CUBE-ART

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

CUBE-ART

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Cena od: 3 700 zł

Jesteśmy grupą kreatywnych osób, które od wielu lat prężnie działają w branży eventowej. Każdy z nas jest fachowcem w innej dziedzinie, dlatego w 2014 roku postanowiliśmy połączyć „nasze siły”. Od tego przełomowego momentu, tworzymy zgrany zespół, którego mottem jest: kompleksowa organizacja nieszablonowych wydarzeń. 

Wśród naszej załogi są między innymi: konferansjerzy, muzycy, DJ’e operatorzy kamer, fotografowie, makijażyści, barmani, magicy, animatorzy zabaw dla dzieci oraz trenerzy team building. 

W zależności od charakteru wydarzenia oraz pomysłów organizatorów kreujemy innowacyjne rozwiązania, które sprawiają, że event jest niebanalny i na długo pozostaje w pamięci wszystkich uczestników. 

Do każdego eventu podchodzimy indywidualnie, a organizacja imprez jest dla nas nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. Niestandardowe podejście i wysoka jakość świadczonych przez nas usług zauważona została przez wiele znanych i cenionych na rynku przedsiębiorstw, które powierzyły nam organizację: bankietów, gali, jubileuszy, koncertów oraz wielu imprez integracyjnych.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
3 700 zł
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
1. Kontakt mailowy lub telefoniczny 2. Spotkanie informacyjno-organizacyjne z Klientem 3. Podpisanie umowy i wpłata zaliczki 4. Rozliczenie po wykonanej usłudze PS. Bez podpisania umowy można zarezerwować termin maksymalnie na 7 dni, jeżeli do tego czasu Klient nie potwierdzi (nie podpisze umowy) zarezerwowana data wraca do naszego kalendarza jako "wolny termin"
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
8
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o CUBE-ART

4.8
3 opinii
3 opinii
Profesjonalizm
(3)
Jakość/cena
(3)
Polecasz to?
(3)
przemyslaw.szklarski
Autor: Przemysław
5
Znam tego usługodawcę zawodowo

Podstawą dobrego wesela jest dobra obsługa, dobra muzuka i dobre jedzenie. CUBE ART to fachowcy na najwyższym poziomie, którzy sprawiają, że goście czują się na parkiecie jak ryby w wodzie. Prowadzenie imprezy i oprawa muzyczna na światowym poziomie. Cieszę się, że mamy możliwość od czasu do czasu ze sobą współpracować. Do zobaczenia :)

Zgłoś nadużycie
binkowska.jolanta1
Autor: Jolanta
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam gorąco, panowie uświetnili wesele syna. To było jedno wielkie widowisko. Dziękuję, dziękuję, dziękuję. 

Zgłoś nadużycie
muzykmariusz
Autor: Mariusz
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z chłopakami zawsze miło i zawsze przyjemnie. Polecam

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 41-600

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt