COOLARTPRODUCTION

ZIWA 2018
10

Opis

Jesteśmy grupą kreatywnych artystów, którzy z pasją poruszaja się w dziedzinie filmu, fotografii oraz muzyki. Nasze produkcje powstają przy użyciu kamer DSLR marki Canon, dzięki którym osiągamy kinową głębię obrazu i najlepsze możliwe rezultaty. Realizacje wizualne to nasza pasja, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte przy wcześniejszych produkcjach. Filmy realizowane są przez min. 2 operatorów z wykorzystaniem dodatkowego sprzętu stabilizującego ( np. steadicam, krótka jazda kamerowa - slider, wysięgnik - kran kamerowy ). Posiadamy profesjonalne oświetlenie planu zdjęciowego.
To zaszczyt wykreować Wasze wspomnienia w nowoczesny i unikatowy sposób… Pracujemy na terenie całego kraju jak również poza jego granicami.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  2,500zl
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia, Kamerzysta na wesele, Inne
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  3 lata

Opinia/i (4)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.2 4 opinii
Przez Mazuras
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Film okazał się wspaniałym prezentem, niestety tylko to, sympatyczna jest tylko jedna osoba która musi kontrolować  Pana, aby załagodzić cala sytuacje. Nie można podsunąć własnego pomysłu, bo to juz budzi problemy. Umawianie się na termin i wynagrodzenie również było podlegane dyskusji, oni maja ZAWSZE racje. Przykro, ze tak dobrze montują filmy i na wysokim poziomie jeśli pózniej ma się nie smak ze współpracuje się z fałszywymi osobami. Polecam za profesjonalizm,oraz przestrzegam ze nie są zawsze tacy sympatyczni jak by się to moglo wydawać na samym początku. Proszę również zwrócić uwagę na strój, gdyż niektóre kolory są bardzo wyraźne i nietaktownie to wyglada w kościele, jak i pózniej w oglądanych zdjęciach gdzie widać ciagle kamerzystów dzięki ich kolorowym ubraniom. 

Zgłoś nadużycie
Przez studio14s
Znam tego usługodawcę zawodowo

Nie łatwo jest być dobrym fotografem- znakomitym technikiem i artystą zarazem.  Cechy te posiadają artyści tworzący coolartpro.  Współpraca z wami to sama przyjemność. W naszej branży ślubnej na wybrzeżu są zawsze w absolutym TOP TEN !!!  Polecam wszystkim i liczę na udaną współpracę!

Zgłoś nadużycie
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

OBSŁUGA - miła tylko do momentu wykonania sesji i otrzymania wynagrodzenia.

OFERTA - bardzo wysokie ceny nijak proporcjonalne do jakości otrzymanych zdjęć.

JAKOŚĆ USŁUG - BEZ KOMENTARZA !!!! Zdjęcia źle wykadrowane, bez ostrości, poucinane kończyny: ręce, nogi oraz bardzo cenne i istotne DEKORACJE!!!! Współpraca dalece odbiegająca od min.zasad kultury osobistej i dialogu, prowadzona ze strony "PANA FOTOGRAFA" krzykiem, agresją i nie odbieraniem telefonów oraz skasowaniem nas jako "niewygodnych klientów" z portali społecznościowych!!!!

KREATYWNOŚĆ - poziom 0. Wszystkie POMYSŁY I ARANŻACJE były naszymi sugestiami i tylko wyłącznie naszą zasługą.

PRZYSTĘPNOŚĆ CEN: COOLARTPRO ma ceny bardzo wygórowane!A jeśli już podejmują się na wykonanie sesji za mniejsze pieniądze, na które sami przystają możecie być pewni, że efekty w postaci otrzymanych zdjęć będą bardzo ROZCZAROWUJĄCE I OCIERAJĄCE SIĘ O ABSURD jak zresztą cała współpraca z tą " PROFESJONALNĄ FIRMĄ"

SZCZERZE NIE POLECAMY, A WRĘCZ PRZESTRZEGAMY ICH KOLEJNYCH POTENCJALNYCH KLIENTÓW. JEDYNE CO GWARANTUJĄ TO "BEZCENNE WSPOMNIENIA" W POSTACI ROZCZAROWANIA ORAZ NIESMAKU

Zgłoś nadużycie
Przez jurekturs
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Wspaniala praca ! Wykonanie , muzyka oraz cala oprawa filmu i zdjec . Polecamy .

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji COOLARTPRODUCTION w Pomorskie:

dabrowskiego 26 Wejherowo
 • #Średnie ceny
 • #Fotografia
 • #Videofilmowanie
 • #Styl artystyczny