35
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
1 od 37
Sylwia i Adam - slideshow ślubny.
1 od 37
Fifty Shades of Love - sesje dla zakochanych w Krakowie
1 od 37

Opis

Czasu nie da się zatrzymać... a może jednak?

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą reportaży ślubnych bez reżyserki, podczas których Wasz świat, Waszych bliskich i emocje tego dnia zatrzymam na zdjęciach w sposób nieinwazyjny.

W moim stylu odnajdziecie elementy fotografii analogowej i nawiązania do zachodnich trendów fotografii ślubnej. Priorytetem jest natomiast zawsze stworzenie kompletnej historii Waszego dnia, łączącej w sobie dynamiczny i pełen emocji reportaż z dokumentalnym podejściem obrazującym Waszych bliskich i przyjaciół w tych ważnych dla Was chwilach. Dodatkowo nie limituję zdjęć, które ode mnie otrzymacie bo kluczem jest dla mnie opowiedzieć kompletną historię i nie ograniczam jej ilością zdjęć.

 W sprawie oferty proszę o kontakt przez formularz na stronie www.dariuszczepiel.com/kontakt

"W życiu chodzi o ludzi, których spotykasz, oraz rzeczy, które z nimi tworzysz". Spotkajmy się.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  3000
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Fotografia reporterska
 • Do której godziny trwa usługa?

  0:30
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Opłata rezerwacyjna płatna przy podpisaniu umowy gwarantuje rezerwację terminu. Reszta kwoty płatna do 6 dni po dniu uroczystości.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Doświadczenie i reporterski styl pozwalają mi łapać prawdziwe uśmiechy i emocje, a nie te wymuszone obecnością fotografa. Historia, którą opowiem będzie kompletna i nielimitowana ilością zdjęć w pakiecie. W życiu chodzi o ludzi, których spotykasz - spotkajmy się zatem !
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  od 2010

Opinia/i (3)

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9
3 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jakość oraz wykonanie zdjęć przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Kontakt oraz podejście do nas od początku zachęcało do współpracy z Darkiem. Wszyscy goście na weselu byli zaskoczeni, że Darek był wszędzie i jednocześnie Jego obecność była nienachalna i wręcz niewyczuwalna. Nie tylko goście ale i my czuliśmy się komfortowo będąc fotografowani przez Darka. Sesja plenerowa przebiegła bezproblemowo i bardzo naturalnie pomimo naszych początkowych obaw o to, że nie będziemy wiedzieli co robić i jak się zachowywać (Darek czuje temat więc polecamy mu zaufać w każdej kwestii :)). Album wygląda świetnie i podoba się nie tylko nam ale i rodzinie oraz znajomym (niektórzy przychodzili oglądać go już kilka razy :D). Polecamy serdecznie i jesteśmy przekonani, że skorzystamy z jego usług przy innej okazji jeszcze nie raz!

Zgłoś nadużycie
Przez bacaaas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Darek fotografował nasz ślub w 2014 roku. Od początku do końca bylismy spokojni, że otrzymamy piękne zdjęcia i nie zawiedliśmy się. Dostalismy wspaniały reportaż, albumy powodują opad szczeny u wszystkich, którzy je oglądają a przy tym chyba wszyscy goście zgodnie doceniali sposób w jaki Darek fotografuje - z dystansu, ukrycia, jak paparazzi :)
Polecamy bardzo !
Beata i Krzysiek

Zgłoś nadużycie
Przez marcia.ss
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Witamy Wszystkich, którzy tu zaglądają dowiedzieć się co nieco o Darku;) Sympatyczny gość o naprawdę wielkim talencie "uchwycenia chwili" - zawsze uśmiechnięty. Rozmowy, pertraktacje, negocjacje…  aż w końcu nastał ten dzień….. i co? Fotografa nie ma:)
Darek niewidoczny niczym duch, a w albumie pełno zdjęć i to jakich!! Cudownie, że wspomnienia trzymam nie tylko w głowie ale w rękach. Dzięki swojemu podejściu do swojej pracy i do ludzi sesja plenerowa upłynęła Nam bardzo miło, chociaż była niezłą harówką
:)

Każde zdjęcie to było wielkie wow! Dlatego też album osiągnął dużo większy rozmiar niż planowaliśmy - jak tu cokolwiek odrzucić :)

Jego znakiem rozpoznawczym jest wspaniała jakość wykonywanych zdjęć oraz niekonwencjonalne podejście do tematu. Polecam tym, którzy szukają zdjęć z duszą..On takie tworzy:)

Dziękujemy!

M&G

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Dariusz Czepiel Fotografia w Małopolskie:

Górników 21 30-819 Kraków