Grupa muzyczna Kaimy

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Grupa muzyczna Kaimy

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Cena od: 4 000 zł

Decydując się na współpracę z agencją ślubną otrzymujecie wachlarz usług z jednego źródła. Nie musicie zawracać sobie głowy szukaniem innych podwykonawców, czytaniu ofert czy podpisywaniu kilku umów. W najważniejszym dniu możecie zająć się tylko i wyłącznie najprzyjemniejszymi sprawami, odrzucając nadzór nad podwykonawcami. 
Obecnie w naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór najpopularniejszych usług weselnych, dzięki którym urozmaicicie Wasze wesele w jak najlepszy sposób. Bazując na zdobytym już doświadczeniu w branży ślubnej oraz cały czas doszkalając się w różnych dziedzinach z nią związanych, jesteśmy w stanie zadbać o Wasze wesele w taki sposób w jaki sobie wymarzycie. Doradztwo oraz dobre słowo kierowane w Waszą stronę to atut naszej agencji. 

Naszym głównym zadaniem jest zapewnienie oprawy muzycznej oraz konferansjerskiej na najwyższym poziomie. Zadbamy o to, aby Wasz najważniejszy dzień w życiu pozostał jak najlepiej zapamiętany przez Was oraz Waszych gości. Wspólnie zaplanujemy agendę przebiegu wesela oraz przedyskutujemy jego najważniejsze szczegóły.

Sp ecjalizujemy się w nowoczesnych weselach

Zajmujemy się prowadzeniem imprez oraz wesel zawodowo, bazujemy na własnym doświadczeniu, pracujemy na własnych scenariuszach weselnych oraz zapewniamy wysoką jakość usług. Cały czas się rozwijamy, szkolimy oraz unowocześniamy sprzęt, dzięki któremu zapewniamy niezapomniane - akustyczne oraz wizualne doznania. Proponujemy Wam oprawę muzyczną wesela w postaci DJ i konferansjera, ale warto również zastanowić się nad rozszerzeniem składu o live act. Połączenie muzyki odtwarzanej oraz granej na żywo, stwarza niesamowitą atmosferę podczas wesela oraz zaspokaja oczekiwania wszystkich gości względem oprawy muzycznej.


Nie zwlekajcie, umówcie się z Nami już dziś, a my postaramy się, aby Wasze wydarzenie wprawiło wszystkich w stan zachwytu!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
4 000 zł
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Podstawą rezerwacji terminu jest umowa oraz wpłata opłaty rezerwacyjnej w wysokości odpowiadającej wartości umowy.
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
7
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Grupa muzyczna Kaimy

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 41-500

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt