Strona główna Fotograf i kamerzysta Fotograf i kamerzysta São Paulo - SP Fotograf i kamerzysta São Paulo

Duzzemartins Fotografia

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
ZIWA
WINNER'22
Strona główna Fotograf i kamerzysta Fotograf i kamerzysta São Paulo - SP Fotograf i kamerzysta São Paulo

Duzzemartins Fotografia

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
ZIWA
WINNER'22
  • Zdjęcie od 4 000 R$
przetłumacz

Wciąż nie znalazłeś fotografów, którzy będą nagrywać Twój ślub? Odkryj prace DUZZEMARTINS FOTOGRAFIA.

Profesjonalni fotografowie, którzy ukończyli Nowy Jork , Carol Duzze i Marcos Martins to namiętna para, razem od prawie dwóch dekad, którzy podróżowali do prawie 40 krajów i noszą w bagażu niezliczone życiowe doświadczenia na całym świecie, dużo wrażliwości i bystre oko która odzwierciedla wyjątkową tożsamość fotografii ślubnej.

Laureaci międzynarodowej nagrody ZIWA 2021 , DUZZEMARTINS FOTOGRAFIA to efekt połączenia dwóch pokrewnych duchów z istotą i wrażliwością artystów, którzy starają się dokumentować prawdziwe historie , w sposób prosty, naturalny i ponadczasowy, aby miłość była prawdziwym bohaterem .

Para ma biuro w São Paulo , ale próby i wesela odbywają się w Brazylii i na całym świecie . Teraz wystarczy skontaktować się z DUZZEMARTINS i zarezerwować termin, efektem będą wyjątkowe zdjęcia, które opowiedzą historię niezapomnianego dnia.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Fotografia
Z
4 000 R$
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Fotografia reporterska
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
1 miesiąc
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
O pagamento pode ser parcelado.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2016
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Duzzemartins Fotografia

5.0
26 opinii
26 opinii
Profesjonalizm
(26)
Jakość/cena
(26)
Polecasz to?
(26)
emilio.curcelli
Autor: Emilio
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu
przetłumacz

Marcos i Carol to dwaj niesamowici ludzie. Dzięki lekkości i zręczności udaje im się uchwycić za pomocą aparatów całą pasję, piękno i uczucie wyjątkowych chwil.

Uwielbialiśmy się z nimi spotykać i uwielbialiśmy mieć z nimi naszą przedślubną sesję zdjęciową i nasz ślub.

Nienaganna praca od momentu wynajmu do dostawy. Musimy tylko podziękować i polecić wszystkim, którzy chcą rewelacyjnych fotografów i fotografii.

Zgłoś nadużycie
isabelamarconn
Autor: Isabela
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu
przetłumacz

kilka tygodni po najbardziej niesamowitym dniu naszego życia, chcielibyśmy zapisać naszą wdzięczność osobom odpowiedzialnym za uwiecznienie każdej chwili naszego długo oczekiwanego ślubu. ze wszystkich rzeczy potrzebnych do zorganizowania ślubu, jesteśmy pewni, że jedną z najważniejszych jest fotografia i nasza! jaki wspaniały wybór dokonaliśmy, zatrudniając kolędę i marcos do nagrania tego dnia. oprócz tego, że są świetnymi profesjonalistami, są super przyjaźni i pogodni, co sprawiło, że czuliśmy się bardzo komfortowo podczas klikania. Rezultatem nie może być nic innego niż super spontaniczne i autentyczne zdjęcia. zakochaliśmy się w płytach, które pokazywali nam przez cały dzień i udaliśmy się na uroczystość pełni poczucia własnej wartości, spokojni i pewni, że wynik będzie najlepszy z możliwych i że będą w stanie uchwycić wszystkie szczegóły z profesjonalizm i subtelność, których wymaga taka chwila. dziękuję wam drodzy, że jesteście częścią czegoś tak wielkiego, znaczącego i wiecznego. dziękujemy za wszystkie przedślubne czaty, w których udało nam się dopasować nasze oczekiwania, za całą cierpliwość i wsparcie, którego nam udzieliłeś. dziękujemy za uchwycenie esencji naszej miłości! będziemy Cię wspominać z całą miłością i podziwem, za Twoją pracę i za ludzi, którymi jesteś. Wszystkiego najlepszego!!! buziaki, isa i le

Zgłoś nadużycie
caioarmellei
Autor: Caio
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu
przetłumacz

Bez wątpienia jeden z najlepszych dostawców jakich mieliśmy! Zarówno Carol, jak i Marcos mają inny wygląd, udało im się uchwycić emocje, które odczuwaliśmy na każdym zdjęciu, niezależnie od tego, czy jest to dzień przedślubny, dzień młodej pary, czy sam dzień ślubu! wszystko to dzięki połączeniu, które mieliśmy od pierwszego czatu. Warto powiedzieć, że są gotowi na wszystko! Nawet najbardziej dziwaczne pomysły, jakie mieliśmy lol

Jeśli chodzi o wartość, uważamy, że jest to bardzo uczciwe! W przeciwieństwie do innych sprzedawców, będą tam z tobą, przedstawiając każdy szczegół. Dodatkowo pozwalają na wypłacenie części kwoty po dniu ślubu, co jest ogromną zaletą, gdyż jest to jeden z momentów, w których mamy najwięcej biletów w życiu lol

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 05033-080

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt