Ślub to niesamowity dzień pełen pozytywnych emocji. Pomożemy Wam w stworzeniu przepięknej i magicznej scenerii ślubnej. Zadbamy o każdy, nawet najmniejszy detal, tak, aby całość całkowicie spełniała lub przerosła Wasze oczekiwania.

Tworzymy przeróżne style scenografii ślubnej. Każdy nasz projekt jest inny. Nigdy nie narzucamy Wam swoich pomysłów, nie powielamy utartych schematów. Zawsze doradzimy i pomożemy w wyborze najlepiej pasującego do Was stylu. Wiemy, że to jest Wasz ślub i czekamy na Wasze pomysły i sugestie.

Zapraszamy! :)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są Państwa godziny pracy?
Bardzo różne.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
20
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Galeria Kwiatów i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Galeria Kwiatów

4.8
5 opinii
5 opinii
Profesjonalizm
(5)
Jakość/cena
(5)
Polecasz to?
(5)
Autor: Aleksandra
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pani Sandra to profesjonalistka!! Pełna entuzjazmu i zapału do pracy. Chętnie nam doradziła, wysłuchała i potrafiła poradzić sobie w sytuacjach podbramkowych. Wkłada dużo energii w to, a by dzień ślubu był najpiękniejszy :) Mój taki był <3 Stworzyła piękny plener oraz dopracowany wystrój sali <3

Zgłoś nadużycie
Autor: Joanna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pełen profesjonalizm! Wszystko dopracowane na tip-top! Było fantastycznie i dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy! Dziękujemy z całego serca za rewelacyjną oprawę naszego najpiękniejszego dnia! <3

Zgłoś nadużycie
Autor: Anna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mimo iż od Ślubu i wesela minęło już 1.5 roku nadal nie mogę wyjść z zachwytu, jak pięknie wyglądała sala i kościół tego magicznego dnia. Wszystko było tak idealnie dopracowane i nie wyobrażam sobie żeby kto inny się tym tak dobrze zajął. Polecam z całego serca :)

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 88-100

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą