• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Mam na imię Mariusz i chętnie zostanę Waszym fotografem!

Fotografia ślubna jest dokładnie tym, co pozwala utrwalić najistotniejsze, najbardziej cenne momenty w życiu. Jako fotograf ślubny mam wyjątkową okazję być świadkiem bardzo poruszających wydarzeń.

Swój fotoreportaż lubię rozpoczynać od przygotowań. Tego dnia naprawdę dzieje się bardzo wiele a w trakcie układania fryzury, robienia makijażu czy chociażby wiązania muchy malują się bardzo barwne sceny. Krzątanina w domu Panny Młodej, narastające emocje są wdzięcznym tematem zdjęć, które później wzbogacają opowieść.

Wreszcie sam moment składania przysięgi małżeńskiej jest kulminacyjny i… nierzadko naprawdę stresujący również dla mnie. To jest ta chwila kiedy oczy wszystkich są zwrócone na Was a ja muszę zrobić dobre zdjęcia pozostając jak najbardziej dyskretnym. To ważne, bo to Wasza uroczystość, Wasza deklaracja, którą sobie składacie i byłoby nietaktem zakłócić ten czas.

Potem jest już z górki ale za to najbardziej wymagająco kondycyjnie. Żeby podczas przyjęcia weselnego niczego nie przegapić muszę być blisko Was: przy stole, na parkiecie, w ogrodzie, w tańcu a także wtedy, kiedy rozlegnie się „gorzko!, gorzko!”. I tak przez cały wieczór aż do nocy.

Kiedy robię Wam zdjęcia w dniu ślubu, to pomimo, że jestem w samym środku akcji odbieram wszystko co się dzieje w 50%. Reszta mojej uwagi jest skupiona na technicznych aspektach. Muszę ciągle pilnować aby wszystko w moim mądrym ale niestety wymagającym dużej uwagi aparacie było ustawione jak należy. Muszę zwracać uwagę na to, co widzę w wizjerze i pilnować poprawności kadru, kompozycji i estetyki a jednocześnie dostrzegać akcję, która dzieje się gdzie indziej.

Później, kiedy siadam przy ekranie aby wybrać i przygotować Wasze zdjęcia przeżywam kolejne 50% emocji. I muszę się przyznać, że się bardzo często przy tym śmieję i wzruszam.

Bardzo mi zależy abyście i Wy, to wszystko czuli patrząc na zdjęcia, które dla Was zrobiłem.

Zapraszam!

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.9 4 opinii
Autor: efkax222
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Razem z mężem polecamy w ciemno! Pełen profesjonalizm, zdjęcia przepiękne a charyzmatyczna osobowość Mariusza bezcenna! 

Zgłoś nadużycie
Autor: carla2002
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pełen profesjonalizm. Gorąco Polecam! 

Zgłoś nadużycie
Autor: tesioslaw7
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i talentu pana Mariusza! Był fotografem na ślubie mojej przyjaciółki. Chociaż pozostawał niezauważany, nie przeszkadzał gościom w zabawie, okazało się, że udokumentował wszystkie najważniejsze i te mniej ważne momenty. Co więcej, zrobił to z pomysłem, smakiem i poczuciem humoru. Te zdjęcia pomogą nie tylko zapamiętać sytuacje, ale też emocje, jakie w tych momentach towarzyszyły parze młodej i gościom. To wymaga nie tylko warsztatu i umiejętności fotograficznych, ale też talentu. Pan Mariusz ma zdecydowanie wszystko!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
2300
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Do której godziny trwa usługa?
0:30
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Rezerwacja terminu wiąże się z wpłatą zaliczki w wysokości 400 pln. Pozostała kwota płatna jest w momencie przekazania zdjęć.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
3 miesiące
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
W fotografii trzymam się swojego kursu, konsekwentnie dopracowując swój styl. Pozostaję otwarty na trendy ale unikam kalkowania aktualnej mody czy maniery. Mocno akcentuję reporterski charakter mojej narracji, dbając o zachowanie estetyki korespondującej z emocjami i klimatem, towarzyszącymi zaślubinom. Mam też poczucie humoru i nie waham się go używać ;)
Jak długo działają Państwo w tej branży?
4 lata
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Zazwyczaj pracuję sam chyba, że z uwagi na dużą skalę wydarzenia konieczny jest drugi fotograf lub takie jest życzenie Klientów. Współpracuję od wielu lat z jedną fotografką i dzięki temu, mam pewność, że materiał finalny będzie spójny.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
W umowie określam termin 60 dni (tak na wszelki wypadek) ale zwykle oddaję gotowy materiał do 30 dni od wydarzenia, nawet w szczycie sezonu ślubnego.

Adres

Miasto:

Podobne firmy

michalzagorny.com Top
(8)
michalzagorny.com
Warszawa Fotograf i kamerzysta
Spark Wedding Films Top
(5)
Spark Wedding Films
Warszawa Fotograf i kamerzysta
Adele Stories Top
Adele Stories
Warszawa Fotograf i kamerzysta
Mymoments Top
(11)
Mymoments
Warszawa Fotograf i kamerzysta
CUDNIE Studio Top
(2)
CUDNIE Studio
Warszawa Fotograf i kamerzysta
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Średnie ceny
  • Fotografia
  • Fotografia reporterska