Coś zielonego to florystyczna oprawa uroczystości.

Specjalizujemy się w dekorowaniu imprez okolicznościowych, tj. ślubów, wesel, chrzcin, komunii oraz innych.

Mamy za sobą liczne kursy, które pomagają nam w realizacji naszej pasji, jaką jest florystyka. Oprócz pasji mamy głowy pełne pomysłów - zrealizujemy każdy wariant uroczystości od boho przez glamour aż po rustykal itp. Ambitnie podchodzimy do każdego zlecenia, służymy radą w zakresie doboru stylu i roślin dostosowanych do potrzeb każdego Klienta. Ramy budżetowe ustalamy indywidualnie w zależności od oczekiwań i upodobań.

Jak działamy?
Krok 1:
To jest krok którego nie możemy wykonać za Ciebie- mimo, że bardzo byśmy chciały. Potrzebujemy od Ciebie kontaktu. Może to być:
Telefon: 506 762 163
Email: coszielonegozach@gmail.com
lub wiadomość na fb
Krok 2:
Sprawdzamy czy Twój termin nie koliduje z naszym. Jeśli nie to umawiamy się na krótkie spotkanie w dogodnej dla Ciebie formie by przedstawić trochę realizacji i inspiracji, ale głównie zapytać Ciebie, jakie są Twoje marzenia co do wybranego dnia. Jeśli nie masz jeszcze bliżej sprecyzowanej koncepcji- nic nie szkodzi, w końcu to my tutaj jesteśmy zawodowcami. Na pewno pomożemy :)
Krok 3:
Urealniamy nasze marzenia i przedstawiamy zakres cenowy realizacji. Wiemy, że każdy organizator ma bardziej lub mniej określony budżet za jaki chce wykonać wszelkie dekoracje, dlatego robimy wszystko co w naszej mocy, by te oczekiwania spełnić.
Krok 4:
W dniu uroczystości stawiamy się na miejscu punktualnie, by przygotować wszystko to na co się umawialiśmy. Nie opuszczamy miejsca wydarzenia do czasu aż to Ty powiesz nam, że jesteś ze wszystkiego zadowolony.
Krok 5:
Po uroczystości liczymy troszkę, że wyślesz nam trochę zdjęć ze swojej imprezy, żebyśmy i my mogły się nią cieszyć przez lata :D

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, zatem zapraszamy do wykonania kroku 1! :D
PS: Działamy na terenie całego województwa Zachodniopomorskiego.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Coś Zielonego i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Coś Zielonego

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: 72-003