HERN

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

HERN

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Drewno jest znane człowiekowi od zawsze. Od zarania dziejów pomagało w przetrwaniu, będąc tworzywem do budowania domów i materiałem służącym do rozpalania ognisk. Drzewo jako materiał pierwotny i naturalny ma doskonałe właściwości - jest podatne na obróbkę, a zarazem - znacznie bardziej niż plastik - odporne na uszkodzenia mechaniczne. Na tym jego zalety się nie kończą.

W najnowszych trendach projektanci wnętrz coraz częściej zwracają się w stronę naturalnych materiałów, przede wszystkim drewna - zarówno jego gładkich wariantów, jak i desek o wyraźnym wzorze słojów. Nurt eko to hołd oddany naturze, która dostarcza wspaniałego surowca do dekorowania mieszkań. Co ważne - tworzywa biodegradowalnego, które wraca do przyrody, nie zaburzając jej pierwotnych procesów. Modny w ostatnich latach styl skandynawski i hygge, opierający się w dużej mierze na drewnie, to nic innego jak zwrot w stronę prostych wartości - szacunku wobec przyrody, spokoju, harmonii i umiłowania szlachetnej eleganckiej stylistyki.

Marka HERN żyje w ścisłej symbiozie z regionem, z którego wyrosła. Czerpiemy pełnymi garściami z bogactwa lokalnej tradycji, śmiało łącząc ją z bardziej nowoczesnymi koncepcjami. Oddajemy w Wasze ręce przedmioty powstałe z szacunku do Makowa Podhalańskiego i tutejszych darów natury, przesiąknięte jego specyficznym duchem.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z drewna. Wszystko, co sprzedajemy, pochodzi z pracy naszych rąk. W sklepie online znajdziecie opakowania prezentowe, takie jak drewniane skrzynki na wino, pojemniki na czekoladę, książkę czy pudełka na herbatę, ale także produkty do decoupage, praktyczne skrzynie, zabawki z drewna oraz wiele innych. Prowadzimy sprzedaż indywidualną i hurtową.

HERN. Z miłości do drewna

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
W cenę wliczone są:
Inne
Jakie są Państwa godziny pracy?
wtorek 08:00–16:00 środa 08:00–16:00 czwartek 08:00–16:00 piątek 08:00–16:00 sobota 08:00–14:00 niedziela Zamknięte poniedziałek 08:00–16:00
Jak długo działają Państwo w tej branży?
8

Opinie o HERN

1.0
1 opinia
1 opinia
Profesjonalizm
(1)
Jakość/cena
(1)
Polecasz to?
(1)
a.and.a.desing
Autor: Adam
1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Brak jakiejkolwiek profesjonalizmu w obsłudze klienta, zależało mi na szybkiej realizacji mojego zamówienia paczka miała być wysłana w środę 16.07.2020  numer paczki dostałem dzwonią do firmy kurierskiej 21.07.2020 paczka nie została jeszcze odebrana z firmy , stracony mój czas i pieniądze . Kontakt telefoniczny-ciężko się dodzwonić no chyba że się ukryje swoje id rozmówcy to wtedy odbiorą. Po przeczytaniu pozytywnych opinii myślałem że będzie to długoterminowa współpraca lecz jednak tak nie wyszło. Życzę dalszych sukcesów zawodowych i pozdrawiam Adam z A&A Design

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 34-220

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt