• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Ślub to niesamowity dzień pełen pozytywnych emocji. Pomożemy Wam w stworzeniu przepięknej i magicznej scenerii ślubnej. Zadbamy o każdy, nawet najmniejszy detal, tak, aby całość całkowicie spełniała lub przerosła Wasze oczekiwania.

Tworzymy przeróżne style scenografii ślubnej. Każdy nasz projekt jest inny. Nigdy nie narzucamy Wam swoich pomysłów, nie powielamy utartych schematów. Zawsze doradzimy i pomożemy w wyborze najlepiej pasującego do Was stylu. Wiemy, że to jest Wasz ślub i czekamy na Wasze pomysły i sugestie.

Zapraszamy! :)

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.9 5 opinii
Autor: aleksandrak
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pani Sandra to profesjonalistka!! Pełna entuzjazmu i zapału do pracy. Chętnie nam doradziła, wysłuchała i potrafiła poradzić sobie w sytuacjach podbramkowych. Wkłada dużo energii w to, a by dzień ślubu był najpiękniejszy :) Mój taki był <3 Stworzyła piękny plener oraz dopracowany wystrój sali <3

Zgłoś nadużycie
Autor: joannaz
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pełen profesjonalizm! Wszystko dopracowane na tip-top! Było fantastycznie i dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy! Dziękujemy z całego serca za rewelacyjną oprawę naszego najpiękniejszego dnia! <3

Zgłoś nadużycie
Autor: annaurszula
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mimo iż od Ślubu i wesela minęło już 1.5 roku nadal nie mogę wyjść z zachwytu, jak pięknie wyglądała sala i kościół tego magicznego dnia. Wszystko było tak idealnie dopracowane i nie wyobrażam sobie żeby kto inny się tym tak dobrze zajął. Polecam z całego serca :)

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są Państwa godziny pracy?
Bardzo różne.
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Jesteśmy bardzo wszechstronni. Wsłuchujemy się w potrzeby klienta i nie powielamy tych samych projektów. Realizujemy zlecenia w różnych stylach od rustic po glamour.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
ponad 20 lat

Adres

Miasto: 88-100
Powiązane tagi:
  • Artykuły dekoracyjne
  • Średnie ceny