GESELLE Jubiler

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

GESELLE Jubiler

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Jesteśmy rodzinną, wrocławską firmą jubilerską powstałą w 1948 roku. Nasza działalność zapoczątkowana została przez Bronisława Geselle w branży zegarmistrzowskiej. Swoje zaangażowanie w wykonywaną pracę przekazał synowi Piotrowi Geselle, któzy otworzył zakład jubilersko-złotniczy. Na początku lat 90. powstał pierwszy sklep z biżuterią, który prowadziła synowa, Wiesława Geselle.

Obecnie firmę prowadzi wnuk – Filip Piotr Geselle, oferując szeroki wybór biżuterii złotej i srebrnej oraz profesjonalną jakość obsługi, co podkreślają nasi Klienci. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowana przez nas biżuteria w pełni odzwierciedlała filozofię i wartości naszej firmy, czyli: Tradycja – Jakość – Piękno.

Produkowane przez nas wyroby jubilerskie od zawsze wyróżnia precyzja wykonania oraz niepowtarzalne wzornictwo. Nasz asortyment to przede wszystkim szeroki wybór obrączek ślubnych i pierścionków z brylantami.

Oferujemy także ogromną różnorodność produktów złotych i srebrnych, dla osób w każdym wieku, o różnych gustach: kolczyki, zawieszki, pierścionki, naszyjniki, łańcuszki, bransoletki, spinki, smoczki, łyżczeki na chrzest.

Dodatkowo oferujemy:

  • naprawę i odświeżenie biżuterii złotej, srebrnej;
  • usługę wyceny i skupu złota;
  • możliwość wykonania biżuterii z powierzonego złota;
  • grawerowanie na biżuterii i upominkach.

Dowodem uznania naszej pracy są rekomendacje naszych Klientów, o czym możecie się Państwo przekonać w serwisach Opineo i TrustedShops oraz na naszym profilu facebookowym.

Zapraszamy do naszego salonu we Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Warszawie i Krakowie oraz do odwiedzenia sklepu internetowego www.GESELLE.pl.

 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Zamówienia mogą Państwo dokonać w jednym z naszych salonów we Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Warszawie lub Krakowie oraz na naszej stronie internetowej www.GESELLE.pl. Dostępne formy płatności to: PayPal, DotPay, przelew tradycyjny, karta płatnicza, gotówka.
Jakie elementy biżuterii Państwo posiadają?
Pierścionki zaręczynowe, Obrączki ślubne, Naszyjniki, Kolczyki, Bransoletki, Zegarki, Spinki do mankietów, Diademy, Inne
Czy istnieje możliwość wykonania niestandardowych wzorów?
Własny warsztat, możliwość wykonania niestandardowych wzorów
Czy posiadają Państwo własną kolekcję czy współpracują z innymi firmami?
Kolekcje autorskie
W jakim typie biżuterii się Państwo specjalizują?
Styl klasyczny, Styl nowoczesny, Styl fantazyjny, Styl vintage
Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Sklep internetowy
Jakie są Państwa godziny pracy?
Salon we Wrocławiu jest czynny od poniedziałku do piątku od godziny 9:30 do 19:00, w soboty od 9:30 do 15:00. Pozostałe salony w Katowicach, Warszawie i Krakowie są czynne od poniedziałku do piątku od godziny 10:00 do 19:00, w soboty od 10:00 do 15:00. Salon w Poznaniu jest czynny od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00, w soboty od 10:00 do 14:00.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
1948

Opinie o GESELLE Jubiler

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 50-007

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt