• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Zajmujemy się dekoracją wesel oraz eventów. Nasze produkty są unikalne oraz tworzone ręcznie, dzięki temu tworzą niepowtarzalny klimat i urok danego miejsca. Tworzymy projekty dekoracyjne oraz papeteryjne.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.3 1 opinia
Autor: lidiaxryba
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pani Joanna do czasu podpisania umowy była bardzo miła i profesjonalna. Wszystko dokładnie wytłumaczyła, nie było też problemu z kontaktem. Po podpisaniu umowy i wpłacie zaliczki... zaczęło się. Brak odpowiedzi na wiadomości na fb (jeszcze 2018 rok), w ogóle nie odbiera telefonów, co jestem jeszcze w stanie zrozumieć, ponieważ każdy z nas pracuje, ma obowiązki, rodzinę itp. Natomiast to, że nie oddzwania świadczy o kompletnym braku szacunku do klienta! Tym bardziej, że kontaktuję się z numeru podanego na umowie. W grudniu 2018 chciałam skontaktować się w celu zamówienia zaproszeń ślubnych.. Po wykonaniu kilku telefonów dostałam jedynie SMSa: "Czy to coś pilnego? Jestem za granicą". Prosiłam, aby odezwała się jak już znajdzie czas.. Niestety na telefon się nie doczekałam. Tak więc zaproszenia zamówiłam gdzie indziej.. no ale przecież tu chodzi o dekorację sali! Tak więc ponownie próbowałam się kontaktować, nadal nie odbiera, nie oddzwania, totalna kpina! 

Jako że wesele jest w lecie 2019 musieliśmy natychmiast szukać innej dekoratorki. Był to dla nas dodatkowy stres i nerwy. Na szczęście znaleźliśmy inną Panią, której profesjonalizm w 100% odbiega od Pani Joanny!!! Uważajcie! Wysokie ceny to jedno, ale takie traktowanie swojego klienta pozostawia wiele do życzenia, tym bardziej, że mówimy tutaj o tak ważnej uroczystości jak ślub i wesele. Mam nadzieję, że wieści szybko się rozejdą.. Nigdy jeszcze nie współpracowałam z tak nieprofesjonalną osobą. Przestrzegam!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Adres

Miasto: 33-100