3

Opis

Podczas zabawy weselnej dobiera utwory w taki sposób, by każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Dzięki wieloletniej pracy w roli dj udało mu się uzbierać bogaty repertuar - od klasycznych utworów do najnowszych hitów promowanych przez stacje radiowe. Jako doświadczony dj na wesele wie jak zachęcić i podrywać gości do tańca. Na życzenie Państwa Młodych prowadzi ciekawe zabawy, które sprawiają, że uczestnicy balu weselnego mają możliwość dodatkowej integracji czy też swojego rodzaju rywalizacji w konkursach Dzięki zdobytej wiedzy i cechom osobowości doskonale sprawdza się jako dj, wesele z wykorzystaniem jego zdolności z pewnością będzie dla Państwa dniem pełnym niezapomnianych wrażeń.

Szczegóły

  • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

    Dla wszystkich organizujących wesele w grudniu, lutym oraz marcu oświetlenie architektoniczne wnętrza sali gratis oraz specjalna, niższa cena!

Opinia/i (4)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.5
4 opinii
Przez julkatomasiaks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecamy Mateusza, grał na naszym weselu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesionalne podejście do tematu, zabawa jest dopracowana, a goście do dzisiaj pytają skąd wzieliście takiego fajnego Dja :) 

Zgłoś nadużycie
Przez katarzyna1239s
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Zastanawialiśmy się nad Panem Idzikiem jeśli chodzi o oprawę muzyczną naszego wesela, ale będąc na trzech imprezach weselnych gdzie ów Dj grał postanowiliśmy sobie podarować współpracę ...dlaczego?
Ponieważ każde wesele jest takie same, mało tego chcieliśmy dedykację i odpowiedni utwór i niestety Pan Idzik nam odmówił.
Nie interesuje nas takie szablonowe podejście do sprawy, wolimy mieć wyjątkowe wesele.

Zgłoś nadużycie
Przez julias1207s
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Super zabawa na weselu siostry!

Zgłoś nadużycie
Przez katole1945s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Moge powiedzieć jedno pełen profesjonalizm Polecamy go w 100 % Super zabawa i miłe wspomnienia .Kazdy z gości mega zadowolony !!!!

Kasia i Norbert

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Konsola zamiast instrumentów, czyli DJ na weselu! Pomożemy Ci w tym wyborze.
Konsola zamiast instrumentów, czyli DJ na weselu! Pomożemy Ci w tym wyborze.

Lista wszystkich lokalizacji "FlowMusic" Mateusz Idzik w Śląskie:

44-335 Jastrzębie-Zdrój 509651066