• Cena usługi Ekskluzywne ceny

Red Frame zmienia na nowo fotografię ślubną, pozostawiając klasyczne i słodzone raporty, aby uchwycić oszałamiające obrazy, pełne życia i ruchu, które odzwierciedlają prawdziwe emocje podczas ślubu. Szczera fotografia z duszą, która ucieka od konwencji, by być niezwykła.

Spadkobiercy jego przeszłości jako reporterzy telewizyjni podchodzą do ślubów z dziennikarskiej perspektywy, szukając istoty i prawdy każdej chwili.

Ponieważ jest więcej widzów i interweniuje w jak najmniejszym stopniu, pozwalają emocjom płynąć, chwytając ich w sposób wyjątkowy poprzez cel, tak jakby to był dokument. Wyłania się naturalna i prawdziwa fotografia, która tworzy niezapomniane zdjęcia, które wpływają na pierwszy rzut oka.

Ale dodatkowo podstawą jego pracy jest zaufanie i współudział z klientem. Dla nich kontakt z narzeczonymi jest niezbędny i niezbędny, tworząc klimat zaufania, aby nikt nie czuł się dziwnie.

Wszystko to sprawiło, że stali się jedną z referencyjnych firm w branży fotografii ślubnej, uznaną przez Stowarzyszenie Fotoreporterów Ślubnych jako siódma najlepsza firma w świecie fotografii ślubnej i będąca na czele MyWed Fotografowie ślubni, w których ponad 50 000 fotografów ślubnych z całego świata wystawia swoje prace.

Ze względu na międzynarodową prognozę jej program jest wypełniany z dużym wyprzedzeniem. Jeśli chcesz, aby były częścią Twojego wielkiego dnia, zarezerwuj jak najszybciej!

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj El Marco Rojo i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o El Marco Rojo

4.8 4 opinii
Autor: Jenny
Znam tego usługodawcę zawodowo

Oprócz tego, że byłem organizatorem wydarzeń i miałem usługi fotograficzne Red Marco na licznych imprezach, miałem zaszczyt robić zdjęcia ślubne mojej córki. Podczas imprezy wydano nie tylko najlepsze pieniądze, ale także najpiękniejsze wspomnienia z jednego z najszczęśliwszych dni naszego życia, ujęte w spektakularne zdjęcia! Poza tym, że są najlepszymi fotografami, ludzka jakość zespołu Red Marco czyni ich wyjątkowymi! Antonio, Victorowi i Fatimie, których znamy osobiście, oraz reszcie wspaniałego zespołu tworzącego Czerwoną Ramę, nasz wieczny podziw i podziękowania!

Zgłoś nadużycie
Autor: Cristina
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Kilku przyjaciół zrobiło zdjęcia z El Marco Rojo, a praca jest imponująca. Gratulacje! Skontaktujemy się z Tobą.

Zgłoś nadużycie
Autor: paula
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Wow, szukaliśmy fotografa ze specjalnymi zdjęciami i widzieliśmy je. Uwielbialiśmy prawdę i teraz jest wielu profesjonalistów, a zdjęcia ślubne są piękne, nawet mniej piękne panny młode odchodzą jak prawdziwa gwiazda filmowa. Na naszym weselu jest jeszcze wiele, ale jasne jest, że jeśli stać mnie na to, Red Frame zrobi nasz raport. Gratulacje

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
2.300 €
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Do której godziny trwa usługa?
4:00
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
40% a la firma del contrato + resto a la entrega del espacio privado
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Si algo nos diferencia es nuestra forma de captar las emociones...
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2007
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Somos un equipo reducido de solo 4 fotógrafos. El día de la boda trabajamos con un asistente de iluminación ya que la luz es un elemento fundamental en nuestro estilo de fotografía.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
A las 4 semanas entregamos un espacio web privado con un resumen de las mejores fotos y un slideshow A las 8 semanas entregamos una galería online personalizada con todas las fotos listas para descargar

Adres

Miasto: 28108
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Ekskluzywne ceny
  • Fotografia
  • Fotografia reporterska