni ilością otrzymanego materiału: zdjęciami odzwierciedlającymi emocje, iluzję, niespodzianki i szczęście, z którymi żyjemy w naszym wielkim dniu. Bez wątpienia wspomnienie, które z dumą pokazujemy rodzinie i przyjaciołom.

Zgłoś nadużycie
Autor: Sheila
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Niewątpliwie najlepszy wybór naszego ślubu, najlepsze zainwestowane pieniądze. Odkąd poznaliśmy Jordiego i zobaczyliśmy jego pracę, byliśmy pewni, że chcemy go i automatycznie przestaliśmy patrzeć na inne opcje. Z pewnością nie jesteśmy w błędzie. Zarówno zdjęcia, które zrobiliśmy przed ślubem, jak i dzień ślubu sprawiły, że czuliśmy się naprawdę dobrze, wszystko było z nim łatwe, i chociaż wiedzieliśmy, że wynik będzie wspaniały, to naprawdę przekroczył wszystkie nasze oczekiwania. Kiedy zobaczyliśmy zdjęcia, to było całkowicie odrodzone tego dnia, wszystkie zdjęcia przekazują dokładnie to, co wydarzyło się w każdej chwili, są emocjonalne, mają uczucia i opowiadają historię tego dnia. Naprawdę mamy od teraz wszystkie projekty, był to najlepszy wybór spośród wszystkich dostawców naszego ślubu. Za wiele nagród, które otrzymasz, wszystko będzie krótkie, ponieważ oprócz bycia najlepszym profesjonalistą jest jeszcze lepsza osoba. Zawsze będziemy wdzięczni za wszystko!

Zgłoś nadużycie
Autor: Yesica
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nasz dostawca dekoracji Le Loup de Jordi polecił nas Tudeli jako wyjątkowego i profesjonalnego fotografa, po tym, jak poprosiliśmy o referencje kilku fotografów na nasz ślub.

To było zakochanie, kiedy go spotkaliśmy. Od razu wiedzieliśmy, że chcemy go zatrudnić. Pamiętam, że kiedy opuściliśmy pierwsze spotkanie, mój mąż i ja spojrzeliśmy na siebie i zrozumieliśmy, że obydwoje: to jest właśnie to, czego szukaliśmy na nasz ślub!

  Uwielbialiśmy to i kochamy jego styl fotografii, jego geniusz i szczegółową pracę. Uchwyć najlepsze emocje na swoich zdjęciach i spraw, by chwile były niezapomniane.

Jesteśmy zachwyceni Twoją pracą, miłością do szczegółów, elastycznością i osobistą obsługą. Jest mistrzem fotografii. Dziękujemy za uchwycenie najlepszych chwil naszego ślubu i udane wesele.

Przyjemność pracy i uczenia się od Jordiego.

Poza tym wygraliśmy dobrego przyjaciela.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Kamerzysta na wesele
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Un equipo
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
1363 € (+IVA)

Adres

Miasto: 08980