9

Opis

Na rynku polskim istniejemy od 1989r. Rodzinny charakter firmy powoduje, iż wszelkie detale dopracowujemy w sposób szczególnie dokładny. Dbając o każdego klienta poznawaliśmy jego opinie i uwagi, co pomogło nam stworzyć markę Pierre Larett, która charakteryzuje się indywidualnym i fachowym podejściem do tradycyjnego  krawiectwa. 

Korzystając z najnowszych osiągnięć w dziedzinie krawiectwa szyjemy w wysoce zaawansowanej technologii opierając się na tkaninach o sprawdzonej renomie i jakości. Własne studio projektowe opracowuje autorskie kolekcje, których głównym atutem są limitowane serie wzornicze. 

Na specjalne życzenie naszych Klientów, wprowadziliśmy na rynek kolekcję damską Pierre Larett Woman: krótkie i niepowtarzalne edycje garniturów damskich, kostiumów, garsonek i bluzek. 

Jako uznana firma krawiecka przygotowujemy również na specjalne zamówienia ubrania służbowe dla wielu firm i instytucji z branży hotelarskiej, motoryzacyjnej i FCMG.

Jako producent podejmujemy również kooperację w zakresie  tzw. przeszyć dla innych firm.

Klientów indywidualnych zapraszamy do naszych salonów w Złotnikach

Współpracujemy z firmami z Niemiec, Francji, Irlandii, Szwajcarii, Estonii, Czech, Słowacji, Węgier. Wśród naszych partnerów handlowych jest wiele firm i instytucji działających na rynku polskim.

Szczegóły

 • Jakie są Państwa godziny pracy?

  WT - PT 11.00-19.00, SO 10.00 - 20.00 W poniedziałki nieczynne W niedziele zapraszamy tylko po uprzednim telefonicznym umówieniu się, tel. 601 781728
 • Jakie produkty Państwo oferują?

  Suknie wieczorowe, Sukienki dla druhen
 • Jak można zdefiniować tworzone przez Państwa suknie ślubne?

  Styl oryginalny, Styl romantyczny
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  23 lata

Opinia/i (0)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

0.0
0 opinii

Lista wszystkich lokalizacji Dom Mody Dara w Wielkopolskie:

ul. Obornicka 17a 62002 Złotniki 61 652 29 37