1/4
flagi weselne Kinga i Tomasz
1 od 4 Zdjęcia
Flagi weselne
Flagi weselne
1 od 4 Zdjęcia
Flagi weselne
Flagi weselne
1 od 4 Zdjęcia
flagi weselne ślub Lucyny I Karola
1 od 4 Zdjęcia

Opis

Każdy, kto choć raz miał zaszczyt być Gościem Weselnym, albo choćby tylko obserwatorem, wie doskonale, że Orszak Weselny złożony z samochodów Gości rozsypuje się zwykle tuż za bramą kościoła. Przystrojone auto Młodej Pary często samotnie mknie do celu, bo kolejne gubią się i nikną w zwykłym ruchu ulicznym. Jedynym znakiem rozpoznawczym i nawołującym pozostaje dźwięk klaksonu.

Wasz Orszak Weselny może wyglądać zupełnie inaczej.

Wyobraźcie sobie zwarty, piękny sznur aut, powiewający flagami z Waszymi imionami. Ruch uliczny, który ze zrozumieniem przepuszcza oznakowane samochody. Długi ogon pojazdów i powiewającą biel flag.

Żaden, nawet najdonośniejszy klakson nie dorówna takiemu widokowi.

 

Flagi mają łagodny odcień bieli i bardzo subtelny rysunek. Dzięki temu, mimo solidnej konstrukcji i pomysłowego montażu całość daje efekt powiewnej lekkości. Zadbaliśmy o to, aby poza funkcjonalnością flaga weselna była po prostu pięknym przedmiotem – przyjemnie jest wziąć ją do ręki, podpisać i wręczyć gościom, a im z kolei równie przyjemnie będzie później zachować podpisaną flagę na pamiątkę.

 

Kiedy orszak ślubny przejeżdża ulicami miasta, połyskujące ślubną bielą flagi stają się wizytówką Waszego szczęścia. I wyraźnym znakiem, że zaproszeni goście mają swój niebagatelny udział w dzieleniu się tą radością i uniesieniem.

 

Powiedzcie o swoim szczęściu całemu światu. Niech wszyscy się dowiedzą, że to Wasz najszczęśliwszy dzień. Kiedyś będziecie uśmiechać się na jego wspomnienie i znajdzie się w tym wspomnieniu delikatny łopot flag na wietrze... 

 

Szczegóły

  • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

    Orszak Weselny widoczny z daleka, zwłaszcza dla zamiejscowego gościa; - prosty i błyskawiczny montaż (wystarczy założyć flagę i zamknąć szybę!); - samochód gościa weselnego pozostaje bez zarysowań i uszkodzeń; - niesamowicie piękny efekt wizualny jadącego Orszaku Weselnego; - miejsce na własnoręczne dopisanie imion Pary Młodej; - perfekcyjne wykonanie i miły dla oka design; - łatwe i przyjemne do przechowywania w charakterze pamiątki.

Opinia/i (0)

0.0
0 opinii

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Lista wszystkich lokalizacji Flagi weselne w Zachodniopomorskie:

ul. Jana Patrycego 15 78-200 Białogard