• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Jesteśmy grupą kreatywnych osób, które od wielu lat prężnie działają w branży eventowej. Każdy z nas jest fachowcem w innej dziedzinie, dlatego w 2014 roku postanowiliśmy połączyć „nasze siły”. Od tego przełomowego momentu, tworzymy zgrany zespół, którego mottem jest: kompleksowa organizacja nieszablonowych wydarzeń. 

Wśród naszej załogi są między innymi: konferansjerzy, muzycy, DJ’e operatorzy kamer, fotografowie, makijażyści, barmani, magicy, animatorzy zabaw dla dzieci oraz trenerzy team building. 

W zależności od charakteru wydarzenia oraz pomysłów organizatorów kreujemy innowacyjne rozwiązania, które sprawiają, że event jest niebanalny i na długo pozostaje w pamięci wszystkich uczestników. 

Do każdego eventu podchodzimy indywidualnie, a organizacja imprez jest dla nas nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. Niestandardowe podejście i wysoka jakość świadczonych przez nas usług zauważona została przez wiele znanych i cenionych na rynku przedsiębiorstw, które powierzyły nam organizację: bankietów, gali, jubileuszy, koncertów oraz wielu imprez integracyjnych.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

0.0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
1. Kontakt mailowy lub telefoniczny 2. Spotkanie informacyjno-organizacyjne z Klientem 3. Podpisanie umowy i wpłata zaliczki 4. Rozliczenie po wykonanej usłudze PS. Bez podpisania umowy można zarezerwować termin maksymalnie na 7 dni, jeżeli do tego czasu Klient nie potwierdzi (nie podpisze umowy) zarezerwowana data wraca do naszego kalendarza jako "wolny termin"
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Jaka jest cena Państwa usług?
Od 3700-11000
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Cała nasza Ekipa to profesjonaliści z potężnym doświadczeniem. Np. Kuba Kurzela - nasz konferansjer i prezenter muzyczny ma w swoim dorobku prowadzenie m.in takich imprez jak Mistrzostwa Świata w Siatkówce 2014, WORLD PRESS PHOTO 2016 i 2017, Mistrzostwa Europy UEFA U21 POLAND 2017 (3 razy z rzędu stawał na podium Najlepszy Spiker w Polsce 2015/16/17 z czego w 2017 wygrał te klasyfikacje. Pracuje w jako Prezenter Radiowy w stacjach Radio atest i CCM.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
8lat

Adres

Miasto: 41-600