Drozd Film

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Drozd Film

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Hej! Jesteśmy Dominika i Michał.
Uwielbiamy śluby od tych tradycyjnych, przez boho, po glamour. Najważniejsze jest jednak to, aby było romantycznie ;)

Z chęcią poznamy Was bliżej i posłuchamy o Waszych planach w najdrobniejszych szczegółach. Dzięki temu możemy stworzyć coś, co już zawsze będzie sprawiało radość Wam i Waszym bliskim ;)

Tworzymy filmy o długości 15, 30 lub 45 minut + około 3 minutowe short story.

Jeśli macie ochotę dowiedzieć się nieco więcej - śmiało do nas piszcie ;)

Opinie o Drozd Film

4.7
2 opinii
2 opinii
Profesjonalizm
(2)
Jakość/cena
(2)
Polecasz to?
(2)
karolina-bielak
Autor: Karolina
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z całego serca polecamy Dominikę i Michała! Jesteśmy zachwyceni filmem, który udało im się stworzyć - tym, w jaki sposób uchwycili wszystkie emocje, towarzyszące nam w dniu naszego ślubu oraz tym, jak pięknie pokazali naszą historię. Uchwycili piękne momenty, emocje, gesty, tworząc tym samym przepiękną pamiątkę dla nas. Oprócz tego warto dodać, że cała współpraca przebiegła niezwykle przyjemnie. Nie mogliśmy trafić lepiej! Gdybyśmy mieli wybierać drugi raz, z pewnością podjęlibyśmy taką samą decyzję!

Karolina i Łukasz

Zgłoś nadużycie
monika-marchwiana
Autor: Monika
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z całego serca polecamy współpracę z Drozdami <3 Trafiliśy na nich przypadkiem, ale bardzo szybko okazało się, że są jedną z naszych najlepszych weselnych decyzji. Cała współpraca od samego początku przebiegała bez zarzutu, a efekt po prostu nas zaskoczył i wprawił w osłupienie! Otrzymaliśmy film, w którym wszystko jest w punkt - muzyka, montaż, przepiękne ujęcia. Zarówno krótka, jak i dłuższa forma, aż kipią profesjonalizmem, całość ogląda się jak najlepszego rodzaju film. Widać, że poza ogromnym poczuciem estetyki Dominika i Michał po prostu znają się na tym co robią i dysponują rewelacyjnym sprzętem. Chcemy jeszcze dodać, że jeśli któraś z Par Młodych zastanawia się nd plenerem, to TAK! Bierzcie plener. Plenery w wykonaniu Michała to magia ! 

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt