1/8
1 od 8 Zdjęcia
1 od 8 Zdjęcia
1 od 8 Zdjęcia
1 od 8 Zdjęcia
1 od 8 Zdjęcia
1 od 8 Zdjęcia
1 od 8 Zdjęcia
1 od 8 Zdjęcia

Opis

Fryzjer ślubny łączy najnowsze trendy z klasyczną elegancją i nutą romantyzmu. Dbałość o szczegóły i 6 lat doświadczenia sprawiają, że to najlepszy wybór dla wymagających panien młodych.

Szczegóły

 • Jakie usługi Państwo oferują?

  Fryzury ślubne
 • Czy oferują Państwo dojazd do domu?

  W domu
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  6 lat

Opinia/i (5)

4.9
5 opinii
Przez info8318s
Znam tego usługodawcę zawodowo

Uwielbiam, polecam. Zawsze! Pracujemy ze sobą bardzo często. Polecam Anię, ponieważ to 100% profesjonalistka i pefekcjonistka. Nie znam Panny Młodej, która nie byłaby zadowolona ze współpracy z nią. <3

Zgłoś nadużycie
Przez asia.zawislans
Znam tego usługodawcę zawodowo

Fryzjer Ślubny, czyli Anna Cichocka, to przede wszystkim zdolna artystka. Oprócz tego profesjonalistka w zakersie stylizacji włosów. Ale najważniejsze jest to, że to osobowość pełna entuzjazmu i chęci do dalszego rozwoju. Dlatego zawsze będzie w czołówce. Bo nieustannie się uczy i poznaje nowe techniki, słucha swoich klientów i własnego gustu. Z pod jej rąk wychodzą same cuda! 

Zgłoś nadużycie
Przez bialyjasmins
Znam tego usługodawcę zawodowo

Pracuję z Anią od paru lat przy różnych sesjach stylizacyjnych, widziałam wiele jej prac na żywo oraz na zdjeciach oszałamiająco wyglądających Pannien Młodych. Polecam ją z całego serca, przy niej każda z kobiet czuję się wyjątkowo - jest pełna profesjonalizmu, dokładna i pracuje z niesamowitym wyczuciem stylu. Potrafi doradzić i dobrac idealną fyzurę zarówno klasyczna jak i romantyczną.  Polecam <3

Zgłoś nadużycie
Przez zuziasajs
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Najlepszy fryzjer pod słońcem! Ania potrafi idealnie dobrać fryzurę do osoby, stylizacji czy okazji. Jest szybka i przy tym bardzo profesjonalna. Sympatyczna ale konkretna. Współpraca z nią to gwarancja satysfakcji. Jeśli szukasz fryzjera, który nie "zmaści" Twojej fryzury w tym najważniejszym dniu, NIE CZEKAJ!!! Ania da Ci gwarancję pięknej i trwałej fryzury. 

Zgłoś nadużycie
Przez klaudiahalzs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pełen profesjonalizm i świetne wyczucie stylu. Pani Ania słucha swoich klientów i bezbłędnie umie doradzić w kwestii fryzury. Polecam każdej kobiecie, zwłaszcza przyszłym pannom młodym.

Zgłoś nadużycie

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Lista wszystkich lokalizacji Fryzjer Ślubny w Małopolskie:

Kraków 662126222