Dagmara Swajdo Permanent & Makeup Artist

  • Cena usługi Średnie ceny

Mistrz Polski w makijażu i stylizacji.

Jestem profesjonalną wizażystką z zacięciem marketingowca. Z wyróżnieniem ukończyłam kurs wizażu i stylizacji oraz stylizacji paznokci w Akademii Laurel w Warszawie. Na bieżąco śledzę trendy i chętnie podejmuję ciekawe wyzwania. Swojej ciężkiej pracy i pasji tworzenia zawdzięczam tytuł Mistrzyni Polski w Makijażu Artystycznym oraz Stylizacji, który zdobyłam w 2010 r.

Brałam udział w wielu pokazach mody i sesjach zdjęciowych. Mam na swoim koncie współpracę z celebrytami, telewizją, gazetami, teatrem, wieloma świetnymi fotografami oraz Jagą Hupało, znaną polską kreatorką wizerunku i stylistką fryzur. 

Obecnie pracuję w telewizji wykonując makijaż oraz stylizację, jestem wykładowcą makijażu w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie a także specjalizuje się m.in. w makijażach ślubnych oraz okazjonalnych.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Dagmara Swajdo Permanent & Makeup Artist i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Dagmara Swajdo Permanent & Makeup Artist

4.9 8 opinii
Autor: Kasia
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Bardzo serdecznie polecam Dage jest najlepsza w tym co robi! dzięki niej można się poczuć przez chwile jak Hollywood star;) makijaż w jej wykonaniu jest perfekcyjny i trwały! polecam wszystkim paniom:)

Zgłoś nadużycie
Autor: Martyna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Miałam przyjemność być malowana przez Dagmarę w dniu swojego ślubu. Makijaż utrzymał się całą noc- robił ogromne pozytywne wrażenie- zresztą zdjęcia mówią same za siebie:)

 Dagmara malowała równiez moją mamę, teściową, świadkową i szwagierkę.Pełen profesjonlizm, topowe kosmetyki, świetna atmosfera .

Polecam  w 100%:)

Zgłoś nadużycie
Autor: Karolina
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dagmara uratowała mnie w dniu ślubu! Bardzo polecam. Dzięki jej talentowi możesz poczuć się jak gwaizda. 100% profesjonalizmu!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Płatność po wykonanej usłudze (gotówka).
Jakie usługi Państwo oferują?
Makijaż panny młodej
Czy oferują Państwo dojazd do domu?
W domu
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jaka jest cena Państwa usług?
300,00 PLN
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Makijaż wykonywany jest tylko i wyłącznie na kosmetykach marek selektywnych. W cenie wliczone jest doklejanie rzęs, jeżeli klientka sobie tego życzy. Każdy makijaż dostosowany jest do urody klientki, jej charakteru jak również stylu sukni i całej uroczystości. Otrzymuję bardzo wiele wiadomości, że mój makijaż jest zmywany dopiero po dwóch dniach i nawet w upalne dni jest w stanie wytrzymać ponad 24 godziny. Co najważniejsze, moje klientki chwalą sobie efekt pięknie wyrównanej i wymodelowanej skóry twarzy bez efektu obciążenia skóry. Dodatkowo mogę się pochwalić pozytywnymi opiniami fotografów na temat makijażu mojego autorstwa.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
11 lat

Adres

Miasto: