Piękne Wspomnienia - profesjonalna fotografia ślubna

  • Cena usługi Średnie ceny

Cześć! :)

Mam na imię Tomek. Fotografią ślubną zajmuję się od blisko 20 lat. Posiadam profesjonalny sprzęt reporterski i bogate doświadczenie. Przez 7 lat pracowałem jako fotoreporter dla Polskapresse oraz Polskiej Agencji Prasowej. Z roku na rok doszkalam się i rozwijam, inwestuję w nowy sprzęt i odkrywam nowe możliwości.

Oferuję Wam profesjonalne fotografie ślubne, na których zachowam dla Was Piękne Wspomnienia. Zapraszam do odwiedzenia mojego portofolio i do spotkania, na którym porozmawiamy o Waszych oczekiwaniach, a ja dostosuję do nich swoją ofertę.

Tomek Siebert
www.pieknewspomnienia.pl
tel. 609561696

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Piękne Wspomnienia - profesjonalna fotografia ślubna i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Piękne Wspomnienia - profesjonalna fotografia ślubna

4.8 3 opinii
Autor: Silwia
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pełen profesjonalizm i pasja ,która widać na zdjęciach .Potrafi ująć każdy najdrobniejszy szczegół tego wyjątkowego dnia! Pełen pomysłów i spontaniczności w sesji w plenerze.Bardzo łatwy w nawiązywaniu kontaktów .
Absolutnie nie rozpraszający ani pary młodej ani gości,wręcz niezauważalny,bardzo dyskretny a efekty jego pracy przerastają oczekiwania.
Szczerze polecamy!
Tomku raz jeszcze dziękujemy za cudne zdjęcia,taka wisienkę na torcie !!!

Zgłoś nadużycie
Autor: Natalia
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Tomek jest profesjonalistą! Co najważniejsze, bardzo cicho pracuje i nie czuć tego stresu, że gdzieś tam w tle robione są zdjęcia. Jesteśmy naprawdę niesamowicie zadowoleni z pracy Tomka od początku do końca! Otrzymaliśmy mnóstwo pięknych zdjęć, którymi mogliśmy podzielić się z naszą rodzina i przyjaciółmi. Współpraca z Tomkiem była super i napewno będziemy polecać go innym :) Jeszcze raz dziękujemy za wszystko!

Zgłoś nadużycie
Autor: Ewa
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Szczerze polecam usługi Tomka! Bardzo dobra komunikacja na każdym etapie współpracy. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, a w jego obecności można czuć się swobodnie. Bardzo dobre pomysły na sesję w plenerze.
Bardzo dziękujemy za piękną pamiatkę!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
1900
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Kamerzysta na wesele, Inne
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Preferuję spotkanie osobiste, na którym można obejrzeć portfolio i różne eleganckie albumy i fotoksiążki, porozmawiać o szczegółach i dostosować ofertę do Waszych oczekiwań. Jednak w przypadku trudności z dojazdem zapraszam do kontaktu przez telefon lub email.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
- Profesjonalizm - Wieloletnie doświadczenie - Zawodowy sprzęt - Pasja do zdjęć - 100% zaangażowania - Kreatywność - mnóstwo pomysłów - Wykształcenie fotograficzne - Kurs liturgiczny - pozwolenie na fotografowanie w kościele - Oferta dopasowana do Waszych oczekiwań - Różne rodzaje albumów i fotoksiążek - Duża ilość zdjęć i wszystkie obrobione - Miła współpraca = 100% zadowolenia
Jak długo działają Państwo w tej branży?
20 lat
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Nad swoimi zdjęciami pracuję sam. Podczas fotoreportażu cały czas poszukuję ciekawych kadrów, chwytam ulotne chwile pełne emocji, a na koniec pracuję nad obróbką zdjęć w profesjonalnym programie graficznym. Na specjalne życzenie pracuję też w duecie z drugim fotografem lub kamerzystą.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Staram się oddawać zdjęcia w ciągu 2-3 tygodni od zakończenia sesji, jednak w szczycie sezonu ślubnego, kiedy tworzy się kolejka zleceń, termin ich obróbki może ulec wydłużeniu.

Adres

Miasto: 76-200
Powiązane tagi:
  • Fotograf ślubny
  • Średnie ceny
  • Fotografia
  • Videofilmowanie
  • Styl artystyczny