12

Opis

Witam wszystkie przyszłe Pary Młode. Mam na imię się Agnieszka i jestem konsultantką ślubną. Pragnę, aby czas przygotowań do Waszego najpiękniejszego dnia, minął pod znakiem spokoju, radości i tylko trafnych wyborów. Specjalizuje się w organizacji ślubów oraz wesel na Warmii i Mazurach. Już teraz mogę Wam obiecać, że pomogę Wam na każdym etapie przygotowań. Pracuje z najlepszymi, godnymi zaufania, poleconymi podwykonawcami oraz sprawdzonymi obiektami, a moje usługi są skrojone na miarę Waszych potrzeb, niczym dobry garnitur lub suknia ślubna.

Moja oferta ferta zawiera 2 pakiety do wyboru:
Pakiet Standard – jesteście na etapie, gdzie część lub większość spraw macie już załatwionych, ale przydałaby się Wam pomoc w uporządkowaniu wszystkiego i dopięcia przysłowiowego ostatniego guzika? Nieważne, na jakim etapie przygotowań jesteście, pomogę Wam we wszystkim, czego potrzebujecie.

Pakiet GOLD – obejmuje kompleksową organizację, od podpisania umowy do dnia wesela.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia strony internetowej, zapoznania się z pakietami usług oraz oczywiście do kontaktu.

Szczegóły

 • Niskie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Niskie ceny
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  W zależności od ilości usług wszelkie płatności są podzielone na dogodne dla Was raty. Wszelkie szczegóły ustalamy po zaakceptowaniu przez Was mojego honorarium.
 • Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?

  Tak
 • Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?

  Brak ograniczeń
 • Jaka jest cena Państwa usług?

  od 500 zł do 7500 zł
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Współpracuję tylko ze sprawdzonymi i profesjonalnymi firmami z branży ślubnej, od których nie pobieram prowizji. Każdą Parę Młodą traktuję w wyjątkowy sposób i jestem dla Was dostępna na każdym etapie przygotowań, nie ważne czy to 2 lata, czy 2 miesiące. Posiadam nie tylko rabaty u moich podwykonawców, ale oferuję również wiele ciekawych promocji czy Ty też dodatkowych pakietów w trakcie trwania naszej współpracy.

Opinia/i (1)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.8 1 opinia
Przez alebetons
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam w 100% ślub organizowany przez Agę oznacza zero stresu,pełen profesjonalizm,stałą kooperacje i załatwianie wszystkiego i dokładnie tego czego chcecie  na luzie. Panny młode zwłaszcza jak organizujące ślub zza granicy-warto skorzystać z usług weeding planeta.

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Desiagnes w Warmińsko-Mazurskie:

11-041 Olsztyn
 • #Niskie ceny