Strona główna Fotograf i kamerzysta Fotograf i kamerzysta Madrid Fotograf i kamerzysta Madrid

Bardzo ważne jest, aby zdecydować, kto uchwyci twoje najbardziej emocjonalne chwile i przekształci je w wspaniałe obrazy do zapamiętania. Zdjęcia pełne szczegółów, spontaniczności, które przekazują nerwy chwili, spokój panny młodej, radość dzieci ... Niezliczone rzeczy, które muszą być odzwierciedlone.

Zespół Eleny Bau zajmuje się wszystkimi lokalizacjami: światłem, bliskim otoczeniem ludzi, z którymi pracuje, itp. Ma wyśmienity smak. Piękno i jakość fotografii zależy od zdolności fotografa do uchwycenia natury, a zespół Eleny Bau naprawdę to osiąga.

Ponadto współpracuje z innymi ekspertami tego świata, takimi jak María Salazar: jej centra kwiatowe, bukiety ślubne i magiczne zakątki z rustykalnym powietrzem tworzą spektakularne środowisko.

Szczególne chwile zasługują na wyjątkowe szczegóły. Nie zawiedź wyboru fotografa, ponieważ jego praca będzie tą, która sprawia, że zawsze je pamiętasz.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Elena Bau - Fotografía i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Elena Bau - Fotografía

5.0 54 opinii
Autor: Borja
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Prawdopodobnie najgorsi profesjonaliści w branży. Wiele fanfar Antea życia, że jeśli chcemy cię poznać, którzy są ważnymi ludźmi do śledzenia ... wszystko na koniec. Zdjęcia to katastrofa, stracili ponad połowę zdjęć grupowych i nie dają rozwiązania. Prawdziwa bausura pracy. Jeśli chcesz stracić pieniądze, jest to najlepsza opcja

Zgłoś nadużycie
Autor: M
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ta dama jest bardziej świadoma swojego Instagrama niż swojej pracy. Pracuje tylko nad czterema interesującymi ją modami. Oczywiście prace weselne są wykonywane przez osoby trzecie, montaż wideo jest taki sam. W szczególności zespół Marbella jest okropny. Rezultat jest bardzo drogi i rozczarowujący, technicznie zdjęcia są kiepskiej jakości, nie mają dyskrecji w podejściach, tysiąc martwych płaszcza porannego, spinki do mankietów, bukiet ... itd. Kleisty w cenie złota. Dba o swój frywolny wizerunek na Instagramie, a zdjęcia i montaże wykonują czwarte równiarki lub koledzy. 4500 € w koszu. I nie daje żadnej opcji rozwiązania. Niezadowolenie gwarantowane.

Zgłoś nadużycie
Autor: Juan José Casado
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zespół fotografów ze smakiem i wrażliwością, których nigdy nie widziałem. Nagrywają każdą chwilę z niesamowitym poziomem szczegółowości, zarówno na wideo, jak i na zdjęciach. Wyglądałem jak 50 sprzętu fotograficznego i żaden nie zdołał przekazać tego, co oni. Filmy, które robią, są fantastyczne, pełne uczuć, rytmu, detali, światła, z tym zwolnionym ruchem, z którym potrafią zatrzymać każdą chwilę ślubu. I wspaniałe zdjęcia, pełne naturalności, prostoty i tego wyjątkowego akcentu, pieczęć Eleny Bau, która czyni je fantastycznymi. Jego prace przekazują coś zupełnie innego od samego początku. Oczywiście mieliśmy je na nasz ślub i zgodnie z oczekiwaniami wyszli.
Zespół, w którym spotykasz super ludzi, takich jak Andrés, którzy wykraczają daleko poza czysto profesjonalne i jak Manu, którzy wiedzą, jak najlepiej wykorzystać każdą chwilę, aby zabrać ich na siatkówkę. Dzięki Eva, César, Loli, Manu, Andrés, Elena.
Najlepszy!
Cris & Juanjo

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży

Adres

Miasto: 28004