Dzieci na weselu

9

Opis

"Dzieci na weselu" to odpowiedź na potrzebę Par Młodych w uzyskaniu zadowolenia zapraszanych na wesele Gości. Gwarantujemy pełen komfort zabawy weselników poprzez organizację czasu najmłodszym. Powodów, dla których warto skorzystać z oferty jest tyle ilu Gości planujecie zaprosić.

Firma Doroty Król.

Szczegóły

  • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

    Skontaktuj się z nami telefoniczne lub mailowo. Dane do kontaktu znajdziesz w zakładce kontakt. Po otrzymaniu zapytania skontaktujemy się z Państwem, by móc dobrać odpowiednio ofertę zabaw zgodnie z Państwa preferencjami oraz przedstawić propozycję cenową.
  • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

    Poza zabawami i grami, możliwe jest zlecenie wykonania aranżacji stołu ze słodkościami. Proponujemy również wieczorną opiekę połączoną z czytaniem lub oglądaniem bajek (jeśli organizator udostępnia TV) zakończoną układaniem dzieci do snu w miejscu wskazanym przez organizatora czy Młodą Parę np.: pokoju gościnnym. Możemy pozostać z dziećmi do czasu kiedy rodzice odbiorą dzieci. Rozwiązanie to jest praktykowane najczęściej jeśli wesele organizowane jest w miejscu gdzie są miejsca noclegowe.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x5

Opinia/i (0)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

0.0 0 opinii