Strona główna Fotograf i kamerzysta Fotograf i kamerzysta São Paulo - SP Fotograf i kamerzysta São Paulo

DUZZEMARTINS FOTOGRAFIA

przetłumacz

Wciąż nie znalazłeś fotografów, którzy będą nagrywać Twój ślub? Odkryj prace DUZZEMARTINS FOTOGRAFIA.

Profesjonalni fotografowie, którzy ukończyli Nowy Jork , Carol Duzze i Marcos Martins to namiętna para, razem od prawie dwóch dekad, którzy podróżowali do prawie 40 krajów i noszą w bagażu niezliczone życiowe doświadczenia na całym świecie, dużo wrażliwości i bystre oko która odzwierciedla wyjątkową tożsamość fotografii ślubnej.

Laureaci międzynarodowej nagrody ZIWA 2021 , DUZZEMARTINS FOTOGRAFIA to efekt połączenia dwóch pokrewnych duchów z istotą i wrażliwością artystów, którzy starają się dokumentować prawdziwe historie , w sposób prosty, naturalny i ponadczasowy, aby miłość była prawdziwym bohaterem .

Para ma biuro w São Paulo , ale próby i wesela odbywają się w Brazylii i na całym świecie . Teraz wystarczy skontaktować się z DUZZEMARTINS i zarezerwować termin, efektem będą wyjątkowe zdjęcia, które opowiedzą historię niezapomnianego dnia.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj DUZZEMARTINS FOTOGRAFIA i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o DUZZEMARTINS FOTOGRAFIA

5.0 25 opinii
Autor: Isabela
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu
przetłumacz

kilka tygodni po najbardziej niesamowitym dniu naszego życia, chcielibyśmy zapisać naszą wdzięczność osobom odpowiedzialnym za uwiecznienie każdej chwili naszego długo oczekiwanego ślubu. ze wszystkich rzeczy potrzebnych do zorganizowania ślubu, jesteśmy pewni, że jedną z najważniejszych jest fotografia i nasza! jaki wspaniały wybór dokonaliśmy, zatrudniając kolędę i marcos do nagrania tego dnia. oprócz tego, że są świetnymi profesjonalistami, są super przyjaźni i pogodni, co sprawiło, że czuliśmy się bardzo komfortowo podczas klikania. Rezultatem nie może być nic innego niż super spontaniczne i autentyczne zdjęcia. zakochaliśmy się w płytach, które pokazywali nam przez cały dzień i udaliśmy się na uroczystość pełni poczucia własnej wartości, spokojni i pewni, że wynik będzie najlepszy z możliwych i że będą w stanie uchwycić wszystkie szczegóły z profesjonalizm i subtelność, których wymaga taka chwila.
dziękuję wam drodzy, że jesteście częścią czegoś tak wielkiego, znaczącego i wiecznego. dziękujemy za wszystkie przedślubne czaty, w których udało nam się dopasować nasze oczekiwania, za całą cierpliwość i wsparcie, którego nam udzieliłeś. dziękujemy za uchwycenie esencji naszej miłości! będziemy Cię wspominać z całą miłością i podziwem, za Twoją pracę i za ludzi, którymi jesteś. Wszystkiego najlepszego!!! buziaki, isa i le

Zgłoś nadużycie
Autor: Caio
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu
przetłumacz

Bez wątpienia jeden z najlepszych dostawców jakich mieliśmy! Zarówno Carol, jak i Marcos mają inny wygląd, udało im się uchwycić emocje, które odczuwaliśmy na każdym zdjęciu, niezależnie od tego, czy jest to dzień przedślubny, dzień młodej pary, czy sam dzień ślubu! wszystko to dzięki połączeniu, które mieliśmy od pierwszego czatu. Warto powiedzieć, że są gotowi na wszystko! Nawet najbardziej dziwaczne pomysły, jakie mieliśmy lol

Jeśli chodzi o wartość, uważamy, że jest to bardzo uczciwe! W przeciwieństwie do innych sprzedawców, będą tam z tobą, przedstawiając każdy szczegół. Dodatkowo pozwalają na wypłacenie części kwoty po dniu ślubu, co jest ogromną zaletą, gdyż jest to jeden z momentów, w których mamy najwięcej biletów w życiu lol

Zgłoś nadużycie
Autor: Marina
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu
przetłumacz

Carol i Marcos sfotografowali nasz ślub cywilny i przyjęcie. Były rewelacyjne! Zdjęcia okazały się niesamowite, naprawdę oddają energię chwili! Są bardzo dostępni, aby odpowiedzieć na nasze pytania, umawiają się na spotkania, aby lepiej nas poznać i zrozumieć, czego chcieliśmy. W dniu imprezy bardzo mnie wspierali! Uwaga 10 we wszystkich pytaniach!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
O pagamento pode ser parcelado.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
1 miesiąc
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2016
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Trabalhamos em dois fotógrafos profissionais (Carol Duzze e Marcos Martins), além de equipe e assistentes (quando necessário). Nosso serviço não é terceirizado.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Até 3 meses.
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
4000

Zniżki

Benefício Zankyou: 5% de desconto na contratação de qualquer pacote!

DUZZEMARTINS FOTOGRAFIA com oferta exclusiva para noivos ZANKYOU, confira!*

Contrate seu pacote de fotografia de casamento até 31/12/2022 e GANHE 5% de desconto! 

Condições

  1. Válido para pacotes contratados até 31/12/2022.

Warunki

  • Będzie ona dostępna do momentu 31 gru 2022
  • Noivos Zankyou tem desconto especial, 5% de desconto no valor final do contrato.

Adres

Miasto: 05033-080