Zajmujemy się dekoracją wesel oraz eventów. Nasze produkty są unikalne oraz tworzone ręcznie, dzięki temu tworzą niepowtarzalny klimat i urok danego miejsca. Tworzymy projekty dekoracyjne oraz papeteryjne.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Joanna Tadel DeCor i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Joanna Tadel DeCor

3.4 4 opinii
Autor: Wojciech
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie polecam wyboru tej firmy.
Do momentu podpisania umowy i wpłaty zadatku wszystko było w należytym porządku.
Niestety po wpłaceniu zadatku zaczęły się problemy... Całkowity brak kontaktu z Panią Joanną, nie można nic ustalić. Wesele się zbliża i musieliśmy na szybko szukać nowej dekoratorki i zamawiać zaproszenia.

W momencie rozwiązania umowy nie można się doprosić zwrotu zadatku. Pani Joanna zapewniła, że pieniądze odeśle w przeciągu kilku dni, niestety pieniędzy nie ma do dzisiaj.

Nikomu nie życzę podobnych problemów przed weselem, dlatego zachęcam do korzystania z usług firm, które wykazują szacunek i zaangażowanie w stosunku do klientów.

Zgłoś nadużycie
Autor: Paweł
Znam tego usługodawcę zawodowo

Tragedia! Żeby się do Pani dodzwonić graniczy z cudem, nieprofesjonalna, nieodpowiedzialna. Ignorancja klientów. Jeżeli chcecie uniknąć niepotrzebnego dodatkowego stresu przed weselem ODRADZAM!!!

Zgłoś nadużycie
Autor: Anna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie polecam. Podczas podpisywania umowy wszytskie moje oczekiwania zostały spisane. W piątek przed weselem jeszcze na sali zapytala mnie o podmianę szkła na którą się nie zgodzilam. Bieżnik w srebrne cekiny też miał zniknąć oraz dekoracje nad stołem prezydialnym które wyglądały starsznie. Po przyjściu na salę dostałam szoku... Kompletnie nic nie zgadzalo się z naszą umowa oprócz koloru bieżników . Kwiaty zrobione na odpiernicz, wstążeczki na krzesłach były tylko od strony okna żeby było je widać. Szklo ktorego nie chciałam znalazło się na stołach. Jak się później dowiedziałem Pani Joanna nabrała zamówień a później był problem z realizacją.  śmiech na sali jak taki człowiek może się promować na targach.zenada.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Adres

Miasto: 33-100