49

Opis

Skoro odwiedzacie moją stronę, to jesteście zapewne u progu tego całego zamieszania związanego z organizacją ślubu! A może ten dzień jest już całkiem blisko?
Bez względu na to, ile czasu pozostało, chętnie Wam się bliżej przedstawię. W końcu warto poznać swojego potencjalnego fotografa, który będzie Wam towarzyszył w niezwykle osobistych i intymnych chwilach w dniu ślubu.

Mam na imię Mariusz i chętnie zostanę Waszym fotografem!

Bardzo lubię patrzeć, zaglądać, dostrzegać, Czasami bez planu lubię wyjść na ulice i chłonąć barwy, dźwięki, obserwować zajętych swoimi sprawami i myślami przechodniów. Fotografowanie zmienia wrażliwość, podnosi jej poziom, na zdarzenia, na ludzi, na emocje.
Czasami lubię zostawić cywilizację możliwie daleko za sobą i podziwiać widoki, krajobrazy i być w miejscach wolnych od zgiełku.
Obraz jest dla mnie bardzo istotny dlatego fotografia daje mi możliwość rejestrowania tego, co z pamięci ulatuje, ulega zniekształceniu. Taka też jest jej rola. Pomaga zachować ważne wspomnienia, zachować te chwile, które są dla nas szczególne.

Fotografia ślubna jest dokładnie tym, co pozwala utrwalić najistotniejsze, najbardziej cenne momenty w życiu. Jako fotograf ślubny mam wyjątkową okazję być świadkiem bardzo poruszających wydarzeń.

Kiedy robię Wam zdjęcia w dniu ślubu, to pomimo, że jestem w samym środku akcji odbieram wszystko co się dzieje w 50%. Reszta mojej uwagi jest skupiona na technicznych aspektach. Muszę ciągle pilnować aby wszystko w moim mądrym ale niestety wymagającym dużej uwagi aparacie było ustawione jak należy. Muszę zwracać uwagę na to, co widzę w wizjerze i pilnować poprawności kadru, kompozycji i estetyki a jednocześnie dostrzegać akcję, która dzieje się gdzie indziej.

Później, kiedy siadam przy ekranie aby wybrać i przygotować Wasze zdjęcia przeżywam kolejne 50% emocji. I muszę się przyznać, że się bardzo często przy tym śmieję i wzruszam.

Bardzo mi zależy abyście i Wy, to wszystko czuli patrząc na zdjęcia, które dla Was zrobiłem.

Zapraszam!

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  1350
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Fotografia reporterska
 • Do której godziny trwa usługa?

  0:30
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Rezerwacja terminu wiąże się z wpłatą zaliczki w wysokości 200 pln. Pozostała kwota płatna jest w momencie przekazania zdjęć.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  3 miesiące
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Kładę duży nacisk na reportaż ślubny. Dla mnie ważne jest, aby opowiedzieć historię i zawrzeć w niej prawdę o Was, o tym dniu, o wydarzeniach. Po latach to właśnie ma znaczenie i budzi największe emocje a na tych najbardziej mi zależy.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  3 lata
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Zazwyczaj pracuję sam chyba, że z uwagi na dużą skalę wydarzenia konieczny jest drugi fotograf lub takie jest życzenie Klientów. Współpracuję od wielu lat z jedną fotografką i dzięki temu, mam pewność, że materiał finalny będzie spójny.
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  W umowie określam termin 60 dni (tak na wszelki wypadek) ale zwykle oddaję gotowy materiał do 30 dni od wydarzenia, nawet w szczycie sezonu ślubnego.

Opinia/i (3)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9
3 opinii
Przez carla2002s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pełen profesjonalizm. Gorąco Polecam! 

Zgłoś nadużycie
Przez tesioslaw7s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i talentu pana Mariusza! Był fotografem na ślubie mojej przyjaciółki. Chociaż pozostawał niezauważany, nie przeszkadzał gościom w zabawie, okazało się, że udokumentował wszystkie najważniejsze i te mniej ważne momenty. Co więcej, zrobił to z pomysłem, smakiem i poczuciem humoru. Te zdjęcia pomogą nie tylko zapamiętać sytuacje, ale też emocje, jakie w tych momentach towarzyszyły parze młodej i gościom. To wymaga nie tylko warsztatu i umiejętności fotograficznych, ale też talentu. Pan Mariusz ma zdecydowanie wszystko!

Zgłoś nadużycie
Przez martynkowa93s
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

pełen profesjonalizm, super współpraca i niesamowite efekty! polecam w 100%

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji zachowajtechwile.pl w Mazowieckie:

Al. Rzeczypospolitej 2 Warszawa