• Odwiedź Stronę Www

Cześć! To my, Ekipa FotoKredens i nasza niepowtarzalna retro fotobudka, w której tworzenie wkładamy serce, najnowsze nowinki techniczne i trochę magii. FotoKredens to taki nasz "handmade" – wszystko wykonujemy sami, aby udowodnić, że fotobudka może mieć niepowtarzalny retro charakter i robić piękne zdjęcia.

Jeśli szukacie naprawdę wyjątkowej fotobudki na Wasze przyjęcie ślubne to nasz retro FotoKredenes pasuje praktycznie do każdego stylu imprezy czy wystroju sali, a sprawdza się szczególnie w klimatycznych miejscach. Gwarantujemy, że nie znajdziecie w Polsce drugiej takiej fotobudki :)

Działamy głównie w okolicach Warszawy i Łodzi, ale w miarę naszych możliwości możemy też dojechać w inne miejsca.

Ściskamy mocno!

Ekpa FotoKredens

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj FotoKredens i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o FotoKredens

4.8 1 opinia
Autor: Marta
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mega jakość zdjęć! Super ludzie - Naprawdę polecam każdemu na swoje wesele!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Wstępną rezerwację możecie złożyć mailowo lub telefonicznie. Finalnie rezerwację potwierdzamy po podpisaniu umowy i otrzymaniu zaliczki (przelewu). Płatność pozostałej części wynagrodzenia możecie dokonać gotówką (w dniu wesela) lub przelewem.
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Ile czasu trwa Państwa pokaz?
Najczęściej decydujecie się na wynajem fotobudki na czas 2 godzin, a w większości przypadków zaczynamy zabawę od godziny 21:00. Wszystko jednak zależy od tego jak ustalicie scenariusz Waszego wesela - my się na pewno dopasujemy :) Jesteśmy też elastyczni i jeśli już w trakcie trwania wynajmu zdecydujecie się na jego przedłużenie to nie ma żadnego problemu - zostajemy i dalej bawimy się z Wami!
Jak długo działają Państwo w tej branży?
Od 2014 roku

Adres

Miasto: