Izba Przyjęć

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Izba Przyjęć

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Wcielamy w życie marzenia naszych par. Opowiedz nam o Was i o Waszym wymarzonym przyjęciu, a resztę zostaw nam. Wsolnie możemy stworzyć niezapomniane przyjęcie :)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaką usługę Państwo oferują?
Bukiet ślubny, Dekoracje kwiatowe na ślub, Kwiaty na salę weselną, Przypinki dla gości weselnych
Prace oparte są na stałej ofercie czy istnieje możliwość realizacji autorskiego projektu bukietu ślubnego?
Realizacja autorskich projektów
Czy oferują Państwo usługę dekoracji także w innych częściach kraju?
Tak, zajmujemy się także dekoracją
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Wpłacanie zaliczki jest równoznaczne z rezerwacją terminu. Pełne rozliczenie następuje w dniu realizacji.
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Jakie są Państwa godziny pracy?
Pracujemy bez wytchnienia przez 7 dni w tygodniu. Kochani napływa do nas codziennie dużo zapytań. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Staramy się by każdy otrzymał ofertę dopasowaną do swoich potrzeb i marzeń dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Na wszystkie wiadomości odpowiemy najszybciej jak to możliwe :)
Jak długo działają Państwo w tej branży?
4

Opinie o Izba Przyjęć

4.3
6 opinii
6 opinii
Profesjonalizm
(5)
(1)
Jakość/cena
(5)
(1)
Polecasz to?
(5)
(1)
maria920315
Autor: Maria
1
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Jeśli profesjonalizm przejawia się szacunkiem do prawa i podpisanej umowy, oraz szacunkiem do klienta to niestety nie można powiedzieć, że to dotyczy tej firmy. Nasze międzynarodowe wesele nie odbyło się z uwagi na siłę wyższą czyli covid, i zgodnie z prawem zadatek powinien zostać zwrócony. Niestety osoby z firmy tłumaczyły, że przecież musiały w covidzie utrzymywać firmę... każdy w covidzie musiał coś utrzymywać. Ale prawa musimy przestrzegać wszyscy - firmy usługowe również i powinny być rzetelnie oceniane za całoksztalt a nie tylko za wesela które się mogły odbyć w normalnych warunkach. Stosowanie takich uników i tłumaczeń jest niedopouszczalne przez kogoś kto ma się za profesjonalną firmę. Dlatego teraz marnujemy własny czas na prawników, choć wesele nie odbyło się nie z naszej winy (próbowaliśmy na różne sposoby przełożyć je na inny termin ale w naszej sytuacji nie było to możliwe) i po prostu powinniśmy dostać zwrot sporego zadatku tak jak to określił ustawodawca w związku z siłą wyższą. Poza tym, firma ma chyba problemy z księgowością? skoro klientowi nie należy się nawet faktura za wpłacony zadatek. nie polecam styczności z tą firmą bo jak się okazało niestety po czasie - nie są tak profesjonalni jak się wydawało.

Zgłoś nadużycie
oprycha
Autor: Małgorzata
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Przepięknie!

Moja wizja bukietu ślubnego została w 100% zrealizowana. Było idealnie, pięknie, wszystko zostało dopięte do ostatniej wstążeczki. Kontakt rewelacyjny, dający duże poczucie zrozumienia i wsparcia.

Polecam każdej Pannie Młodej! 

Zgłoś nadużycie
dominika1237
Autor: Dominika
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Piękne dekoracje sprawiły że wyjątkowy dzień ślubu był piękniejszy niż można było sobie wymarzyć również pod względem estetycznym. Współpraca była bardzo udana. Agata odpowiedziała na nasze oczekiwania- tam gdzie one były, wzbogacając je swoją kreatywnością, dzięki czemu efekt końcowy był naprawdę satysfakcjonujący, ale też nieoczywisty, można powiedzieć że przerósł nasze oczekiwania! 

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 05

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt