Strona główna Fotograf i kamerzysta Fotograf i kamerzysta Vila Real Fotograf i kamerzysta Peso da Régua

Estudiodellas Fine Art Studio

  • Cena od: 1 700 zł
  • Odwiedź Stronę Www
przetłumacz

Fine Art Studio to młody zespół fotografów i kamerzystów pasjonujących się opowiadaniem historii miłosnych. Każdy film i fotografia jest wyjątkowy, zawsze wierny swojemu uproszczonemu zapisowi, w którym starają się zarejestrować to, co dzieje się w Twoim dniu bez wymuszonych póz, tylko spontaniczne i niepowtarzalne emocje, które tak bardzo Cię charakteryzują.

Z pracownią w Peso da Régua i opowiadaniem historii od 2013 roku, Estudiodellas - Fine Art Studio jest firmą referencyjną w Portugalii, a także za granicą, poszukiwaną przez nowożeńców i z północy na południe Portugalii, a nawet z innych krajów, które szukają ich dla Twój unikalny i spersonalizowany sposób opowiadania historii.

Estudiodellas Fine Art Studio posiada wyjątkową i ekskluzywną linię, oferującą doskonałość perfekcyjnych wykończeń. Posiadają predefiniowane pakiety ślubne, które zawsze można dostosować do swoich preferencji i potrzeb.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Estudiodellas Fine Art Studio i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Estudiodellas Fine Art Studio

4.9 3 opinii
Autor: Vera
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu
przetłumacz

Bardzo dziękujemy za fantastyczną pracę!

Kilka razy mówiłem, że ci panowie są w krajowej czołówce w swojej dziedzinie i nigdy nie znudzi mi się to powtarzać. W pracy nad obrazami i wideo mają młodą, nowoczesną i ożywczą wizję.

To właśnie na ślubie mojego brata wybraliśmy dla naszych fotografów Pracownie Sztuk Pięknych, kiedy pewnego dnia się pobraliśmy. Po obejrzeniu ich pracy decyzja została podjęta właśnie tam, bez żadnej prośby ani terminu wydarzenia. I tak, rzecz jasna, byli sobie równi i wykonali to, co już dla nich zwykłe, świetną robotę. Tak bardzo, że w dniu naszego ślubu zostali również wybrani jako fotografowie na kolejne wesele, które jeszcze nie zostało zaplanowane.
Jeśli doradzimy? Bez wahania do dziś nie widziałem takiej pracy jak oni. Tysiąc i jeden raz jeszcze dziękujemy za zrobienie naszego ślubu!

Gratulacje,

Fabrice i Vera

Zgłoś nadużycie
Autor: Sara
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu
przetłumacz

Pracownię Sztuk Pięknych poznałam na ślubie kolegi i byłam tak zachwycona ich pracą, że chciałam, aby wykonali moją. I nie mogłam być bardziej zadowolona ze wszystkiego, co oferowali nam przez cały dzień, zarówno dla nas, jak i dla naszych gości. Otrzymaliśmy wiele wiadomości chwalących Wideo Same-Day, które jest koniecznością! Chciałem tylko bardzo podziękować Carlosowi i jego zespołowi za niesamowity talent, który mają i za uczynienie naszego dnia jeszcze bardziej wyjątkowym! Ślub Sara i Carlosa – 5 września 2021 r.

Zgłoś nadużycie
Autor: Estudiodellas Fine Art
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu
przetłumacz

Młody i dynamiczny zespół, ze świetnym gustem, sympatyczny, zawsze uważny na każdą okazję, doskonale spisuje się zarówno pod względem fotograficznym, jak i wideo.
Gorąco polecam

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Kamerzysta na wesele
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Pagamento em 3 tranches
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2013
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Contamos com vários profissionais que trabalham exclusivamente para o Fine Art Studio, temos a possibilidade de ter várias equipas a trabalhar no mesmo dia, sem comprometer a qualidade Fine Art.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
6 Meses
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
1700

Adres

Miasto: 5050-224
Miasto:
Miasto: