• Cena usługi Średnie ceny

Witam wszystkie Pary Młode.
Na samym początku chcę Wam serdecznie pogratulować zaręczyn! Przed Wami wspaniały czas przygotowań, wiele wyborów, wycieczek, przymiarek czy też degustacji. Nie raz pojawi się mały stres czy też zmęczenie. Czasami najdzie chęć odłożenia poszukiwań na dalszy plan i potrzeba oderwania umysłu od całej organizacji.
A gdyby tak Wasze przygotowania upływały tylko pod znakiem pozytywnych chwil? Gdyby zdjąć z Was ciężar wertowania internetu, opinii? Gdybyście w trakcie przygotowań zaoszczędzili ok 400 dodatkowych godzin? Co byście z nimi zrobili? Wycieczka? Randka? Wieczór z książką lub dobrym filmie?
Organizacją eventów oraz wesel zajmuję się od kilku lat i sprawia mi to ogromną radość i satysfakcję. Współpracuję ze sprawdzonymi obiektami, usługodawcami, a także z myślą o Was stale ulepszam moją ofertę. Każda Młoda Para to dla mnie nowa fascynująca historia.
I tak jak wiele rzeczy w życiu przemija, zostają wspomnienia.
Jako certyfikowany Konsultant Ślubny pragnę sprawić, abyście sięgając pamięcią w czas przygotowań oraz Waszego dnia uśmiechali się od ucha do ucha, a jedyne dozwolone w tym momencie łzy, to te ze szczęścia.

Moja oferta zawiera szeroki wybór pakietów:

* Pakiet Standard – jesteście na etapie, gdzie część lub większość spraw macie już załatwionych, ale przydałaby się Wam pomoc w uporządkowaniu wszystkiego i dopięcia przysłowiowego ostatniego guzika? Nieważne, na jakim etapie przygotowań jesteście, pomogę Wam we wszystkim, czego potrzebujecie.

* Pakiet GOLD – obejmuje kompleksową organizację, od podpisania umowy do dnia wesela.

* Gotowe Mini Pakiety: formalny, startowy, piękno, dekoracyjny, logistyczny. Wszystkie z nich opisane są na mojej stronie.

* Koordynacja dnia ślubu i wesela oraz poprawin

*Konsultacje dla narzeczonych.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia strony internetowej, zapoznania się z pakietami usług oraz oczywiście do kontaktu.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Desiagnes i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Desiagnes

4.8 3 opinii
Autor: Dominika
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dziękujemy za pomoc w organizacji naszego wesela, pięknego dnia majowego 2019 roku!
Agnieszce udało się zadbać o wszystkie szczegóły, a musiała współpracować z wymagającymi młodymi i dość zapracowanymi w codziennym życiu, więc musiała sie wykazać. Dzięki temu z mężem mogliśmy cieszyć się każdą chwilą naszego wesela, bez większego stresu- wiedzieliśmy że Aga stoi na warcie. Nie obyło się bez niespodzianek (jak to przy tego typu weselach, organizowanych w 3 miesiące)-ale udało się zapanować na wszystkim.
Dziękujemy raz jeszcze!

Zgłoś nadużycie
Autor: Dariusz
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Solidna firma. Pomagała nam przy organizacji naszego wesela. Przez kilka miesięcy nie tylko przekonała do siebie jako osoby, ale i do siebie jako profesjonalistki moja mamę która uważała że konsultant ślubny to powinien wpaść na dwa dni przed impreza i naprawić to czego młodzi nie zrobili.

Zgłoś nadużycie
Autor: Justyna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam w 100% ślub organizowany przez Agę oznacza zero stresu,pełen profesjonalizm,stałą kooperacje i załatwianie wszystkiego i dokładnie tego czego chcecie  na luzie. Panny młode zwłaszcza jak organizujące ślub zza granicy-warto skorzystać z usług weeding planeta.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
W zależności od ilości usług wszelkie płatności są podzielone na dogodne dla Was raty. Wszelkie szczegóły ustalamy po zaakceptowaniu przez Was mojego honorarium.
Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?
Tak
Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?
Brak ograniczeń
Jaka jest cena Państwa usług?
od 200 zł do 7500 zł
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Współpracuję tylko ze sprawdzonymi i profesjonalnymi firmami z branży ślubnej i nie tylko, od których nie pobieram prowizji. Każdą Parę Młodą traktuję w wyjątkowy sposób i jestem dla Was dostępna na każdym etapie przygotowań, nie ważne czy to 2 lata, czy 2 miesiące. Posiadam nie tylko rabaty u moich podwykonawców, ale oferuję również wiele ciekawych usług, promocji czy Ty też dodatkowych pakietów w trakcie trwania naszej współpracy.

Adres

Miasto: 11-041

Podobne firmy

Plan My Wedding Bardzo polecane
Konsultanci ślubni | Olsztyn
Szybka
odpowiedz
5

Organizacja ślubu to ogromne wyzwanie i przedsięwzięcie logistyczne. Ma to być najpiękniejszy dzień w Waszym życiu i warto zadbać o to, żeby odbył się zgodnie z Waszymi oczekiwaniami i bez wpadek. Konsultant ślubny to osoba, która wie jak poruszać się w branży ślubnej i ma sprawdzonych podwykonawców.... See +

Konsultanci ślubni | Olsztyn
3

"Organizacja ślubu to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja i styl życia :) Dopięcie wszystkich szczegółów na ostatni guzik często wiąże się z ogromnym stresem, który spada na Parę Młodą.  Chętnie zdejmę ten ciężar z Waszych ramion i zorganizuję ślub oraz wesele Waszych marzeń! Tak, abyście mogli... See +

Powiązane tagi:
  • Konsultanci ślubni
  • Średnie ceny