Dj Light

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Dj Light

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Cena od: 2 000 zł

DJ oraz wodzirej z 13 letnim doświadczeniem poprowadzi wesele, poprawiny, imieniny, 18-tkę, połowinki, 100-dniówkę oraz inne imprezy okolicznościowe, a przy tym na życzenie poprowadzę oczepiny, zorganizuję karaoke, zabawę lub wesołe konkursy. Zapewniamy muzykę każdego gatunku i z różnych pokoleń oraz profesjonalny sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy . Przebieg oraz cały program przyjęcia jest przygotowywany do indywidualnych potrzeb klienta. W pracy nie pijemy alkoholu. Usługi wykonujemy solidnie i w atrakcyjnej cenie. Prowadzimy imprezy na terenie całego województwa Mazowieckiego. 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
2 000 zł
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
13
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Dj Light

1.8
5 opinii
5 opinii
Profesjonalizm
(1)
(4)
Jakość/cena
(1)
(1)
(3)
Polecasz to?
(5)
maestro
Autor: Michal
2.3333333333333
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Na sali weselnej dowiedzieliśmy się że nie ma dja z którym się umawialiśmy. Nie wywiązali się z umowy nie było rzeczy za które zapłaciliśmy i nawet żadnego przepraszam ani rekompensaty. Nie Polecam brak profesjonalizmu. 

Zgłoś nadużycie
palina07
Autor: Paulina
1.3333333333333
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

4 dni przed weselem DJ Mateusz poinformował nas, że ma skręconą kostkę i ma dla nas zastepstwo na poprowadzenie imprezy. Patrząc po komentarzach niżej widzę, że kostka to chyba był tylko pretekst, wiem też, że mimo wszystko grał inne wesele dzień przed naszym. Spotkaliśmy się z zastępcą, nie miał przekazanej playlisty, informacji o sprzęcie zawartym w umowie, piosenki do pierwszego tańca... Miał tylko scenariusz wesela, ale wszystkie inne ustalenia musieliśmy przekazywać sami. Na szczęście zastępca, DJ Marek bardzo dobrze wywiązał się ze swoich obowiązków, był bardzo pomocny, elastyczny i sympatyczny, dlatego finalnie wszystko się udało. Ale kosztowało nas to dużo niepewności i nerwów. Nie polecam!

Zgłoś nadużycie
kislenko-valerija
Autor: Valeriia
1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

DJ jest nieodpowiedzialny! W ostatni dzień wieczorem przed weselem wysłał o 19 SMS że niestety nie będzie go na weselu i da nam świetne zastępstwo! Nawet nie ośmielił się zadzwonić i przeprosić. Szczerze nie polecam!!!

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 05-126

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt