• Cena od: 2 500 zł

Witam wszystkie Pary Narzeczeńskie na moim profilu. Profesjonalnie i zawodowo fotografem ślubnym jestem od 7lat. Wyspecjalizowałem  się w wykonywaniu reportaży ślubnych oraz sesji plenerowych. Zdecydowanie w swoich pracach stawiam na nauturalność, zatrzymuję w kadrze emocje Wasze i najbliższych. Jestem wyedukowanym dokumentalistą ślubnym, który cały czas czuje satysfakcję z wykonywania swojej profesji. Wykonałem już ponad 120 relacji ślubnych w różnych miastach Polski. Do każdego z Was pochodzę w sposób indywidualny, staram się spełnić Wasze oczekiwania. Wszelakie nowinki techniczne związane z fotografią ślubną staram się wdrożyć w życie, wprowadzić jako nowy element do swoich relacji. Fotografuję na profesjonalnym i nowoczesnym sprzęcie, pliki ze zdjeciami zapisuję dla bezpieczeństwa jednocześnie na dwóch kartach pamięci. Bardzo trudne warunki oświetleniowe w trakcie ślubu nie są dla mnie problemem. Doświadczenie jakie zdobyłem przez lata pozwala mi swobodnie i bez stresu wykonywać zdjęcia na ślubach i weselach oraz uniknąć jakichkolwiek wpadek. Zanim nacisnę spust migawki, wcześniej wszystko jest przemyślane i zaplanowane, przypadkowych kadrów u mnie nie znajdziecie. Ceny przykładowych pakietów mieszczą się w przedziale 2500 zł a 3400 zł. Zapraszam Państwa na stronę firmową internetową www.krzysztofjaskolski.pl gdzie znajdziecie zdecydowanie więcej zdjęć na portfolio, recenzje klientów oraz ofertę wraz pakietami ślubnymi w zakładce cennik. Jeśli macie ochotę na spotkanie przy "małej czarnej" piszcie lub dzwońcie, jesli macie jakiekolwiek pytania również dzwońcie lub piszcie. Na koniec dodam tylko, że obrobione zdjęcia w formie cyfrowej otrzymacie ode mnie kilka dni po weselu co jest rzadko spotykane. Natomiast zdjęcia obrobione po sesji plenerowej wyślę do Was na drugi dzień. Czemu tak szybko zapytacie ??? Ano dlatego że zawodowo zajmuję się tylko fotografią ślubną. Nie jest to dla mnie dodatkowe źródło dochodu tylko z fotografii po prostu żyję, mam legalnie zarejestrowaną firmę i odprowadzam podatki.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Fotograf ślubny Konin i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Fotograf ślubny Konin

4.9 6 opinii
Autor: Jola
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Relacja z naszego ślubu wykonana profesjonalnie i ze smakiem. Jakość zdjęć bardzo dobra, wybór albumów bardzo duży, sesja plenerowa piękna i w lekko artystycznym stylu. Mogę polecić usługodawcę z czystym sumieniem, gdyż otrzymaliśmy piękną pamiątkę, a w trakcie przeglądania zdjęć łza się kręci od emocji zatrzymanych na fotografiach.

Zgłoś nadużycie
Autor: Ania
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Super fotograf, piękne zdjęcia i albumy Nasz i dla rodziców. Sesja plenerowa wykonana na luzie, w trakcie ceremonii i na weselu w zasadzie fotograf był niewidoczny, kompletnie nie rzucał się w oczy. Polecamy bo naprawdę warto - Ania i Piotr.

Zgłoś nadużycie
Autor: Ola
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Świetna fotografia ślubna z Naszej uroczystości, dokonaliśmy właściwego wyboru, jesteśmy szczęśliwi i polecamy.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Pobieram zadatek w chwili podpisania umowy, reszta płatna w dniu realizacji zlecenia.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
7 lat
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Pracuję sam, natomiast jest możliwa za dodatkową opłatą opcja 2 fotografów
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Ponieważ zajmuję się tylko fotografią ślubną, maksymalny czas oczekiwania 30 dni.
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
2500

Adres

Miasto:
Powiązane tagi:
  • Fotograf ślubny
  • Średnie ceny
  • Fotografia
  • Fotografia reporterska