• Cena od: 2 000 zł

DJ oraz wodzirej z 13 letnim doświadczeniem poprowadzi wesele, poprawiny, imieniny, 18-tkę, połowinki, 100-dniówkę oraz inne imprezy okolicznościowe, a przy tym na życzenie poprowadzę oczepiny, zorganizuję karaoke, zabawę lub wesołe konkursy. Zapewniamy muzykę każdego gatunku i z różnych pokoleń oraz profesjonalny sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy . Przebieg oraz cały program przyjęcia jest przygotowywany do indywidualnych potrzeb klienta. W pracy nie pijemy alkoholu. Usługi wykonujemy solidnie i w atrakcyjnej cenie. Prowadzimy imprezy na terenie całego województwa Mazowieckiego. 

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj DJ LIGHT i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o DJ LIGHT

3.2 5 opinii
Autor: Michal
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Na sali weselnej dowiedzieliśmy się że nie ma dja z którym się umawialiśmy. Nie wywiązali się z umowy nie było rzeczy za które zapłaciliśmy i nawet żadnego przepraszam ani rekompensaty. Nie Polecam brak profesjonalizmu. 

Zgłoś nadużycie
Autor: Paulina
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

4 dni przed weselem DJ Mateusz poinformował nas, że ma skręconą kostkę i ma dla nas zastepstwo na poprowadzenie imprezy. Patrząc po komentarzach niżej widzę, że kostka to chyba był tylko pretekst, wiem też, że mimo wszystko grał inne wesele dzień przed naszym. Spotkaliśmy się z zastępcą, nie miał przekazanej playlisty, informacji o sprzęcie zawartym w umowie, piosenki do pierwszego tańca... Miał tylko scenariusz wesela, ale wszystkie inne ustalenia musieliśmy przekazywać sami. Na szczęście zastępca, DJ Marek bardzo dobrze wywiązał się ze swoich obowiązków, był bardzo pomocny, elastyczny i sympatyczny, dlatego finalnie wszystko się udało. Ale kosztowało nas to dużo niepewności i nerwów. Nie polecam!

Zgłoś nadużycie
Autor: Valeriia
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

DJ jest nieodpowiedzialny! W ostatni dzień wieczorem przed weselem wysłał o 19 SMS że niestety nie będzie go na weselu i da nam świetne zastępstwo! Nawet nie ośmielił się zadzwonić i przeprosić. Szczerze nie polecam!!!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
13
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
2000

Adres

Miasto: 05-126