21

Opis

Jesteśmy grupą kreatywnych osób, które od wielu lat prężnie działają w branży eventowej. Każdy z nas jest fachowcem w innej dziedzinie, dlatego w 2014 roku postanowiliśmy połączyć „nasze siły”. Od tego przełomowego momentu, tworzymy zgrany zespół, którego mottem jest: kompleksowa organizacja nieszablonowych wydarzeń. 

Wśród naszej załogi są między innymi: konferansjerzy, muzycy, DJ’e operatorzy kamer, fotografowie, makijażyści, barmani, magicy, animatorzy zabaw dla dzieci oraz trenerzy team building. 

W zależności od charakteru wydarzenia oraz pomysłów organizatorów kreujemy innowacyjne rozwiązania, które sprawiają, że event jest niebanalny i na długo pozostaje w pamięci wszystkich uczestników. 

Do każdego eventu podchodzimy indywidualnie, a organizacja imprez jest dla nas nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. Niestandardowe podejście i wysoka jakość świadczonych przez nas usług zauważona została przez wiele znanych i cenionych na rynku przedsiębiorstw, które powierzyły nam organizację: bankietów, gali, jubileuszy, koncertów oraz wielu imprez integracyjnych.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  1. Kontakt mailowy lub telefoniczny 2. Spotkanie informacyjno-organizacyjne z Klientem 3. Podpisanie umowy i wpłata zaliczki 4. Rozliczenie po wykonanej usłudze PS. Bez podpisania umowy można zarezerwować termin maksymalnie na 7 dni, jeżeli do tego czasu Klient nie potwierdzi (nie podpisze umowy) zarezerwowana data wraca do naszego kalendarza jako "wolny termin"
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Bez kosztów podróży
 • Jaka jest cena Państwa usług?

  Od 3700-11000
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Cała nasza Ekipa to profesjonaliści z potężnym doświadczeniem. Np. Kuba Kurzela - nasz konferansjer i prezenter muzyczny ma w swoim dorobku prowadzenie m.in takich imprez jak Mistrzostwa Świata w Siatkówce 2014, WORLD PRESS PHOTO 2016 i 2017, Mistrzostwa Europy UEFA U21 POLAND 2017 (3 razy z rzędu stawał na podium Najlepszy Spiker w Polsce 2015/16/17 z czego w 2017 wygrał te klasyfikacje. Pracuje w jako Prezenter Radiowy w stacjach Radio atest i CCM.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  8lat

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (0)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

0.0 0 opinii

Najnowsze nowości redakcyjne

Epickie wesele w rezydencji. W roli głównej: Natali i Bartka. Zapraszamy!
Epickie wesele w rezydencji. W roli głównej: Natali i Bartka. Zapraszamy!

Lista wszystkich lokalizacji CUBE-ART w Śląskie:

ul. Wierzbowa 2/13 41-600 Świętochłowice
 • #Średnie ceny