• Cena usługi Średnie ceny

Profesjonalny fotograf Iñaki Lungarán jest częścią nowej generacji rodziny fotografów specjalizujących się w uwiecznianiu najpiękniejszych chwil twojego życia, a pośród nich wesela są jednym z najbardziej wyjątkowych dni, w których możesz żyć.

Pasja, jaką ma do fotografii, skłoniła go do trenowania z najbardziej prestiżowymi fotografami ślubnymi na świecie, dostosowując się do najnowszych technologii w leczeniu obrazu. Chociaż jego główna lokalizacja znajduje się w Toledo , Iñaki Lungarán ma również studio w Madrycie .

Praca Iñaki Lungarán charakteryzuje się tym, że jest dynamiczna, zabawna, namiętna, pełna wyobraźni, śmiała ... A to wszystko, co próbuje uchwycić na swoich fotografiach, aby jego raporty były wyjątkowe i wyjątkowe. Ponadto ten fotograf podróżuje do dowolnej części Hiszpanii, aby spełnić marzenie fotografowania swojego ślubu za pomocą najnowszych technologii, które istnieją w fotografii ...

Przygotowując film ślubny, Iñaki Lungarán współpracuje z profesjonalną kamerzystką Silvią Simancas, która tworzy filmy ślubne na podstawie kreatywnego kina dokumentalnego. Przy tego typu filmach zespół Iñaki Lungarán wychodzi z tego, co jest konwencjonalnym filmem ślubnym, by ustąpić miejsca niektórym obrazom, które odzwierciedlają uczucia, które pojawiają się w tym szczególnym dniu dla ciebie, oferując inny wygląd, bardzo wygląd Osobiste, ludzkie i kreatywne.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Iñaki Lungarán Fotografía i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Iñaki Lungarán Fotografía

4.8 1 opinia
Autor: Davinia
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Niewiele więcej do powiedzenia. Zdjęcia z uczuciem, które odzwierciedlają emocje wyjątkowego dnia, jakim był nasz ślub. On i jego zespół sprawili, że czuliśmy się tak komfortowo, że po ślubie wciąż chcieliśmy powtórzyć sesję.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Kamerzysta na wesele
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
El trabajo creativo de Iñaki Lungarán convierte las fotos en imágenes que captan los más intensos sentimientos desde una perspectiva artística.

Adres

Miasto:
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Średnie ceny
  • Fotografia
  • Videofilmowanie
  • Styl artystyczny