9

Opis

Tylko profesjonalna oprawa muzyczna DJ-a może zapewnić oryginalne brzmienie ulubionych utworów.

Dzięki nam, na Państwa imprezie zagoszczą największe gwiazdy polskiej i światowej estrady, a przeboje w ich oryginalnym wykonaniu sprawią, że każdy uczestnik z pewnością odnajdzie swój kawałek parkietu.

Szczegóły

 • Ekskluzywne ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Ekskluzywne ceny
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Gotówka, przelew bankowy
 • Usługa platna jest za godzinę czy za imprezę?

  Po wydarzeniu
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Jaka jest cena Państwa usług?

  Uzależniona od usługi
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Jesteśmy niezależnym duetem zawsze działającym w niezmiennym składzie, angażując się w realizację Uroczystości, tak jak byłby to nasz osobisty Ślub, Wesele czy też inne wydarzenie. Pełen zakres usługi, nie pobieramy dodatkowych opłat, wszystko w naszym pakiecie. Gwarancja udanej zabawy, z nami nie będziesz się nudził/nudziła. Na każdej zabawie wprowadzamy nowość! ;) niespodziankę
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  15 lat

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (5)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 5 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Będziemy Was polecać wszystkim!!!  Pełen profesjonalizm i ogrom pozytywnej energii. Wszystko dopracowane w nawet najmniejszych szczegółach. Goście do dziś nie mogą wyjść z podziwu. A jeśli ktoś uważa, że Para Młoda na swoim weselu się nie bawi to jest w ogromnym błędzie. DJ zrobili taką atmosferę, że było to najlepsze wesele na którym byliśmy. Polecamy! 

Zgłoś nadużycie
Przez zuzamarcins
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

JESTEŚCIE NAJLEPSI!! Oprawa muzyczna w Waszym wykonaniu to gwarancja udanego wesela!  Wszyscy byli zachwyceni! Super muzyka, ciekawe, a przy tym taktowne i z humorem zabawy, wiele atrakcji, takie jak dymy, światełka, kapelusze, balony, konfetti… tańce, śpiewy, konkursy… aż ciężko wszystko wymienić ;p wielki plus za elastyczność i dopasowanie się do gustów muzycznych gości! Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, a do tego uśmiech na twarzach, mega pozytywne podejście sprawiało, że ludzie nie chcieli schodzić z parkietu  od samego początku do końca imprezy parkiet był dzięki wam pełen!  Fakt, że wesele było przedłużane świadczy samo o sobie  Po prostu odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu! 
DJ POLSKA = UDANE WESELE !!!!!!
Jeszcze raz bardzo Wam chłopaki dziękujemy!  i mamy nadzieje, że jeszcze nie raz się razem będziemy bawić! 

Zgłoś nadużycie
Przez piotr6s
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Cudna atmosfera i piękna oprawa zachęcająca gości do podskoków .zespół 5+ ! Czapki z głów Wesele Agaty i Piotra uważam za the best !!!! 

Zgłoś nadużycie
Przez meta10s
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Dziękujemy za wspaniałą zabawę! Goście zachwyceni, wciąż nie mogą się nachwalić obsługi muzycznej. My zresztą też nie zamienilibyśmy Was na żadnych innych! Profesjonalna obsługa, niesamowite podejście do Państwa Młodych oraz ich gości. Tańce do białego rana, oryginalne konkursy, efekty świetlne, bańki mydlane, dym, konfetti – wszystko, o czym tylko marzyliśmy! Daliście czadu!

Zgłoś nadużycie
Przez meta10s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jeszcze raz chcemy podziękować Wam za niesamowitą zabawę! Goście byli zachwyceni, a my chyba jeszcze bardziej. Konkursy i zabawy niesamowite i co najważniejsze ze smakiem, uśmialiśmy się, wytańczyliśmy, nogi nadal nas bolą wszyscy goście jednomyślnie twierdzą, że takiej zabawy jeszcze nie było na żadnym weselu i myślę, że mają rację!
Byliście niesamowici, potrafiliście sprawić, że parkiet był wciąż pełen, a co niektórzy doszli do wniosku, że muszą popracować nad kondycją, bo od tej ilości tańca dostawali zadyszki
Dopasowanie muzyki do gości perfect!
Dziękujemy

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji DJ Polska w Wielkopolskie:

Plac 20 Października 62-050 Mosina
 • #Ekskluzywne ceny