• Cena usługi Niskie ceny
 • Odwiedź Stronę Www

Różnica tkwi w szczegółach...

Drukarnia Artystyczna Forum Design Cards to miejsce, gdzie innowacyjna technologia druku spotyka się z kreatywnością, klasą i stylem.

Od ponad 20 lat zajmujemy się poligrafią druków ozdobnych, sprawiając, że każdy produkt wychodzący spod naszych rąk stanowi połączenie funkcjonalności z artyzmem.

Specjalnie dla Ciebie stworzymy zachwycające zaproszenia ślubne, ekskluzywne karty okolicznościowe i szeroką gamę innych druków ozdobnych. Papier jest naszą pasją i niewyczerpanym źródłem możliwości. Odkryj je razem z nami!

Silna marka w Polsce i za granicą
Początki naszej firmy to 1998 roku. Już wtedy stawialiśmy sobie ambitne cele, chcąc sprawić, by poligrafia druków ozdobnych wzniosła się na wyższy poziom. Determinacja, pasja, nieustanne podnoszenie jakości i szukanie nowych dróg do tworzenia zaproszeń i kart przyniosły nam sukces.

Obecnie Forum Design Cards to marka rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej. Nasz zespół tworzy aż 50 osób – młodych, kreatywnych i otwartych na wyzwania. Zaufało nam tysiące Klientów – zarówno prywatnych, szukających idealnych weselnych zaproszeń czy spersonalizowanych kart, jak i tych biznesowych.

W pracy łączymy tradycję z nowoczesnością. Zaproszenia ślubne możemy wykonać wieloma technikami drukarskimi, od najstarszych do najnowszych. Stosujemy m.in. techniki takie jak:

  • Druk typograficzny - stara technika druku przeżywająca swój renesans
  • Hot stamping - ręczne i automatyczne maszyny złocące
  • Tłoczenia - efektowane uszlachetnianie galanterii papierniczej
  • Sztancowanie - do formatu B2
  • Lakier UV - wybiórczy i pełny
  • Druk offsetowy - wielokolorowe maszyny w formacie B2, druk w kolorach cmyk i pantone
 • Lasery - posiadamy najnowsze maszyny pozwalające na wycinanie trudnych wzorów w papierze i innych materiałach Specjalizujemy się w obróbce papierów ozdobnych fakturowanych i metalizowanych. Trudne technologicznie projekty to nasza codzienność.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i podchodzimy do niego z największą uwagą. Takie podejście, w połączeniu z dostępem do najbardziej wysublimowanych papierów i najnowocześniejszych technologii poligraficznych, pozwala nam sprostać nawet najwyżej postawionym oczekiwaniom.

Co nas wyróżnia?
W skrócie: najwyższa jakość, klasa oraz kreatywne podejście do poligrafii druków ozdobnych.

Każde zaproszenie ślubne, które przygotowujemy ręcznie pozwala na uczczenie tego wyjątkowego momentu w Twoim życiu. Każde wzbudzi emocje oraz będzie swoistym nośnikiem podniosłej i radosnej atmosfery ślubnej. To samo dotyczy innych druków ozdobnych, które tworzymy – same w sobie stają się wyjątkową pamiątką.

Unikalność tworzonych druków okolicznościowych jest dla nas niezwykle ważna. Tym jednak, co liczy się dla Forum Design Cards najbardziej jest jakość.

Oferujemy:

  • ekskluzywne, certyfikowane (FSC®,PEFCTM) papiery ozdobne, barwione w masie, a także szeroką gamę nietuzinkowych nowości na rynku papierniczym takich, jak m.in.: papiery jedwabne, bawełniane czy nawet papiery z owoców i warzyw, oraz szeroką gamę innowacyjnych technik drukarskich – w tym: złocenia, srebrzenia czy tłoczenia,
 • kreatywny design – przygotowany przez doświadczonych grafików; zgodny z najnowszymi trendami poligraficznymi, ale wymykający się sztampie i schematowi, czerpiąc inspiracje m.in. ze świata natury czy sztuki kaligrafii.

Z nami wybierzesz kompletną papeterię ślubną – od zaproszeń, kart menu, winietek, giftów dla gości, aż po karty z podziękowaniem za przybycie oraz okazjonalne druki ozdobne. A wszystko to utrzymane w jednej, spójnej tonacji i stylistyce z delikatnymi zdobieniami, dodającymi lekkości i klasycznej elegancji.

Zatroszczymy się również o odpowiednią oprawę zaproszeń ślubnych. Do każdego dodajemy gratis dopasowaną wzorniczo kopertę wykonaną z papieru o grubości 120 gr. Wszystko to sprawia, że zaufało nam już tysiące Par Młodych!

Wkrocz do świata ekskluzywnych druków ozdobnych
Jeżeli chcesz odkryć pełnię możliwości, jakie daje Ci Forum Design Cards, skontaktuj się z nami. 
Główna siedziba firmy oraz drukarnia znajduje się w Nadarzynie k. Warszawy. Zapraszamy również do naszych sygnowanych salonów wzorniczych: 

  • Forum Design Cards - ul. Ogrodowa 1a Warszawa

Ponadto posiadamy kilkadziesiąt punktów dystrybucji w największych miastach w całej Polsce oraz na świecie.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x15

Opinia/i

0.0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Niskie ceny
Jakie są Państwa godziny pracy?
11.00 - 19.00 Salon/Sklep/SHOWROOM - Ogrodowa 1A przy Al. Jana Pawła II w Warszawie 8.00 - 16.00 Biuro/Realizacja zamówień/Produkcja - Błońska 58 w Nadarzynie
Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Sklep internetowy
Jaka jest minimalna wartość zamówienia?
25 szt.
Czy oprócz produktów z katalogu można samemu projektować zaproszenia?
Stała oferta (katalog)
Czy cena obejmuje druk zaproszeń?
Koszt wydruku wliczony w cenę
Jaki rodzaj druku Państwo wykonują?
Termografia, Wydruk, Druk cyfrowy, Inne
Czy oferują Państwo usługę dostawy?
Przesyłki krajowe
Jaki zazwyczaj jest termin realizacji i dostawy zamówienia?
1 tydzień
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Stawiamy na wysoką jakość produktów ekskluzywnych, które będą dostępne dla każdego. Dzięki temu, że dysponujemy największym parkiem maszynowym, jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie od 2 do 5 dni roboczych przy indywidualnym kontakcie z klientem. Przede wszystkim ponadczasowy design, wysoka jakość papierów (barwionych w masie, bawełnianych) oraz różnorodność uszlachetnień (termonadruk, tłoczenie, hotstamping, wycięcia laserowe, biały nadruk) pozwala na wyróżnienie papeterii FDC na tle pozostałych, łatwo dostępnych produktów na rynku. Jest to firma rodzinna, z pasją podchodzimy do każdego zaproszenia oraz dbamy o każdy szczegół... takie nasze motto :)
Jak długo działają Państwo w tej branży?
od 1998 roku

Adres

Miasto: 00-401
Powiązane tagi:
 • Zaproszenia ślubne
 • Niskie ceny
 • Termografia
 • Wydruk
 • Druk cyfrowy
 • Przesyłki krajowe
 • Sklep on-line