Isu.studio to pracownia stworzona przez dwoje kochających się ludzi. Z miłością podchodzimy do kasztego projektu. W tworzeniu zaproszeń i papeterii ślubnej cenimy sobie prostotę, minimalizm. Na pierwszym miejscu stawiamy naturę - dlatego korzystamy tylko z ekologicznych papierów z kukurydzy, lnu lub kiwi. W naszych projektach znajdziecie las, góry i mnóstwo kwiatów. Zapraszamy do współpracy! 

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj isu studio i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o isu studio

4.8 1 opinia
Autor: Łucja
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm, szybki i bezproblemowy kontakt. Chociaż chcieliśmy w projektach kilku zmian i dosyłaliśmy niektóre dane dość późo, to cała papeteria została wykonana zgodnie z marzeniem i dostarczona bardzo szybko! Oprócz pełnego profesjonalizmu są to też cudowni ludzie i ich dobre serca czuć było w mailach :) Drugi raz również skorzystałabym z oferty ISU! Mieliśmy zaproszenia, winietki, rozkład gości, śpiewniki, menu i zawieszki, a każdy chwalił, że są piękne :) 

Dziękujemy! Będziemy polecać każdemu!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są Państwa godziny pracy?
pn - pt
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Jeśli otrzymamy od Państwa maila, przygotowujemy w ciągu 3 dni roboczych* projekt i wysyłamy do ostatecznej akceptacji. Po ostatecznym zaakceptowaniu przesyłamy całkowity koszt i dane do wpłaty na konto. Po wpłacie na konto i zaksięgowaniu, rozpoczyna się realizacja zamówienia. *dni robocze (pn-pt)
Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Sklep internetowy
Czy cena obejmuje druk zaproszeń?
Koszt wydruku wliczony w cenę
Jaki rodzaj druku Państwo wykonują?
Druk cyfrowy
Jaki zazwyczaj jest termin realizacji i dostawy zamówienia?
1 tydzień
Jak długo działają Państwo w tej branży?
3 lata

Adres

Miasto: 91