Jegomość - DJ/konferansjer

ZIWA 2018
6

Opis

Gadający didżej, dbający o oprawę muzyczną konferansjer, który nie boi się wyjść wraz z gośćmi na parkiet, co by nieco się wspólnie powygłupiać. Planujesz ekstraoficjalną, megaelegancją imprezę i szukasz dystyngowanego i wytwornego człowieka, który zadba o oprawę muzyczną? Szukaj dalej! Stawiam dużo bardziej na luz, dowcip, wyobraźnię i kreatywność, nie zapominając jednak o solidnym przygotowaniu. Nie znoszę sztampy i nudy! A co lubię? Zdecydowanie za bardzo lubię gadać o swojej pracy. O pomysłach, patentach, mykach, przygodach, atrakcjach, zabawach, muzyce i tańcach. Zadzwońcie lub napiszcie do mnie i pogadajmy sobie o waszej imprezie. W przeciwnym razie będę tym zanudzał moją żona, a ona powoli ma już dość

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Termin jest wasz kiedy podpiszecie umowę, a możecie to zrobić zarówno podczas osobistego spotkania, jak i zdalnie (online).
 • Usługa platna jest za godzinę czy za imprezę?

  Po wydarzeniu
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Nie jestem przesadnie poważnym człowiekiem, mam tendencję do skracania dystansu i zaprzyjaźniania się ze swoimi klientami. Gadam po angielsku. Wprawdzie własnego programu w BBC bym nie poprowadził, ale mam za sobą niemałą liczbę imprez, na których musiałem używać angielskiego. Prowadziłem wesela polsko-angielskie, duńskie, szkockie, norweskie, ukraińskie, pakistańskie… i nie tylko. Planujesz coś nietypowego? Świetnie! Jestem otwarty na wszelkiej maści „udziwnienia”, nietypowości, kreatywność, pomysły i idee – zrealizujmy je!
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  5 lat

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (6)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 6 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wspaniały człowiek i nietuzinkowa osobowość. Kulturalny, niezwykle charyzamtyczny Jegomość, który zachwycił wszystkich gości na moim weselu. Jestem zachwycona i absolutnie polecam wszystkim Krzyśka ! Szkoda, że tak szybko minął ten najpiękniejszy dzień w życiu :). 

Zgłoś nadużycie
Przez Serdecznoscis
Znam tego usługodawcę zawodowo

Z Jegomościem każdy gość szaleje, imprez z nim życzę sobie wiele!

Zgłoś nadużycie
Przez Pikseloves
Znam tego usługodawcę zawodowo

Wielkie love, nic więcej nie trzeba dodawać.

Zgłoś nadużycie
Przez ninekzs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Można by wymienić ze 100 powodów, dla których warto zatrudnić Krzyśka, ale ponieważ nie będę pisać rozprawki postaram się zmieścić w trzech punktach.

1. Profesjonalizm. W każdym calu, pomimo że miał nogę usztywnioną w ortopedzie nie odwołał prowadzenia naszej imprezy, to właściwie heroizm! Jest bardzo komunikatywny i dostępny do rozmowy w każdej chwili, otwarty na propozycje, jak też pełen inwencji.  Zarówno my, jak i nasi goście( rozpiętość wiekowa od 9 do 79lat) byliśmy ukontentowani repertuarem muzycznym oraz konkursami, którymi Krzysiek umilił nasze weselisko. 

2. Kultura osobista. Gdyby każdy miał takie obycie, świat byłby lepszy. Swawole na parkiecie były atrakcją dla wszystkich bez wyjątku, a mieliśmy gości nie tylko z Polski ale i z Hiszpanii, Irlandii. Francji i Szkocji. Ze swoją znajomością angielskiego, wyczuciem i luzem Krzysiek oczarował wszystkich.  Człowiek orkiestra! Nie waham się użyć tego określenia.

3. Gust muzyczny. Mieliśmy swoją listę utworów, niekoniecznie '' weselnych'' które maestro sumiennie wmiksował w swoją listę, a jego propozycje sprawiły że parkiet był pełny! Nie jest to łatwe, kiedy na ślubie jest obecne zaledwie 50 osób, wliczając obsługę. Oczywiście w trakcie wesela są prośby gości o utwory. Krzysiek był przygotowany na każdą okoliczność i nie było piosenki -życzenia, które by nie było spełnione. Od '' Płonie stodoła'' do '' Bania u Cygana''.

Dziękujemy Krzysiek! Było mega!!! Nina i Seba

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mieliśmy to szczęśćie, że nasze wesele poprowadził DJ Jegomość. Współpraca z nim to czysta przyjemność, zawsze służy radą i pomocą, ale przede wszystkim słucha. Potrafi dostosować muzykę i zabawy do gości. Jest bardzo kreatywny, przez co nawet najbardziej tradycyjny konkurs jest czymś nowym. Jeśli ktoś szuka dobrego DJ'a, który ma zarówno poprowadzić przyjęcie i zabawić gości, a przede wszystkim zrobić to w mega kulturalny sposób, to musi być DJ Jegomość! Nie jest ważne, czy ma się cały plan, czy kompletny brak pomysłów, jak ma wyglądać zabawa, ponieważ z nim i tak będzie lepiej niż można sobie wyobrazić. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Jegomościa, nasze wesele było idealne, wszystko tak jak chcieliśmy. DJ Jegomość to najlepszy wybór!

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Kilka sposobów na obniżenie kosztów ślubu i wesela. Fantastyczne rady!
Kilka sposobów na obniżenie kosztów ślubu i wesela. Fantastyczne rady!

Lista wszystkich lokalizacji Jegomość - DJ/konferansjer w Dolnośląskie:

Wrocław
 • #Średnie ceny