• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

DJ oraz wodzirej z 13 letnim doświadczeniem poprowadzi wesele, poprawiny, imieniny, 18-tkę, połowinki, 100-dniówkę oraz inne imprezy okolicznościowe, a przy tym na życzenie poprowadzę oczepiny, zorganizuję karaoke, zabawę lub wesołe konkursy. Zapewniamy muzykę każdego gatunku i z różnych pokoleń oraz profesjonalny sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy . Przebieg oraz cały program przyjęcia jest przygotowywany do indywidualnych potrzeb klienta. W pracy nie pijemy alkoholu. Usługi wykonujemy solidnie i w atrakcyjnej cenie. Prowadzimy imprezy na terenie całego województwa Mazowieckiego. 

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.0 2 opinii
Autor: wojciech.strzalkowski1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie polecam ! Omijać szerokim łukiem ! Osoba nie odpowiedzialna i nie wywiązująca się z umowy. Notoryczne przekładanie spotkań a na sam koniec BOMBA - DJ LIGHT na tydzień przed weselem informuje, że nie będzie go na weselu. 
NIE POLECAM !

Zgłoś nadużycie
Autor: tysia1500
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Stanowczo odradzam tego dja!!! Człowiek nie wywiązuje się z umowy i cały czas mydli oczy. Tydzień przed weselem poinformował nas, że nie będzie grał na naszym weselu. Co prawda załatwił zastępstwo ale wszystko musieliśmy ustalać sami a to wszystko na tydzień przed weselem. Ogólnie koszmar i brak profesjonalizmu. Oczywiście warunki umowy nie zostały spełnione, sprzętu zapewnionego w umowie nie było. Niby jakaś rekompensata tego braku miała być ale to kolejne mydlenie oczu. Ciężka komunikacja z tym człowiekim i olewcze podejście do sprawy. Szkoda na tego dj czasu, pieniędzy a przede wszystkim nerwów.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Usługa platna jest za godzinę czy za imprezę?
Po wydarzeniu
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jaka jest cena Państwa usług?
2000
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Profesjonalne a zarazem zabawne prowadzenie imprezy.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
13

Adres

Miasto: 05-126
Powiązane tagi:
  • DJ
  • Średnie ceny