Gadający didżej, dbający o oprawę muzyczną konferansjer, który nie boi się wyjść wraz z gośćmi na parkiet, co by nieco się wspólnie powygłupiać. Planujesz ekstraoficjalną, megaelegancją imprezę i szukasz dystyngowanego i wytwornego człowieka, który zadba o oprawę muzyczną? Szukaj dalej! Stawiam dużo bardziej na luz, dowcip, wyobraźnię i kreatywność, nie zapominając jednak o solidnym przygotowaniu. Nie znoszę sztampy i nudy! A co lubię? Zdecydowanie za bardzo lubię gadać o swojej pracy. O pomysłach, patentach, mykach, przygodach, atrakcjach, zabawach, muzyce i tańcach. Zadzwońcie lub napiszcie do mnie i pogadajmy sobie o waszej imprezie. W przeciwnym razie będę tym zanudzał moją żona, a ona powoli ma już dość

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Jegomość - DJ/konferansjer i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Jegomość - DJ/konferansjer

4.4 7 opinii
Autor: Małgorzata
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Miałam doczynienia z wieloma DJ'ami na imprezie, ale ten był niereformowalny. Miał gdzieś prośby moje prośby i mojego męża. Mimio, że zapewniał, że wzystko będzie według planu.

Wszystko wiedział najlepiej mimio, że ludzie narzekali. Wstyd. Wziął prawie 5 tysięcy. Trudno pieniądze zawsze można zarobić, ale gdybyśmy wiedzieli, że tak nam zepsuje nasz JEDYNY, WYJĄTKOWY dzień o nazwie Wesele darowalibyśmy go sobie. Nie pozdrawiam

Zgłoś nadużycie
Autor: Karolina
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wspaniały człowiek i nietuzinkowa osobowość. Kulturalny, niezwykle charyzamtyczny Jegomość, który zachwycił wszystkich gości na moim weselu. Jestem zachwycona i absolutnie polecam wszystkim Krzyśka ! Szkoda, że tak szybko minął ten najpiękniejszy dzień w życiu :). 

Zgłoś nadużycie
Autor: Ania
Znam tego usługodawcę zawodowo

Z Jegomościem każdy gość szaleje, imprez z nim życzę sobie wiele!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Termin jest wasz kiedy podpiszecie umowę, a możecie to zrobić zarówno podczas osobistego spotkania, jak i zdalnie (online).
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
5 lat

Adres

Miasto: 58